Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Gość gość
Po czym poznać (kobiece)podszywy? bo wszyscy pchali! tylko jedna(kobieta) ciągnęła! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz Sm-ow? :D a ostrzegałem:D wpadłeś bo zacząłeś się tłumaczyć:D ale nie przejmuj sie ona do każdego tak sie przy/pi/erdala :D i w każdym przypadku scenariusz jest ten sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof od 15 lat zakochany a od rana do nocy na forum siedzi haha komu ty kit wciskasz chyba sam sobie a może ty wilk? On też zakochany a na okrągło n*******la w klawiature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smof moze zaczniesz zapisywac w kalendarzyku kiedy i z kim? :P ja przy tym sposobie przynajmniej sie nie gubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie wino zobaczysz ile kosztuje 69

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj Smof pierdoło saska sapie gnoju do ciebie piszesz mi na kom o miłości całuski ślesz ale jak się w****ie to twoj łysy łeb keczupem poleje a za plecami co innego robisz rupciu 69 ja tego tak nie zostawie ja c***isałam na czacie ze ci umile życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu 21:36 co na pomarancz piszesz brak ci odwagi na niebiesko i co ten scenariusz to sobie głęboko w anal wsadź olewam cię haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałabyś!:D jeszcze nie nie tak dawno śliniłaś się na każde moje słowo a teraz taka harda jesteś? żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj Smof co ty p********z nachlałeś się winem tu gada że bezrobotny a do kotki pojdzie sprzątać po godzinach i piszesz wiem z kim sypiałem a to teraz sam spisz r 69 te pety wyzbieraj przy swoim miejscu pracy i puszki po piwie pewnie nadal podrzucasz nie chlej już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani chybi gość 22:09 TO PEDERASTA który próbuje poderwać Smofa na "końskie zaloty" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Słuchaj Smof co ty p********z nachlałeś się winem tu gada że bezrobotny a do kotki pojdzie sprzątać po godzinach i piszesz wiem z kim sypiałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof kredek to żałosny oblech od rana do nocy p******i o sexsie jednak Rogal miał racje że to pederasta :-) właściwie z drugiej strony patrząc stary łysy singel fujjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×