Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mycha_39

Przyjaciel męża wyznał mi miłość ...

Polecane posty

Dokładnie ...Mój maz myśli identycznie , że jestem juz jego kiedyś mnie zdobył i na zawsze mnie będzie miał , zero czułości , nasze rozmowy to właściwie kłótnie a to o córkę , a to , że zupa za słona , że do niczego się nie nadaje oprócz seksu i jak nagle od innego faceta usłyszeć cos miłego to może faktycznie odbija mi sodowka ...mam czterdziestke nie uloze sobie przecież życia na nowo z kim innym to juz za późno , zresztą kocham męża jest dobrym czlowiekiem, dobrym ojcem ... A on Artur , nie za proponuje mu nic innego niż przyjaźń ...mąż nawet nie zauważy ze cos jest nie tak nie przytuli nie zapyta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mucha witaj w klubie, ja mam 31 lat, a mam calkiem identycznie, wg meza powinnam byc juz tylko kucharką ,matką, zero czulosci, tylko w seksie moge liczyc na jakies pocalunki i dotyk, w domu ciagle cos nie tak, weekendy to zwykle szybkie piwko w kumplami i spac, zero inicjatywy,zeby mnie gdzies wziac, czuje sie cholernie atrakcyjna, i nic nie mam juz zzycia, mam tylko gotowac sprzatac, pracowac.....zero wyznan, czy jestem w sexownej sukience czy w dresie--bez roznicy, i chyba on tez by nie zauwazyl jakby ktos o mnie zabiegal, boje sie ,ze w moim zyciu juz nic sie nie zmieni, i tak bede więdła az sie zestarzeje,nie chce zbyt wiele, proponowalam mezwoi wyjazd bez dziecka, hotel , sex przez 2 dni,to mnie wysmial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jestes?? kurcze przydalby sie nam babski wypad ! zaszalalybysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mamy identycznie ...Ja jestem z okolic Szczyrku , Bielska ... Teraz siedzę na chorobowym , bo córka ma angine wiec mam mnóstwo czasu na przemyślenia , rano posprztac , teraz zrobić obiad , maz wróci o 15 z pracy , mamy jeszcze hodowle psów która zalozylismy z pasja parenascie lat temu ...wszystko jest na mojej głowie , ale to przecież ja nic nie robię , a on wróci położy się na kanapie ...wyciegnie z lodówki piwo , albo najlepiej bym ja mu je podała , później pójdzie pod prysznic , a potem będzie oglądał swoje durne filmy , albo mecze , a ja ? No przecież nie warto na mnie nawet spojrzeć .Tez mam tak ze zakładami cos seksownego to on nawet nie zauważy , wyjazd we dwoje twierdzi ze nie ma potrzeby bo przecież jest okej bo to ja wymyslam , a czasem wystarczyło by tylko ,ile słowo , przytulenie , ale po co ...:P mam juz tego dość .... taa wyjazd babski byłby super ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby wy to tylko narzekacie ,a my faceci na was pracujemy :P Strach pomyśleć ze moja zona tez wypisuje gdzieś takie pierodly tylko seks i pocałunki się liczą zastanowcie się czy my mamy ochotę na swoje stare zony juz po roku jak na moja spojrzalem to mi się zrygac chialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my to niby nie pracujemy tak? a wy jestescie idealni, zlopiecie piwsko, brzuch wam rosnie, weekend po to,zeby sie napruć, a macie naprawde fajne kobiety przy boku, 31 czy 39 lat to stare baby? a wy zawsze bedziecie piekni i mlodzi haha oj Mucha---to mamy dosc dalko do siebie, ja spod rzeszowa, niestety, no ja tez pracuje, potem dom, dzis tez dom, bo mam wolne akurat, a moj wraca tez meczony, kasy nigdy nie wypomina, moge kupowac co chce i kiedy chce, ale najg.jest ze on to uwaza za najwazniejsze, ze jak tak mam to powinnam go na rekach nosic, w seksie tez juz wieje nuda niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda , że mamy tak daleko :( No racja , w seksie powiewa nuda , ale uwielbiam gdy jest i tak , bo wtedy dostanie trochę czułości , wtedy czuje się kochana , nawet atrakcyjna ..co z tego ze mam kasę na wszystko jak to jest takie wiesz "idź sobie na zakupy , a ja sobie odpoczne "...taka monotonia jest masakryczna czasem myślę , ze mój maz ma inna jakaś na boku , ale przecież jest zbyt leniwy ...:P a ja znaczne się stroic dla jego przyjaciela (nie no żart ) ale fajnie byloby jakby cos do niego dotarło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mowie ze jesteście stare i brzydkie ale po prostu dla nas mężów juz jesteście jakby -nieswieze ...znudizlyscie się nam po co mamy wam mówić ze kochamy jak wy to powinnyscie wiedzieć , przytulac to dziecko można a nie dorosła osobę no wezcie , dajcie spokój ...wiadomo ze mamy kochanki , młode , piękne , a zona to do garow taka prawda .,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha Mucha no jestes identyczna jak ja! identycznie myslisz i wgl, jate zpodczas sexu mam pocalunki i czulosc, i uwielbiam to, choc maz nie stara sie tak jak dawniej, on tez jest zbyt leniwy na inne kobiety, on woli si eubrzedegolic:) nie pije czesto i dlatego mysli ze w weekend moze, ale wypije toche i idzi e spac,po alko nawet mu nie staje , wiec do innych by sie nie dobieral na pewno i lapie sie na tym,ze ubieram sie juz nie dla niego ale dla innych facetow i lubie jak na mnie patrza i uwodze ich wzrokiem :) ale nigdy nie zdradzilam, ale to mnie dowartosciowuje w domu tego nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mój w sumie na odwrót w tygodniu zawsze po obiadku piwo albo wieczorem na kanapie , a w weekend jak jakaś impreza , urodziny czy cos to właśnie nie idzie grzecznie spać tylko się do mnie dobiera w sumie to Lubie to klepnie po pupie , to powie cos miłego w miarę granic :D wiec ja akurat Lubie jak mój jest podpity ... Tez szukam komplementow po za domem i np. W pracy je dostaje czy to od kolegi czy nie raz jak wybiore się z przyjaciółka na fittnes i to mnie podkreca ,ze nie jestem az taka brzydka i stara, choć i tak mamy ciężki żywot musimy szukać gdzie indziej , a jakby faceci się postarali to by problemu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbajqcymaz
Dziewczyny tak czytam , czytam i to smutne co piszecie :-) Ja pomimo tego , że mężem jestem już dwudziesty rok staram się dbać o żonę , czułości , pocałunki , jakby mi zaproponowala taki wypad we dwoje to bym był przeszczesliwy , niestety u mnie jest na odwrót to ona nie chce i mnie odpycha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dbajacymezu --> zazdroszcze Twojej żonie , że ma takiego męża , może się zamienimy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wlasnie takie to zycie jest, jak ty jestes ok, to 2 polowa nie, ech tzn MUcha moj jak troche wypije to jest wlasnie z******ty,\wtedy okazuje mi czulosc, wgl mowi takie slowa mile, wtedy sie podwala i nawet przy ludziach, ale jesli chodzi o sex to wymieka haha, i jestem go pewna ,ze po pijaku zadna go nie uwiedzie , bo nie da razy ale wlasnie tak lekko podpity to jest wylewniejszy niz na codzien, nawet mnie przepasza,ze normalnie nie mowi wiele, i ja tez wiem ,ze podobam sie facetom i jara mnie to, ale tak naprawde kocham tego mojego meza, i nawet jak nie jest tak przystojny jak ten nasz "kolega" to nie zamienilabym go na innego, ale brakuje mi tego czegos , co bylo na poczatku i ja to chce przywrocic, nawszystkie sposoby ! bielizna, wypad we 2, wieczory przy drinku ale malo to zmienia, jestem bo jestem i wystarczy, mowie mu "kocham" a on "dobra yhy", w jakim wieku macie dziecko Mucha? jedno macie? my mamy syna 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mamy jedno dziecko . Córka ma dwanaście lat , za niedługo dorośnie , a my z mężem zosyaniemy sami ze sobą . Proponowalam drugie dziecko , ale mezus stwierdził , że mamy tak stabilne życie , że on by najchętniej kupił trzeciego psa , a nie zajmowal się małym szkrabem wiec kicha .... Nawet ,gdy próbuje z nim porozmawiać by ,nie więcej przytulal to nie skutkuje na długo jest fajnie przez jeden dzien , a na drugi wraca mój 'stary mąż' ...A może to my przesadzamy ? Sama się czasem zastanawiam ...Jak pytam moje znajome to wszystkie twierdza ze mam super życie , super idealnego męża niby tez przystojniaka wszystkie twierdza ze jest niemal demonem seksu , fajnie zbudowany itd ,,,a tu tak przygasl ze szkoda badać , a kiedyś było inaczej , no coz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha czy my nie mamy jednego i tego samego meza???? no o moim tez tak mowia..., wgl jak jest jakas impreza to jest dusza towarzystwa, jestem dumna wtedy, bo ma zajbiste poczucie humoru, dba o mnie , wtedy jest jakby dumny ze mnie, a w domu??? taka dupa troche, tez chcialam 2 dziecko, ale on nie, bo mowi,ze z 2 dzieckiem juz byloby gorzej finansowo, on wolal kupic motor...z dzieckiem sie tylko bawi, nigdy nic przy nim nie robil, wiec moze i racja, bo by 2 dziekco bylo tylko i wylacznie na mojej glowie, nigdy nie wykapal dziecka, nigdy nie ulozyl do snu, moze i troche przesadzamy, ae takie wyznanie jak to ,ktore uslyszalam od przyjaciela mna wstrzasnelo, uwierzylam,ze jestem cos warta, ze moge sie podobac, ze wgl jestem jeszcze kobieta nie tylko kuchta i sluzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzisz mamy podobne życie :) Pewnie jest wiele takich kobiet niż my , z takimi idealnymi mężami po za domem . Mój też w towarzystwie ma poczucie humoru tzn humor to jemu zawsze dopisuje ale przy znajomych to mnie przytulia powie jak bardzo kocha itd ...Szkoda tylko , że w domu juz się tak wylewnie nie zachowuje ...Z domowych obowiązków to jedynie ogrodem się zajmuje , przy bramie to by mógł dubac godzinami , karmi psy , biega z nimi , czasem córce pomoże zadanie odrobić , a o mnie nie napisze ani słowa , bo nic takiego nie ma miejsca jedynie jak rachunki trzeba płacić to się pyta czy wszystko mu napisalam itd .., Dokładnie takie wyznania są szokujące , nasz kumpel jest fajnym facetem , ale trochę taki kobieciarz , miał juz dwie zony , wiec nigdy nie wiadomo co mówiący Artur mówi prawdę , a co trochę kłamie ...Nie wiem czy z tym , ze kocha mnie było prawda , ale nie przestaje o tym myśleć , jeszcze wieczorem ta kawa ... W sumie niewiem czy dobrze robię ...bo jeszcze zrobię cos czego będę żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja się wami chętnie zajmie co powiecie na trojkacik ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do garów baby !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko a co może jeszcze na sniadanko do łóżka liczysz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kawka autorko ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciniMinqis
Autorka się obraziła i poszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może rano wejdzie i opowie jak kawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)dlaczego tu tyle tematow o bachorach i penisach w c***e lub o gotowaniu czy kobieta polska nie ma innych zainteresowan 888 www.youtube.com/watch?v=5DQzoWLDm7w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×