Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Gość gość
oo matu widze vroege ploeg vandag zalicza :) dobra spadam, bo o 11 musze sie pieknie usmiechac do pani trzymajcie kciuki lajzy na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, już sobie wygoogliłem :) ...holenderski :) tak mi się cos kołatało po głowie że z tamtego rejonu ale pewnosci nie miałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry, piszę się na wszelkie sensualne rozmowy i spotkania, więc proszę mnie nie pomijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
no wlasnie prosze tu nie mowic nic o tych pomaranczowych sknerach :):) poes to bedziesz musiala trzymac kolejny raz okazalo sie ze pani "kasia" :) jest chora i musze czekac na kolejny termin tej jakze fascynujacej konwersacji cholera , naprawde musze pojsc do roboty :) bo mi dadza pomaranczowy kubraczek , kubelek na wozku i bede dzielnie sprzatal:) choc w sumie fucha niezla:):) w koncu pracownik panstwowy:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast: "4 godziny" napisałam "4 gadziny" :D i udzieliłam sobie przerwy :) Pusz, kto wie, może w pomarańczowym będzie Ci do pyszczka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smof
ale wiesz poes??? najfajniejsze bedzie jak nakarmisz misia tym sernikiem a on wtedy jak kazdy prawdziwny menscyzna zalegnie do drzemki z pelnym brzuszkiem :):) to sie bedzie na kawie i nie tylko dzialo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że On do tego nie potrzebuje skrzydełek x Oki, już się nie znęcam ;) bo jeszcze się odkocha i oberwę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×