Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ToJaAutorka

Czy ktoś z Was poznał się za pośrednictwem kafe?

Polecane posty

Gość gość
spotkałam sie z dziewczyną z nad morza :) bardzo miło było. tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio z tego co widzę jestem niedużo starsza od twoich współpracowniczek ;-) Jednak ja również 'mam doświadczenie' w pracy z mężczyznami w 'sile wieku' muszę przyznać że zawsze się dobrze dogadywaliśmy,a w naszej pracy było dużo czasu na rozmowy więc zdążyłam ich dosyć dobrze poznać ;-) Kurcze tyle tu romantycznych historii a ja to kafe znam tylko od 'd**y strony' gdzie wszyscy bluzgają i szydzą z innych... Z tego co widzę większość tych znajomości nadal się utrzymuje,są nawet mężowie ;-) Nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Moja jedna pracownica, też znalazła sobie męża na internetowym forum :D. Mieszkał dwie ulice od niej :D :D :D. x To może spotkamy się jutro na klatce schodowej :D :D :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Misio no dobrze spotkajmy się więc będziemy mogli sobie swobodnie podyskutować,którą godzinę preferujesz? <<< Jutro akurat cały dzień w pracy spędzę :(. Więc zobaczyć Cię będę mógł tylko przed ósmą, a potem po 22-giej :(. Ico ja biedny teraz pocznę :( :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dco ja pocznę w takiej sytuacji-pewnie otrę się o załamanie :-D Więc trzeba spotkanie na klatce przełożyć,na inny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Więc trzeba spotkanie na klatce przełożyć,na inny termin.<<< Albo do innej klatki :D :D :D. x Tak poważnie, to rzeczywiście zaciekawiło mnie: czy nie mieszkasz gdzieś blisko :). Gdybyś mogła mi napisać miejscowość, to byłoby mi miło :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJaAutorka
Powiedzmy że spodek nie jest mi obcy :-) A Tobie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do niego ponad 30 klosów :(. Dlaczego nikt nie mieszka koło mnie :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśś
Wysle jak będę miała chwilę dobrze?:-) Misio,ToJaAutorka ja już wyczuwam między Wami chemię,oby tak dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Breżniew
a niby po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misio oj przykro mi,już myślałam że 'zyskam' nowego sąsiada :-) Miśś no coś Ty,to była raczej luźna rozmowa...Do chemii to raczej daleko,bynajmniej z mojego punktu widzenia ;-) No i jak Wam mija weekend? Ktoś się umówił,na jakie spotkanie kafeteryjne? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśś
ToJaAutorka oj tam oj tam:-) U mnie dzisiaj jest taka świetna pogoda że chyba pójdę z moja psiną na spacer do lasu:-) Jest cudnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśś a i u mnie zawitało słoneczko...Czekam aż mój facet wróci z pracy i trzeba wykorzystać to słońce! W końcu po całym tygodniu szarości... Miłego spacerku życzę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×