Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

ja tez czuje, ale lubie sprawdzic co analitycy mowia o moim instykcie :) mozna udoskonalic swoje wyczucie, wyostrzyc i zdobyc wiecej doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staruszka przychodzi do banku z duza walizka, dziunia przy okienku pyta sie , czym moze sluzyc pani. staruszka odpowiada, ze chcialaby zalozyc konto w banku, ale ze chodzi o bardzo duza sume pieniedzy, chce rozmawiac z prezesem, by sie upewnic, ze bank jest odpowiedni by zdeponowac milion euro. po kilku minutach dziunia przyprowadza pana prezesa. pan prezes zaprasza staruszke do swojego gabinetu. staruszka otwiera walizke i pokazuje prezesowi pieniadze. prezes juz zaciera rece i sie pyta w jaki sposob staruszka zdobyla tyle pieniedzy. staruszka odpowiada, ze przez zaklady. prezes niebardzo rozumie, wiec staruszka mowi do niego. zaloze sie z panem o 50 tys euro ze ma pan kwadratowe jaja. prezes sie obruszyl i zaczal smiac. mowi, ze moze sie z nia zalozyc, ale mu jej szkoda bo pewnie przegra zaklad. staruszka odpowiada, ze aby zaklad byl prawomocny przyjdzie na drugi dzien ze swoim adwokatem by zaklad zostal uznany za wazny i by mogla sprawdzic. prezes zgodzil sie, cala noc nie spal sprawdzajac, czy przypadkiem jego jaja nie sa kwadratowe. na drugi dzien o godz 12 zjawia sie staruszka z adwokatem. po przedstawieniu sie, prezes sciaga spodnie i pokazuje staruszce klejnoty. straruszka oglada i pyta sie czy moze je wymacac. prezes zgadza sie , przeciez chodzi o 50 tys euro. staruszka bierze je w dlon, a w tym momencie adwokat zaczyna walic glowa w sciane. prezes zdziwiony pyta sie co mu jest. na to odpowiada staruszka, ze zalozyla sie z adwokatem o 100 tys euro, ze tego dnia o godz 12 bedzie trzymac jaja prezesa delta loyd banku w dloniach i ten bedzie zachwycony. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszalem to juz w kilku innych wersjach :) ale fakt mile tylko ty sie poes nie martw nie bedziesz trzymac w reku tylko lizac a teraz naprawde dobranoc dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i jeszcze jedno:) jestem swinia wiem :) ale zmien kocura jaki k***a facet nie ma pojecia on laniu betonu i jaki k***a facet uwaza, ze cement z doe het zelf wystarczy??? zmien kocura, bo ta p***a sie do niczego nie nadaje :) o jaki jestem dran :) jak to bylo?? kabaret starszych panow sie klania "my jestesmy tanie dranie, dranie tani nieslychanie" la la la itd :) pa moje piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz udam sie do alkowy ;) to, ze ja juz mam weekend, nie oznacza, ze kociaki jutro nie musza do szkoly isc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniły mi się dziś dziwne rzeczy 😴 m. in. przebrałem się za Margaret Thatcher i wszyscy w Polsce się nabrali... na końcu musiałem wytłumaczyć premierowi Tuskowi, że to był tylko żart :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalem0325
Witam wszystkich miło z rana, piatek, piąteczek, piatunio ...pogoda niezła pewnie się jutro na łażenie po lesie wybiorę, może się jakiś grzyb trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) Kto miał dziś stosunek niech się uśmiechnie! No doobra, te one on one też się liczą ;) :D x Ja tez nie wiem ale się domyślam (w najgorszym wypadku na wyrost :D ). Doktorze, och chciałabym zobaczyć minę "świata" :D pewnie dostałbyś oskara żelazna damo :D ;) Mat, życzę Ci samych borowików ;) Ja pójdę za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) hahaha w sumie nie widze powodu aby nie uśmiechac się w piątkowy poranek, ...wiem ze to kolejny tydzień bliżej sosnowej jesionki, ale skoro juz jest to trzeba się nim cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A idź Ty z ta jesionką :D nie psuj mi śniadania rozważaniem o przemijaniu :) Cieszmy się, że nie cali sztywniejemy póki co :D To znaczy, że jest jeszcze dla nas jakiś plan, zapewne fascynujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no własnie najwazniejsze że nie cali :) ...oczywiście że kazdy ma jakieś plany oby nasze pozwolił nam zrealizowac ten co ma jakies wobec nas :) a jesionka sie nie przejmuj, u większości mechanizm wyparcia działa na tyle sprawnie że nie myśli sie o tym na codzień :) żyjemy tym co jest a jest piatkowy poranek i z każda godzina jestesmy blizej weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×