Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Mam problem :D boli mnie gardło i nie wiem, czy powinienem zastosować się do łacińskiego powiedzenia "Doctore cura te ipsum" (lekarzu, lecz się sam) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko... chyba? Nie gadam z Tobą :D I teraz mi jeszcze mówisz, że jak ona liże to i on się uzdrawia i ona? Skomplikowane to coraz bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczycie mi chyba ze w jednorazowych kubeczkach ale zrobilem dla wszystkich ;) lubie Ty masz w moim kubku;) pomoc indianie wierza ze pijac kawe z czyjegos kubka poznajesz jego mysli wiec uwazaj;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku na rower i gmine objechać gardziołko przestanie boleć albo swojego kolege zaprosić i śmietanke wpuści wgardziołko hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Koteczko :) x Kredek! dzięki, w imieniu swoim i społeczności tematowej :D Na Ciebie zawsze można liczyć :) Poznam Twoje myśli? Eeee to się nie ma czego bać. Najwyżej mi się jeszcze bardziej kolorowo zrobi na karteczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku nie ma jak to sperma do gardła przez przyjaciela wlana cud malina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu:-( chyba masz problem z czytaniem ze zrozumieniem:-( no jak wlana przez przyjaciela??? No przecież piszę, że trzeba ją usunąć z organizmu(fakt, zapomniałam dodać że przy pomocy kobiety, ale wydawało mi się ze to oczywiste) jak tak się będziecie leczyć, to nic z tego nie będzie:-( A Ty Doktorku tak się nie gimnastykuj, bo skończy się na złamanym kręgosłupie:-D Lubię:-D no dobra, to na pewno:-) wstałam:-) co prawda miałam buszować po sklepach, ale w sumie to może lepiej pomogę Ci pracować;-) chcesz?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja lubie Lubiekiedy Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ironiczna, nie zwracaj uwagi na tego pomarańczowego . Oszołom ubzdurał sobie, że jestem katechetą u niego we wsi, co ja na to poradzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekam do pracy :( Lubie :) a o masażu nie zapomniałem Masz go u mnie jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja nikogo nie dyskryminuję, po prostu w tamtą stronę ta metoda leczenia nie działa. Nic na to nie poradzę Wiem, wiem Doktorku, po prostu mnie rozbraja jego zawziętość;-) Lubię:-) no to umówmy się, że zapewniam swoją obecność. Duchem:-D bo ciałem to ja jednak będę między wieszakami i półkami z butami:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dopiero po poludniu wybieram sie na miasto... wizyta u kosmetyczki a wieczorem festyn w szkole mlodszego kociaka.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×