Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy 175cm u kobiety to dużo?

Polecane posty

Gość gość
oszalałas 170 idealny wzrost fajne nogi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie oszalalam, po prostu gdziekolwiek nie wyjde to wydaje mi sie ze patrze na ludzi z gory. mam nawet kolezanke ktora ma 173 a mimo to jak stoje naprzeciwko niej to wzrok mam na jej czo, e i wydaje mi sie jestem i tak od niej wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyno a co mają powiedzieć kobiety 180??Ty masz dobry wzrost masz długie nogi i popatrz na Ole Ciupe ma 173cm! i kazdy facet się slini na nią!!kurduple są niezauważane nigdy nie bedą robić kariery zawsze wysokie kobiety są piękniejsze bo mają długie nogi a nie nieskie podwozie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem kto to jest ta ciupa ale mnie moje szczudly przeszkadzaja. nie moge zalozyc szpilek bo mnie potem wyzywaja od zyraf, to nie jest przyjemne. w dyskotece zaden sie za mna nie oglada, a brzydka nie jestem, ci wysocy sa juz pozajmowani przez inne dziewczyny a niski facet do mnie nie zagada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sprawdz kto to i nie zakłądaj szpilek tylko koturny np 6 cm piękne są i nie wymyslaj piekny wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ladna dziewczyna ale mimo wszystko i tak uwazam sie za olbrzyma. wiesz jak jestes sama na zdjeciu albo na ulicy to sie nie czuje tego, ale jak sie wchodzi w krag znajomych to juz co innego, widze ze sie na mnie gapia i usmiechaja, slysze te uszczypliwe komentarze np zebym koka na glowie nie robila bo sie w drzwiach nie zmieszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat i jaki dokładnie wzrost???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym roku bede miec 18 wiec mam nadzieje ze juz nie urosne, mierzylam sie ze 3 miesiace temu i bylo 170, zawsze sie mierze jak ide do przychodni, mam fiola na tym punkcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
posłuchaj masz 18 lat w wieku 24 nie będziesz myślec o wzrosciw takich kategoriach....ja mam 175cm i sie nie zalamuje mieszkam w wielkim miescie spotykam kobiety 180 181 itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paris Hilton ma 173;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata Rozenek 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..jesteś piękna .....175.....cudo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
camron Diaz 175 a Nicole Kidman 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam siostre starsza i jest ode mnie nizsza o 10cm, kiedys mierzylysmy nogi i powiem ci ze ma praktycznie tej samej dlugosci co ja, tylko ona mniejszy tułów i krotsza szyje, wiec nie mozna mowic ze osoby nizsze maja krotsze nogi, bo to nie zawsze jest prawda. ja mam bardzo dluga szyje, widze to. nie jest zbyt proporcjonalna do reszty ciala, spokojnie mozna by odjac 5 cm byloby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko wymieniacie osoby slawne, ja wiem ze one nie maja takich problemow, bomone nie sa szykanowane i wysmiewane. zycie szarych ludzie jest inne, a nielatwo jest zyc z kompleksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśle że kobieta maksymalnie 177cm jets okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 174 cm i powodzenie jak marzenie,choc do najmlodszych sie nie zaliczam,maz zazdrosny.Jak ktos dokuczal mi na temat wzrostu,zawsze odpowidalam "co kompleksy sie odezwaly?"Od razu byl spokoj.Zakladajcie szpilki,mini,zobaczycie efekt.Kurduple beda was chcialy zjesc a to taka satysfakcja.Dlugie nogi sa piekne i seksowne.Wszystko trzeba umiec wykorzystac.Krotkie nogi w bikini wygladaja smiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie i niska dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie osoby sie tu wypowiadajace i obrazajace siebie nawzajem macie sporo kompleksow, bo nikt normalny nie odzywa sie do siebie w ten sposob. Nie wzrost odpowiada za atrakcyjnosc człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 184cm i jestem kobietą, i co mam zrobić?:) Jestem szczupła, więc chociaz to ze nie wyglądam jak maszyna:)Czuje wzrok na sobie innych...(pewnie zastanawiaja sie czy mam wysokie szpilki, czy nie:) Ale szczerze, chciałabym być niższa. Wysocy ludzie są zle skoordynowani...mam przez to kłopoty w tańcu, nigdy nie wyrabiam sie w time:), zawsze mam sekunde opóżnienia i dziwaczne ruchu. Bleee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 173 to tez wysoka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak duzo normalnie fajnie wysoka jestes ciesz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile autorko masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×