Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madelkaaaa

77zł rodzinnego to moim zdaniem śmiech na sali ...

Polecane posty

Gość gość
to se mieszkaj w angli kto ci broni, prawda jest taka że jakbyś zarabiał to co w angli w pl to w try-mig byś wracał tutaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni zlikwidowac urlopu macierzynskie dlaczego bezdzietne osoby maja utrzymywac bande nierobow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze bym wrocil tylko jest jeden maly problem... nie predko zarobie w fizycznej pracy 2 tys f na reke w polsce robiac polowe z tego co wczesniej robilem w polsce ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Was obchodzi, że ktoś pobiera te marne rodzinne ? Na inne sprawy też Wam pobierają z podatków, ktoś z Waszych pieniędzy wcina obiad za tysiąc złotych, kupuje kolejną limuzynę i o to nie ma pretensji, ale o to, że jakaś matka dostanie 77 zł na biedne dziecko, to już bee. Same byście biegły po te pieniądze, gdyby Wasza sytuacja do tego zmusiła. Są samotne matki, które pracują, ale zarabiają grosze i każdy grosz się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze by pobiegly tylko glupi by nie pobiegl hehe latwiej jest ja zrownac z ziemia na forum nie ruszajac otylego kufra z domu niz isc protestowac po sejmte podatki co tu wszyscy placicie na miesiac to moze starczy na pare homarow dla naszych politykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te rodzinne, to śmiech na sali. Chcą aby młodzi ludzie zakładali rodziny, a pracy albo nie ma albo jest za śmieszne pieniądze. Wszystko dla dzieci drogie, przedszkola płatne, mieszkana na kredyt, którego rata wynosi ponad połowę wynagrodzenia lub wynajem i jeszcze polak polakowi 77 zł wypomina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po drugie na większość z Was zapierdziela mąż. Często miałem okazję tu przeczytać, jak jedna z drugą chwali się, że ma swoje mieszkanie lub dom, a mąż zagranicą siedzi i własne dziecko widzi parę razy w roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska to dno!!!! lepiej jest zagranicą!!! z pracą tak samo byłam na rozmowie o pracę i już pracodawca zaczął jęczeć że na umowe o pracę mnie nie zatrudni bo 300zł oddawania do Zusu to dużo i firmy na to nie stać bo księgową trzeba jeszcze oplacić itd i mam se sama to wszystko opłacać to po jakiego ch....a chcę pracownika a wymagania miał takie że ja pie......le jak słysze takie coś to mi się unosi!!!!!!!!! i najlepiej jakbym zap.....ła za afrii !!!!!!!!!! a emeryturę kto mi da???? jaką będe mieć starość po śmietnikach będę grzebać!!!! POLSKA TO CHORY KRAJ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy jesteście j*******e zdrowo :( jak psy ogrodnika! popiepszona polska mentalność!!! wy się plujecie i wyzywacie przez marne grosze a w całej UE istnieje coś takiego jak zasiłek/dodatek na dziecko i jakoś mimo tego, że to dużo większa kasa niż w polsce nikt się o to nie pluje i wyzywa nawzajem bo to kasa dla dziecka, która tak czy siak im się zwraca! I żeby to dostać nie wypełniam ton papierów jak w pl tylko sprawnie przez digid kod gdzie tylko składam podanie o zasiłek a z marszu dostaje jeszcze dodatek i to jest normalne, bo ten kto ma dziecko ma prawo do świadczeń na nie. A 77 zł na miesiąc to naprawdę śmiech na sali biorąc pod uwagę ceny ubranek, zabawek czy jedzenia. Żadna z was nie bierze pod uwagę tego ile państwo zarabia na każdym dziecku - przecież vat ze wszystkiego co kupujecie idzie do skarbu państwa więc policzcie sobie jaka to kasa !!! ale nie, wasze ograniczone umysły tego nie ogarniają i myślą że te 77 na dziecko to pasożyctwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeraziłam się po przecztaniu tych wrednych komentarzy matek, jak Wy wychowacie swoje dzieci, skoro macie takie podejście do życia. Jakiemuś dziecku wyrwałybyście 77 zł, brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio byłam z ciekawości w sklepie z odzieżą dla dzieci i się przeraziłam. Zwykły pajac kosztował prawie 50 zł !, a już nie wspomnę o innych rzeczach. Dobrze, że są ciucholandy w których można kupić ubranka dla dzieci. Masakra i jak tu mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no o to mi chodzi, na każdym jednym ubranku państwo zarabia, na każdej jednej zabawce. To sobie przeliczcie koszt wszystkich paczek pieluch, jedzenia, ubrań, zabawek - na bank wyjdzie z tego kilka ładnych tysi i obliczcie sobie z tego vat i pomnóżcie razy setki tysięcy dzieci w pl nawet samych niemowlaków i wyjdą kolosalne sumy jakie państwo na dzieciach zarabia. Więc te 77 zł na dziecko to bardzo marny ochłap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeglądałam z ciekawości angielski sklep internetowy z artykułami dla dzieci i tam ubrania są taniutkie, np. zestaw 7 pajaców kosztuje ok 30 funtów, a podstawowa pensja tam to ok. 1300 funtów, a u nas za to samo trzeba zapłacić ponad 100 zł, a pensja podstawowa ok 1300 zł :D. Albo konkretny model audi u nas kosztuje ok. 50 tys zł, a tam 10 tys funtów i tak można wymieniać wiele przykładów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat z samochodami slabo szukalas na zabawkach sue nie znam ale za samochod ktory tu kosztyje 5 tys f w pl musisz wydac minimum 40 tys zl nie mowie o gratach przed 2000 rokiem tylko audi takie 2007 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Anglii od dawna, kupiłem auto za ok 10 tys funtów, a w Polsce musiałbym za nie zapłacić ok 50 tys zł, więc przy zarobkach polskich nigdy bym go nie kupił, zarabiając 1500 zł, a w Anglii zarabiam 1500 funtów, więc w Polsce musiałbym zarobić na pewno 5 tys zł, żeby było stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjechała zagranicę i szybko zarobiłam na auto za ok 40 tys zł, a w Polsce nie miałam co marzyć. Ceny za granicą jak u nas. Za 200 euro mialam full jedzenia na caly miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajka1
Do Pana z Anglii. Ciekawi mnie dlaczego tak nie znoszac Polski siedzisz na polskim portalu- czyzbys angielskiego nie znal??? Po drugie te które biora becikowe to chyba nie z Twoich podatków bo ich tu nie płacisz. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracowalam w Holandii i na jedzenie wydawałam ok 200 euro. Markowe ubrania taniutkie - buty adidas u nas za 300 zł, a tam za ok 80 euro. W Polsce musiałabym zarobić 4 tys zł żeby funkcjonować jak tam za 1300 euro. Wróciłam do polski bo tęskniłam i znów wracam do Holandii bo tu w Polsce dostałam pracę za ok 1300 zł i nie wiem co z tymi pieniędzmi robić, jak młoda osoba ma się za to wyżywić, kupić mieszkanie, ubrania, jak założyć rodzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę, ale ludzie są zawistni, wyzywają i nie maja donikogo szacunku. Ludzie nawet nie wiecie co Was w życiu moze spotkać, może sami będziecie potrzebować kiedyś w życiu tych 77 zł. A wiecie ile wynosi renta w tym kraju, co jak ulegniecie wypadkowi, będziecie niezdolni do pracy i Wam dadzą 600 zł na utrzymanie. Nikogo wtedy nie obchodzi czy masz kogos jeszcze na utrzymaniu. Żenada. W innych krajach europejskich matka dostaje o wiele większe dodatki z tytułu urodzenia dziecka i nikt się nie pluje, że to z podatków. Idźcie i obrażajcie polityków, że za Wasze podatki rozmiawiają godzinami przez telefon, że całe ich rodziny jeżdżą na paliwie kupionym za państwowe pieniądze. A mi jako matce 3 dzieci nie należy się rodzinne wcale, bo przekraczam próg dochodowy o kilka złotych. Ja jako rodzic muszę sama zarobić na swoje dzieci, ale dlaczego miałabym nie korzystać z rodzinnego gdyby mi się należało, pytam dlaczego? Bo to jest płacone w Waszych podatków, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie założę rodziny, bo mnie nie stać. Praca niepewna, zarobki ok 1500 zł, mieszkanie albo na kredyt, który pochłonie połowę pensji albo tułaczka na wynajmie, który też kosztuje połowę pensji. A gdzie jedzenie, ubrania, auto, jakieś wakacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma matka kupić dziecku za 77 zł ? Przecież to tylko na pampersy wystarczy, a Wy tak nie syczcie, bo na Was mężowie zapieprzają od rana do wieczora, a same siedzicie od rana do popołudnia na kafeterii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałyście w ogóle pod uwagę ile podatku muszę zapłacić ubierając 3 dzieci, kupując im żywność, książki. Ja proponuję tym co tak jadem plują, przenieście się na czarny rynek, nie płaćcie podatków i nikt Wam zabierał nie będzie, a wtedy to i Wam rodzinne 77 zł się będzie należało :P Na koniec powiem tyle " dobro powraca" :/ podwójnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja chyba jestem najwieksza patologia .. -urodzilam majac 22 lata -bez szkoly -bez pracy( tyle co na czarno) -bez slubu -chlopak zaczal tyle co szkole -za granica bez znajomosci jezyka Ale !!!!! To bylo 8 lat temu ! -chlopak ( obecnie moj maz) skonczyl szkole -pracowalam na czarno zeby zarobic na te "pampersy" -nigdy nic z panstwa nie dostalam (to moje dziecko!) -nauczylam sie jezyka -potem jak slonczylam szkole -maz zalapal super prace, ja rowniez -obecnie jestem w ciazy Najlepiej ocenic kogos po wieku, wyksztalceniu itd. Sama inteligencja tu siedzi jak widac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J****a szmata jeszcze kasę chce, nie rozkladaj nóg to nie będziesz zebrać od państwa. Ja pracuje od 18 roku zycia miedzy czasie studia zap*****l od zawsze mam 26 lat i urodziłam niedawno i becikowe mi się nie należy bo mam za duży dochód a ty autorko łapy po kasę wyciagasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No rzeczywiście macie czego zazdrościć 77 zł :( porażka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starajka1 "Do Pana z Anglii. Ciekawi mnie dlaczego tak nie znoszac Polski siedzisz na polskim portalu- czyzbys angielskiego nie znal???" :D A ciebie co boli? :D Ja tez mieszkam w Wielkiej Brytanii, wchodze na polskie i na angielskie fora. Jakis problem masz z tym? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tępa szczało !" szczało? co niby szczało?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie czemu tak po niej jeździcie? Że co, nie należy sie bo z Waszych podatków? A jak ona nie dostanie to Wy i tak więcej mieć nie bedziecie, złodzieje z Wiejskiej zagarną do kieszeni... Tak 77 zł to śmieszna kwota... Na więźnia pezeznaczana jest kwota kilku tys miesięcznie. Na trynkiewicza, morderce, gwałciciela i pedofila idzie 1300zł dziennie !!! Z waszych podatków Tak mogła sobie dzecka nie robić ale zwróćcie uwage, ze państwo tak czy inaczej na dziecko żałuje, a na takiego co powinien sie w piekle smażyć idzie ponad 30tys miesiecznie. Biedny pomocy od państwa nie otrzyma, a morderca żyje ponad stan i nigdy głodny nie chodzi. Chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda. A gdyby każdy dzieci nie robił to co z Polakami? Za kilka lat? Większa połowa Polaków by dzieci nie miala patrząc na warunki? Warunki? Polska ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pobijecie ją za 77 zl? Za które nawet dobrych pampersow sie nie kupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×