Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

udało się wam tu na Cafe natrafić na swoich znajomych ?

Polecane posty

Gość gość
no ona tak :) Bo ona musi mieć swoje vogue mentolkowe ale te mocniejsze a w holandii ich nie ma. Na banka to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz coś jeszcze o niej?W jakim mieście mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam alicję trzcińską zawsze wali tu z gościa najwulgarniejsze prostackie teksty i lubi zakładać tematy o sobie. Jestem ze świnoujscia i tu raczej jest popularna w pewnych kręgach. Do trudnych jako nastolatka nie należała za pizzę i browara szła z prawie z każdym a teraz się tu wypowiada na tematy pro katolickie i jak wspaniale ochrzcić dziecko i mieć ślub kościelny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozpoznałam tą co się podpisuje jako Melisqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam dagę jagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lady_margarett mieszka o ile się nie myle w Rotterdamie lub bliskiej okolicy, młoda dziewczyna wygląda na jakieś 25 lat ale jest starsza bo ma takie długie blond włosy i zawsze tapete więc dobrze się wprawiła w ukrywaniu lat. Ogólnie to taka tapeciara tipsiara wypyskowana, poduczyła się języka, tatuś związany z jakąś holendrą załatwił jej posadkę, obywatelstwo i myśli, że jest przez to lepsza od innych. Z charakteru to zwykła p***a bura. Córkę i jej męża czy narzeczonego widziałam raz - hahaha zwykły robal gdzieś przy budowach mostów pracuje a tu zajechał w rureczkach i bluzeczce w serek, taki pedancik elegancik ale nie powiem, przystojny i wysoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję tej szefowej, że ją podwładna rozszyfrowała. na bank straciła cały autorytet :/ ja z kolei znam olaboga13 -to kuzynka mojego przyjaciela (jeśli się domyslasz, kim ja jestem, to pozdrawiam 🖐️ ). domyślałam się wcześniej jak pisała o swoim wykształceniu, o tym w jakim mieszkanku mieszka i jak pisała o swoim synku. wczoraj, gdy napisała, że nie ma w domu tv ani kompa, to mam już pewność. Imienia jej nie zdradzę ani niczego, czego sama tu o sobie nie pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo to nie obchodzi jak wygląda lady coś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez znam jedna z czarnych nikow. Poznalam ja po kierunku studiow i po tym jak pisala ze w trakcie pracowala i po tym gdzie pracuje teraz. Nie widuje jej wpisow teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty, kuzynka, a ta olaboga to naprawdę waży teraz mniej niż przed ciążą? i naprawdę jest tak świetnie zorganizowana, że ma czas na wyjścia z przyjaciółkami? bo mi się to wszytsko ściemą wydaje śmierdzącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co powiesz o mamie Ewuni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama ewuni jest prawie jak sulimira tylko trochę mniej yebnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trafiłam kiedyś na sąsiadkę :) taka fajna młoda mama. często się gdzieś tam pod blokiem widziałyśmy, obie z dzieciaczkami w gondolach. w końcu zaczęłyśnmy razem chodzić na spacery i opowiadać o sobie. aż w końcu kiedyś wypaplałam, że piszę na kafe (jako gość), ona że ona też, ale zalogowana. tylko że nie musiałam się nad niczym zastanawiać, bo akurat sama podała mi swój nick, nie musiała się niczego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh tak to prawda :) nigdy nie była gruba, ale po ciąży to już przeraźliwie schudła... masakra. Jak przestała karmić to wróciła prawie prawie do siebie :) Nie wiem czy wychodzi często na miasto, kiedyś ją spotkałam, była bez swojego męża. Ale nie wiem czy to jednorazowe czy nie :) w każdym razie jakoś nie posądzam ją o fantazjowanie, bo wydaje się być naprawdę poukładaną i wartościową osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a chociaż miasto zdradź. ja zdradzę, że znam tą wredną - jest z Poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec czy nie najwygodniej zostać ..... gościem ? Bez nicków itd ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta wredna jest z tarnowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się wydawało, że rozpoznałam, ale potem sprawa się rypła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam hh29, jestem z rodzny jej męża. Okropna dziewczyna prywatnie, zresztą jej rodzina też z nią za bardzo nie chce kontaktów utrzymywać. Wiem jak się nazywa, kim jest z zawodu i że jej mąż zapieprza jak wół w DE a ona siedzi z dzieckiem i podobno teraz znowu jest w ciąży. Ogólnie osoba nieciekawa, nie ma o czym z nią porozmawiać. Na forum koloryzuje ale to pewnie jak większość niebieskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29 jest żałosna. nie lubię jej czytać :O musi to być prawda co piszesz gościu z 16:42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak chodziłam do klasy z "środkowym palcem" czy jakoś tak Haha głupia szmata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja "rozpracowałam" arszenikę. tzn. podejrzewałam, ze ona to ona, ale pewności nie miałam. Zapytałam ją o to kiedyś i potwierdziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:42, jestes glupsza niz ustawa przewiduje. nie napisalas nic konkretnego, wiadomo wiec, ze to sciema. ale chetnie sie czegos o sobie dowiem, pisz smialo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:42, jestes glupsza niz ustawa przewiduje. nie napisalas nic konkretnego, wiadomo wiec, ze to sciema. ale chetnie sie czegos o sobie dowiem, pisz smialo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:42, jestes glupsza niz ustawa przewiduje. nie napisalas nic konkretnego, wiadomo wiec, ze to sciema. ale chetnie sie czegos o sobie dowiem, pisz smialo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam kiedyś ze znam te avinione co obsmarowala cala swoja rodzinę na forum począwszy od teściowej mężu teściu córce...wszystko napisala wiec nie bylo trudno.Moja znajoma ze studiów. Pozdrawiam MArto R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29, wprost przeciwnie, napisala sporo, a tobie gula poszla ze Cie obnazyla i probujesz odwrocic kota ogonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×