Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

O czym rozmawiają ze sobą mało inteligentne pary?

Polecane posty

"Ale Kostrzewskiego interpretować nie umiesz' On chyba sam nie potrafii siebie interpretować 🖐️ Tekstów Furii tez czesto nie potrafię :) "Do tej co pisze, że metal nie jest sztuką. To twoje subiektywne zdanie." Aby miec zdanie o czymś, trzeba mieć o czyms jakieś pojęcia, a ona pewnie raz przypadkiem usłyszała Behemotha, bo to teraz celebryci i sobie pomyślała "co za darcie mordy! tego nie da sie słuchać!" i oto całe jej "zdanie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kostrzewskiego bym do tego nie mieszała, to jednak profanacja, uzywać jego personaliów." Dlaczego? :) Przecież zespół nazywa sie Kat & Roman Kostrzewski, nawet podoba mi sie ta nazwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muzyka popularna (w tym metal) to nie sztuka, matołki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Roman Kostrzewski to ikona. Jego zespól tym bardziej. Nie po to go zakładał by mówić mu po imieniu, "kochana"" to dlatego jego(aktualny) zespół nazywa się "Kat & Roman Kostrzewski", a jego solowy projekt "Roman Kostrzewski", dlatego, żeby nie mówić mu po imieniu takie nazwy wymyślił? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romek nie jest jakąs monumentalną niedostępną postacią, czasem uczestniczy w jakichs afterparty z tego co wiem, spufala sie z młodymi fanami, a na koncertach fani krzyczą "ROMEK ROMEK ROMEK" albo "NIE MA KATA BEZ ROMANA" i nikt sie nie oburza :) więc nie wiem o co ci chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś czerpała swą wiedzę nie tylko czytając na wiki i słuchając wyjętych z kontekstów utworów, wiedziałabyś, że jemu należy się szacunek USTAWOWO. Roman to może być co najwyżej twój sąsiad a nie Roman Kostrzewski. Dziecię drogie..Okręt Twój musi popłynąć dalej, dużo dalej by to zrozumieć. Koniec lekcji. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sam na koncertach i afterparty jakoś nie wymaga takiego szacunku, ale ty pewnie na koncercie nigdy nie byłas, pani dojrzała. "Gdybyś czerpała swą wiedzę nie tylko czytając na wiki i słuchając wyjętych z kontekstów utworów" W którym miejscu czerpie wiedze z wiki? czerpie wiedze na temat jaki zespół jest, z koncertów i ich muzyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wymaga bo sie go nie spodziewa od takich laików jak Ty, którzy nie rozumieją tego,że należy mieć do niego pewien rodzaj dystansu, kto go zna to go utrzymuje. Ty nie utrzymujesz i na bank pobiegłabyś po autograf ....i to jest smutne, dla takich tylko zawieszony sznur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D do psychiatry marsz :D Znasz go osobiście? Z tego co widziałam na koncertach i słyszałam od znajomych, wyłania sie troche inny obraz jego osoby niż ten, co opisujesz :) I ponawiam pytanie - byłas kiedys na koncercie? :) bo ja byłam kilka razy, czasem można sie zesrać z zażenowania jego gadaniem głupot :) zreszta raz na koncercie w rzeszowie kilka lat temu tak sie schlał, że nie dokończył koncertu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z dwojga złego wole taki dziwny stosunek do niego, jak Twój, niż gadanie, ze "to nie muzyka", "Kat to g****o" i tak dalej, szacunek do legendy sie nalezy, ale ty jesteś jakaś nienormalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"japąki", "dojżali", "spufala" Kasiu bardzo odczytana jesteś :D Pewnie czytasz pamiętniki meneli i stąd te twoje "bogate i inne" słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to "japąki" to celowo i humorystycznie tak pisze, ale upośledzeni ludzie nie potrafiący rozpoznać najmniejszej ironii i wszystko biorący dosłownie tego nie zauważają. Spufala to literówka, chciałam napisać spoufala i wiem jak to sie pisze. I gdzie napisałam "dojżali"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×