Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madelkaaaa

77zł rodzinnego to moim zdaniem śmiech na sali ...

Polecane posty

Gość gość
"Najlepiej ocenic kogos po wieku, wyksztalceniu itd. Sama inteligencja tu siedzi jak widac .." my ja oceniamy po tym że żebrze od państwa bo jej się należy bo nogi rozłozyła :o nie rozumiesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam z opieki az 456zł nsacorke. alimenty i rodzinne,. jak sie nalezy to tzeba brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Większa połowa Polaków by dzieci nie miala patrząc na warunki" :D Wieksza polowa? Polowy maja to do siebie, ze sa jednakowe :D Wiecej niz polowa sie mowi. Zapamietaj lekcje i sie nie blaznij wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z drugą matce by te 77 zł z gardła wyjęła, śmiechu warte. Takie biedne jesteście, że Wam żal dupę ściska o te 77 zł ? A żal Wam dupy nie ściska o to, że inni z Waszych podatków, jedzą obiady za tysiące, kupują limuzyny, latają samolotami za Wasze ? To są milonowe sumy, ale Was interesuje te marne 77 zł, a same jesteście utrzymankami mężów, którzy zapieprzają na Wasze życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje. Wiec chyba mam prawo do zasiłku na macierzyńskim, czy w trudnej sytuacji jak strata pracy! Sama tez pracuje ale w życiu różnie bywa. Wystarczy ze rząd mnie okrada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ktoś dostaje te 77 zł, to oznacza, że spełnił wymogi i mu się należy. Co kogo obchodzi, że Wy pracujecie , skoro tak zazdrościcie tych 77 zł, to zostawcie robote i heja po te rodzinne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekaw jestem jak jedną z drugą zostawi mąż, to co będziecie robić. Wszystkie będziecie lecieć po te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w zaawansowanej ciąży i pracuję w OPS przy świadczeniach rodzinnych. Codziennie słyszę narzekania, że są to śmieszne pieniądze. I teksty " jak Pani urodzi to zobaczy Pani, że to na pampersy nie starczy". No tak. Tylko, że ja rodzinnego nie dostanę, bo przekroczę kryterium, a chętnie przyjęłabym od państwa każdą sumę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Niemczech mam więcej. Śmieszna to kwota 77 zl ale lepsza taka niż żadna co nie zmienia faktu ze śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co kretynko ma nie brać? Bo to chuj nie pieniądze to przykre ze człowiek musi sie tym pocieszyć. Same pampersy ile! A mleko! Nie każdy może karmic piersią z różnych powodów. A kazdy moze znaleźć sie w ciężkiej sytuacji w każdej chwili. I ludzie narzekają i maja rację a przy narzekaniu brac musza bo co innego począć? Niech tusk i reszta bandy do nas dołącza i pracują za tyle co my i żyją. Ciekawa jestem jak długo by dali radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem, ale nie pojmuje ;) czemu po niej jezdzicie. Nie kazdy jest tak super zaradn, nie znamy jej sytuacji zyciowej, jest mloda, potrzebuje pomocy to panstwo powinno jej pomoc. Moj wujek pracuje w wiezieniu, jak ktos wyzej juz wspomnial ile kasy idzie na te wyrzutki spoleczenstwa, mowi ze maja najlepsze jedzenie, tv itd i w dodatku moga sobie zarabiac kase bo pomoga w ogrodku! Koszt utrzymania takiego bandyty jest 3 razy wieksza niz chorego w szpitalu :/ .. Wiec nie wiem dlaczego jezdzicie po dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w NIemczech i smieje sie z was i z waszej biedy. O glupie 77 zl byscie sie pozabijaly :D Z biedy po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Niemczech znowu polana miodem i cukrem zalana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w DE .., faktycznie jest sie czym chwalic .. Isc do socjalu i sprawa zalatwiona!!! Dla tych co narzekaja na podatki, mi i mezowi odciagaja co mc 2000€ !!! I im wiecej zarabiamy txm wiecej odciagaja na takich darmozjadow co sie pracy brzydza ! Dodam, ze mamy 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Niemcy to druga polska. Po co tam gnijecie? To samo w pl macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w NIemczech i smieje sie z was i z waszej biedy. O glupie 77 zl byscie sie pozabijaly smiech.gif Z biedy po prostu smiech.gif xxxx Wyprowadziłeś/aś się zapewne dla kasy, więc kiedyś też Ci było tu źle. Nie lubię takich osób, co jak już więcej mają, to z innych się śmieją. Myślisz, że jesteś fajny/a? Ja się śmieję z Ciebie, nie z zazdrosci, a z tego, że brak Ci wartości moralnych. Jesteś klasycznym przykładem, jak pieniądz potrafi zmienić człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w de jak juz wyzej napisalam i place podatki na takie darmozjady co kaza sie utrzymywac panstwu a w pl graja damy swiatowe!! Znam tu kupe takich Mamus-Polek !! A najbardziej mi die smiac chce jak lamanym niemieckim gadaja cos do dziecka, ze niby takie dobre Mamusie a za chwile po polsku je wyzywaja: bo ci zaraz wpierd... jak sie nie uspokoisz :/ i mysla, ze nikt je nie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"że nikt je nie rozumie"... lepszy łamany niemiecki Polki, niż łamany polski Polki, wsiurze :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z drugą matce by te 77 zł z gardła wyjęła, śmiechu warte. Takie biedne jesteście, że Wam żal d**ę ściska o te 77 zł ? A żal Wam d**y nie ściska o to, że inni z Waszych podatków, jedzą obiady za tysiące, kupują limuzyny, latają samolotami za Wasze ? xxx to jeszcze nic! a nie wkurza was że utrzymujecie tysiące pedałów i pedofilów z czarnej mafii?że nie płacą podatków, zusu - a dostaną z waszych składek po 3 tys emerytury każdy! dzieciom żałujecie? a zdrowym cwanym zboczonym facetom nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
A ja uważam ze rodzinne powinno byc dużo wyższe. Rodzinom należy sie wsparcie. Płace podatki i wydaje ni sie ze one idą po prostu na nic . Nie boli mnie ze ktoś bierze rodzinne i korzysta z mopsu jeśli ma możliwość. Boli mnie ze służba zdrowia kuleje, ze do lekarzy muszę chodzić prywatnie, ze politycy zarabiają kupę pieniędzy, ze ZUS wystawia piękne siedziby, zatrudnia masę urzędników a wypłaca głodowe emerytury. Wydaje mi sie ze moje podatki po prostu znikają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie boli cię, że twoje podatki idą na wypłaty dla katechetów, niewypracowane emerytury dla księży, remonty kościołów i plebanii i na fundusz kościelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roukola
Oczywiście, że też im przeszkadza. Ale specyfika tego forum jest taka, że owszem - obszczekają jak ostatnie burki taką szarą (a raczej pomarańczową) autorkę tematu, ale na ulice demonstrować swoją niezgodę na skubanie ich portfeli już nie wyjdą, bo odważni są tylko zza monitorków swoich modnych, drogich laptopików. Takie tam, internetowe trolle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
Tez mnie to boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie wkurza że taka biedota robi sobie dzieci a potem łapy wyciąga po kasę. Zrobiłaś sobie bachora? to sama go utrzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten temat pokazuje jak media pod dyktando władz zrobiły ludziom sieczkę i wmówiły że od państwa nie powinno się obywatelowi nic należeć, szkoda że państwu od obywateli należą się daniny typu ZUS, podatki, opłaty, VAT itd.. po co płacicie na państwo skoro uważacie, że od państwa nie można brać, wyciągać łap itp teksty?? wciąż tylko słyszę że roszczeniowe krowy na dzieciory wołają, owszem wołają bo zadaniem państwa jest wsparcie dla rodzin, dzieci, ich edukacja, zapewnienie zdrowia itp.. jeśli nie to dlaczego państwo zdziera ze mnie tyle podatków i opłat? po co mu te pieniądze??? dlaczego mam tylko dawać a niczego nie dostawać? wciąż tylko słyszę, ze do lekarza brak miejsc, trzeba iść zapłacić, w szkole wszystko płatne bo gmina biedna, to na co do cholery idą moje podatki? przynajmniej z rodzinnego chciałabym skorzystać, problemem nie jest kwota 77zł ale kryteria dochodowe, przez nie większość rodzin nie otrzymuje tych ochłapów nawet i to jest dramatyczne w porównaniu z innymi krajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie wkurza że taka biedota robi sobie dzieci a potem łapy wyciąga po kasę. Zrobiłaś sobie bachora? to sama go utrzymaj x mam nadzieję, że równie konsekwentna będziesz jeśli Tobie/Twoim rodzicom/siostrze/teściowej/przyjaciółkom powinie się noga i będą kiedyś potrzebowali dodatku mieszkaniowego, żywieniowego, pielęgnacyjnego czy opiekuńczego, żeby opłacić gaz, zjeść 3x w tygodniu ciepły posiłek czy zatrudnić dla siebie pielęgniarkę. Rozumiem, że też ich wtedy uświadomisz, jakimi pasożytami są dla narodu ;) Pamiętaj- życie bywa bardzo, bardzo, BARDZO przewrotne. Dzisiaj wrzucasz żebrakowi 50gr do puszki na ulicy, a jutro to Ty albo ktoś z Twoich bliskich może błagać o suchą bułkę na obiad. Poza tym - strasznie wulgarna jesteś, "bahory"?? Ktoś Cię skrzywdził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedawno zerknęłam na paragon ze sklepu za art spożywcze na ok tydzień, samego VAtu nabite miałam 42zł!!! dwa razy takie zakupy i sfinansowałam sobie rodzinne... czyli pieniądze które dostałam wróciły do skarbu państwa... a reszta którą wpłaciłam w Vacie to gdzie?? nawet jeśli ja nie pracuję to wydając pieniądze wpłacam podatek do wspólnej kieszeni państwa, nikt tego pod uwagę nie bierze, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×