Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 4...czyli jak zrobić dobrze wykluczając pchanie i ciągnięcie

Polecane posty

Gość gość
Nie da się ukryć w kogo bursztynowa wytwórczyni pysznych słodkości wpatrzona jest jako w święty obrazek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało mi się dzisiaj wepchnąć taki wielki wibrator. Ale to wygląda taka rozciągniętą c**a. Siedzę tak już dwie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm... pogratulować czy współczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Kocico:) ja zaraz będę delektował się pysznym obiadkiem:) Co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ponownie :D Tym razem przesyłam pozdrowienia z wielkomiejskiej dżungli... mam nadzieję, że przez szum mnie słychać. Jeśli tak to dobre macie uszka i oczka... ja swoje myśli czasem ledwie słyszę. Kawałki są równe dla każdego. Nikogo nie wyróżniam :P i nie widzę tu żadnych obrazków a świętych to już w ogóle :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak się je śniadanie po południu:D Brzydko zachmurzyło się u Ciebie,pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to nie było pytanie do mnie ale jak już tu jestem to odpowiem :P :D Słonecznie bardzo i bez chmurek :) Troszkę zimno ale w słońcu pyszczek można opalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eLKa😘🌻:) Uciekaj z tej dżungli bo Cię dzikie samochody napadną! ledwo Cię słychać przez ich ryk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to było pytanie do Koci.... wiem,że u Ciebie świeci słońce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbuntuj się! nie idź! poza miastem jest znacznie przyjemniej:) Pamiętam;) 11.10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak w końcu po sąsiedzku mieszkamy w Polsce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak ja mam się zbuntować? :D Rachunki trzeba płacić to i pracować trzeba. Znaczy siedzieć na tyłku :D Bo z tą sobotnią pracą to różnie bywa. Hasło "pierdolę nie robię" przy sobocie jest żywe i na czasie od zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie podskakuj,siedź na d....e i przytakuj" tak? Ogłaszam bunt! żadnej pracy w soboty! nie po to nasi dziadowie przez płot skakali i na styropianie spali żebyśmy w soboty do roboty chodzili! Uwolnić eLKę!... przynajmniej w sobotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza miastem byłam wczoraj i dziś rano :) Aż tak to nie :D Czasem zwyczajnie muszę. I teraz na mnie wypadło. Twój dziadek skakał? To ile Ty masz lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ambitna jednostka? na to już nie ma rady i żadne bunty nie pomogą:( Trochę więcej niż Ty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie szybko przeskoczyły u Ciebie te pokolenia walczące :D I nie wytykaj języka bo Ci pieprzu nasypię albo ugryzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No szybko,bo to streszczenie było :) Z pieprzem przesadziłem w plackach także proszę drugą opcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cwaniak :) Chciałabym! Ale nie mam tu takiej ikonki :( Zobaczymy czy będziesz w sobotę obecny i dyspozycyjny :D A teraz goście, goście... Uciekam ale będę wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam sniadanie jadlam rankiem ;) a ze etutaj jest zwyczaj by cieple posilki spozywac wieczorami... coz :) nie mam z tym problemu :P :D zachmurzylo sie to malo powiedziane, w nocy przeszla dobra ulewa i dzisiaj jest 10 st chlodniej niz wczoraj :O ale przynajmniej w kominku napalilam i mam pieknie klimatycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się ramy eLKa😘 do... poczytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie masz tam czasami odrobiny miejsca przy tym kominku? lubię patrzeć się na ogień... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak,Kocur mógłby być niezadowolony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×