Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

udało się wam tu na Cafe natrafić na swoich znajomych ?

Polecane posty

Gość gość
Pisalam kiedyś ze znam te avinione co obsmarowala cala swoja rodzinę na forum począwszy od teściowej mężu teściu córce...wszystko napisala wiec nie bylo trudno.Moja znajoma ze studiów. Pozdrawiam MArto R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29, wprost przeciwnie, napisala sporo, a tobie gula poszla ze Cie obnazyla i probujesz odwrocic kota ogonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tylko zastanawiam dlaczego niektóre wywlekają na forum bardzo szczegółowe rzeczy ze swojego życia, nie zdają sobie sprawy, że kazdy może tu wejść i przeczytać co wypisują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz hh29 bedzie tu garowac, zeby czasem sie sytuacja spod kontroli nie wyknela. A prawda jest taka, ze jestes bardzo nieprzyjemna osoba. Czy to w swiecie realnym czy wirtualnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie napisala wlasnie. skoro jest z rodziny meza, niech napisze, kim jedresmy oboje z zawodu itp. to beda konkrety. chetnie sie dowiem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:59, a co to za roznica, co sie wypisuje, skoro sie po tym zidentyfikowac nie da nikogo. nikt nie podaje adresu, telefonu, nazwiska ani innych danych. przeciez skoro same piszecie, ze wiekszosc koloryzuje, to sie nikogo rozpoznac nie da, bo nie wiadomo, co jest prawda a co noe jest. no chyba, ze tu same tajne agentki, co od razu sprawdzaja ip i przyporzadkowuja do osoby i adresu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to sobie tlumacz hh29 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nie udało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ty sobie to tak tlumacz, ze wszystkich znasz i rozpracowalas :D. matko, ale gimbusy tu siedza :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja ciebie nie rozpracowalam, bo mnie malo twoja nieciekawa osoba interesuje. Mialam z Toba przyjemnosc porozmawac na jednym z topikow, i podziekuje. Stwierdzam tylko fakt ze ze wszytkich "rozpoznanych" ty sie najbardziej rzucasz i tlumaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:13, juz sie nie tlumacz, ja cie rozpoznalam, znam cie w realu. przyjezdzasz we wtorki i czwartki do sasiadow jako sprzataczka. poznaje po twoim sposobie wypowiedzi, nie da sie go zapomniec :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29, nie pograzaj sie. Pisalysmy razem na temacie o przedszkolakach, jak sie maly zsikal w majtki. Dalas niezly popis :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:21, to ty sie, ziuta, nie pograzaj. wiem, ze to ty, bo na temacie o przedszkolach tez cie rozpoznalam. strasznie seplenisz w realu i to sie czuje na kafe :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kotus, ja mieszkam 10 tys kilometrow od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ziuta, tak sie tlumacz. ja nie wiem, gdzie ty mieszkasz, ale wiem, ze sprzatasz u sasiadow. moze dojezdzasz i 30 tys. km do pracy, kto to wie. w koncu z takim seplenieniem bierze sie kazda robote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29, jak zwykle pokazujesz swoj poziom. Wydajesz sie byc bardzo urazona opiniami ludzi na Kafe. Juz nie pierwszy raz pojawia sie twoj nick w takim kontekscie. Postaraj sie byc milsza, miec wiecej empatii, wtedy nie bedziesz musiala ratowac wizerunku stekiem klamstw :( Pozdrawiam i zycze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziuta, ale jakim stekiem klamstw, no?? to, ze nie mam corki, tylko syna, nie ma 2 lat, tylko 5, a ja mam 40, a nie 29 i nie mieszkam w niemczech, tylko w danii, to chyba nie sa klamstwa, co??? przeciez mnie znasz, to wiesz, ze niewiele nasciemnialam. niekazdy jest taki prawdomowny, empatyczny i wrazliwy jak ty - nastepnym razem, jak przyjedziesz sprzatac do sasiadow, to wpadne, zebys mi co nie co wyjasnila miedzy myciem okien a scieraniem podlogi. buziaczki ziutenka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stekiem klamstw na moj temat :) Ale widze ze temat naprawde Cie dotknal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hh jest naprawde j******a. Gosc probuje jej cos kulturalnie wytlumaczyc a ona sie wije. Gosciu daj sobie spokuj z glupia pipa. Ona taka byla, jest i bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutenka, przeciez wiesz, ze sie znamy, ja slowa nieprawdziwego bym o tobie nie powiedziala, bo to twoje seplenienie zawsze mnie za serce sciska. ty mimo, ze prosta baba ze wsi, to masz swoj urok, bo od czasu do czasu przywieziesz jakas swinska noge po swiniobiciu czy jaja wsiowe albo i smalca kawalek. wiec ja o tobie w zyciu nic nieprawdziwego. takze, ziutenka, kochanie, ty sie tak nie denerwuj, bo co to nie sluzy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:49, krycha, witaj, kope lat! od razu cie poznalam - od podstawowki sie nie widzialysmy? jak tam gienek? dalej jestescie ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29, ja sie wcale nie denerwuje. Dalam Ci jedynie dobra rade :) A co ty z nia zrobisz to juz jest naprawde twoja sprawa, i nic mi do tego. I nie naskakuj tak, bo to nieladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz się tu dawne znajomości odnow i ą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie rozumiem po co piszecie dziewczyny pod stałym nickiem . Ja AUTORK A tego tematu zawsze istnieje jako gość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hh29 sie wydygala
ze ktos ja tutaj rozpoznal i teraz odwraca kota ogonem:D ja juz drugi raz czytam ze ktos ja zna. I zapomnij hh29 o sprzataczke w swojej dzielnicy, bo przeciez mieszkasz wsrod ciapatych na zasilkach:O to raczej twoje sasiadki jezdza sprzatac. Czytalam za pierwszym razem ze ktos ja zna i obnazyl jej klamstwa min. na temat tego ze mieszka w dzielnicy gdzie kobiety nie pracuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego wlasnie teraz hh29 sie rzuca jak ryba bez wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby miala klase to by po prostu przemilczala ten temat, ale ona nie z tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×