Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Winogrona??? To chyba muszę po nie pójść do sklepu, bo dopadła mnie taka śpiączka, że ledwo oczy utrzymuję otwarte:-) Doktorku:-) na skutki "po spożyciu" najlepsza jest herbata z dużą ilością cytryny:-P a podobno jeszcze lepsza kawa z tym owocem;-) ale nie odważyłam się wypróbować:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę, Ironiczna, ale nie mam cytryny. Zresztą, aż takich "skutków" u siebie nie stwierdzam... być może dzięki winogronom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie dwa dorodne winogrona,świeżutkie!jeszcze pod łodygą wiszą..., te to potrafią zdziałać cuda!:D Niestety działają tylko na kobiety,także przykro mi Doktorku:) Dzień dobry:) eLKa😘🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
he he obawiam sie ze te winogrona nie beda sie liczyc bo dostepu do nich broni stary, zmurszaly i obrosniety bluszczem worek :):) czesc marudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof z włanego doświadczenia mówisz? :D bo moje winogrona gładko wygolone;) Siemka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodź czwóreczka, poczęstuję Cię moimi ;) Co prawda nie tak dorodne jak Tajemnicy :D ale za to bardzo soczyste i nie tylko dwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam 2 rodzaje :) Niesamowicie słodkie maleńkie ciemne ogródkowe własne ;) i sklepowe zakupione uczciwie jasne duże. Żadne nie są moimi przyrośniętymi częściami ciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
a ja wole jednak banany :D choc wiecie, ostatnio bylam czestowana truskawkami z szampanem... truskawka odmowilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witam w locie i przelocie, poniedziałek zapracowany, jeszcze musiałem szefowi na mieście lapa kupic i tyle co wszedłem to wpadam się przywitac :) miłego wszystkim ... i od razu na oczy sie mnie rzuca spór o cycki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez nie powiem, ze kocur nr3 byl tak nietaktowny, by mnie w pazdzierniku truskawkami czestowac :D swoja droga, nie kochasz ani cyckow lk ani tylka czworki... to tylko moje nogi pozostaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Które koniecznie trzeba głaskać i całować,tak? :D Ty to się umiesz ustawić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za trudna to praca a i pewnie i tak byś się docenił :P Wolę popieścić piękny tyłek Czwóreczki ( jak to brzmi :D :D :D ). My, niekochane musimy się wspierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chorego dotykac nie mozna, ma spać i dochodzić do siebie sen jest najlepszym lekarstwem :) ...misiu pod kołderke spac i sie kurować .... a nie tam gupoty ci w gowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham pieścić to co piękne:) wszystkie po kolei...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa nie rzucaj Go tak nagle bo Mu serce stanie...,zamiast... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę Koci,że wiesz coś o tym...,hmmm... ciekawe skąd? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×