Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
30arleta

firma kruk windykacja

Polecane posty

Gość gość
Ja już od lat przekazuję swoje długi do kancelarii mec. Dariusza Staniszewskiego. I od lat nie mam problemów. Większość opóźnień kończy się w momencie wysłania pierwszego pisma przez kancelarię. Zauważyłem, że coraz wiecej klientów płaci w terminie, kiedy widzą, że jest to po prostu kancelaria zatrudniona na stałe - nie da sie ich "przeczekać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej firmie za windykację odpowiada agencja Nemezis, http://nemezis24.pl, jest to prywatna agencja detektywistyczna, która świadczy też usługi windykacji i robi to naprawdę skutecznie. Jak widać czasem niestandardowe rozwiązania dają najlepsze efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karonolowa
Nie wiem dokładnie jak działają teraz firmy windykacyjne i jakie mają sposoby na odzyskanie pieniędzy - ważne, że robią to skutecznie. Sama mialam poważny problem, bo mój dłużnik nie chciał zwrócić mi pieniędzy za wykonanie usługi. Znalazłam w sieci agencję MB detektywi, których zatrudniłam do pomocy. bardzo mi wtedy pomogli odzyskać moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z wielu firm windykacyjnych z racji zaangażowania w kilka biznesów. Niestety żadna się nie sprawdziła. Najczęściej kończyło się na podpisaniu umowy. Potem już tylko liczono, że ja coś zrobię (w umowach najczęściej jest gwarancja procenta za odzyskanie długu - nie ma znaczenia kto go odzyska). W końcu windykację zleciłam kancelarii mec. Dariusza Staniszewskiego, która obsługiwała inne moje sprawy. Okazało się, że ponad połowę długów udało się odzyskać w ciągu 3 miesięcy. Bez straszenia, kombinowania i nerwów. Szybko i skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rertsss
Sporo teraz firm różnego typu zajmuje się oddłużaniem i tego typu pomocą. Myśmy się zdali w zupełności na kancelarię Lexa z Krakowa. Poprowadzili nam restrukturyzację, zadbali o dywersyfikację majątku przez co komornik musiał obejść się smakiem i nie skonfiskował nam mienia. Mają doświadczenie, wiedzą jak rozegrać najtrudniejsze sytuacje. U nas długi sięgały grubo ponad 1 mln PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi dłużnicy mogą liczyć na szybką windykację należności;-) Prowadzę firmę budowlaną i problemy nie należą do rzadkości. Z firmą veriv współpracuję już drugi rok i sprawnie to nawet idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzabellaF
Ja z doświadczenia mogę polecić kancelarię Ultimatum. Oni stacjonują w Warszawie ale działają na terenie całej Polski. Polecam poczytać opinie na temat ich skutecznego działania - jestem pewna, że będziecie zadowoleni z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W windykacji się mega poprawiło, to już nie są schaby z bejsbolem. A co do Kruka, to jest chyba lider jesli chodzi o ugody i traktoanie ludzi jak ludzi, a nie jak portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Kruk ma luźne podejście tzn pozwala człowiekowi żyć normalnie i spłacać a nie tyrać i oddawać każdą złotówkę. Jakby każdy windykator był, to by nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, trzeba mieć farta, żeby na takich porządnych trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no powoli podejscie jak do czlowieka sie staje standardem, ale to kruk zaczal. ja pamietam pare lat temu jak mialam na glowie kilka firm windykacyjnych, to byla tragedia wtedy... no i tylko kruk pomoc chcial faktyzcnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a da sie zeby u nich dlug miec zamisto u innych, bo takich mam no nimiliych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie masz na to wpływu niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w ogóle fajna akcja była z okazji dnia bez długów, kruk organizował kurs z jaroszkiem nt długów i finansów. dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha

dla mnie to że windykuje kruk to spoko opcja. normalnie przez telefon ustaliłam z nimi całą spłatę i teraz się nie boję odbierać telefonu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakub
Dnia 20.12.2018 o 13:22, Gość gocha napisał:

dla mnie to że windykuje kruk to spoko opcja. normalnie przez telefon ustaliłam z nimi całą spłatę i teraz się nie boję odbierać telefonu 😉

prawda. wiadomo,  spłata długów nie jest przyjemną sprawą, ale dobrze,  że firmy windykacyjne przeżywają zmiany w podejściu do osoby zadłużonej i idą na rękę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Zgadzam się, znajomi opowiadali, że mieli jakieś problemy z długami i kruk ich windykował. Podchodził po ludzku, bez stresu spłacali, a nie jak to było kiedyś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam

wiele razy słyszałem o kruku, sprawdź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tobo

Od roku 2014 na pewno zmieniły procedury windykowania. Wiem, że kruk wprowadził nawet nagrody za spłacenie zaległości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korb

dokładnie z Krukiem teraz da sie dogadac majac kredyt we frankach powoli splacam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaf

według mnie, jeden z najrozsądniejszych windykatorów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

raczej nie masz na to wpływu niestety

no w każdym razie możesz się z nimi skontaktować przez stronę internetową w sprawie konsultacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×