Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
30arleta

firma kruk windykacja

Polecane posty

Gość gosiakajak
nie wiem ale ostatnio w wyborczej byl artykul o tym jak pisac testament aby dlugi nie przerzucaly sie na dzieci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli spędza ci to sen z powiek. To koniecznie skontaktuj się z nimi http://www.eurekafinanse.pl/ oni zajmują się finansami więc na pewno doradzą ci co zrobić zeby dzieci nie odziedziczyły długów, może jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
najlepiej jak podczas brania kredytu wykażemy sie odpowiedzialnością i rozsądkiem, wtedy najlepiej zabezpieczymy sie przed długami, siebie i dzieci wiadomo są sytuacje losowe...na to już nie mamy wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka1990
no właśnie tylko jak tu zachować rozsądek, jak reklamy zachęcają do kupowania no i idą święta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan90
na pewno nie zachowany rozsądku jak będziemy brać kredyty na święta. Moim zdaniem lepiej skromniej świętować, niż potem do marca czy kwietnia następnego roku spłacać jakaś chwilówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka87B
Potwierdzam to co pisze Alan 90 Brani kredytów na takie rzeczy jak lepsze prezenty czy bogatsze święta to zły pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu10
no właśnie a jakie macie pomysły na prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do meritum, czyli do windykacji, ja bym stawiał jednak na agencje detektywistyczne, które mogą się poszczycić dużym odsetkiem ściągalności, jak np. http://www.detektywdlabiznesu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka19
windykacja, windykacja a jak tam u was zdrowie? Słyszałam ze we Wrocławiu panuje epidemia grypo-astmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga55
Ja czytałam, że firma www.kancelariaultimatum.pl działa skutecznie i jest sprawdzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ta firma kancelariumultimatum robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelrhrt
no z tego co widzę to: windykacjka wierzytelności firmy windykacyjne odzyskiwanie długów i te tematy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAMILKA12
tak jak psize Marcel...coś tam wszystko obraca się wokoło kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilka88
Z firmą Kruk nie miałam styczności, ale jeśli chodzi o windykację należności to jak ktoś jest z okolic Sosnowca to warto zajrzeć do firmy Volenti. Na ich stronie jest oferta - http://www.volenti.pl - można też zadzwonić na 32 265 40 00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOna12
firma volenti - bardzo fajną stronę mają podoba mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adwokat12
Polecam mój serwis do windykacji Sąd Internetowy. Wszystkie warunki są dostępne na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAlwa1758
sąd internetowy? a kim ty jesteś ze masz są internetowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość124234
w internecie to każdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ono12390
sądy internetowe dobre, może niedługo wszystko załatwimy przez internet, zgłaszanie spraw, rozprawy bedą online:D ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona45345
a tam piszecie jakbyście się dopiero obudzili, przecież teraz wszystko można robić przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoOskar
no i dowiedzieć się o wszystkim patrz: Leo dostał oskara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOna1234
NO tak, Leon w końcu ma swoja upragnioną statuetkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Emilia88
Dużym zainteresowaniem obecnie cieszy się serwis Vindicat - http://vindicat.pl/ - umożliwia on samodzielną windykację. Pozwala on na tworzenie wezwań do zapłaty, e-pozwów, itp. papierologii. Dzięki kancelariom prawnym, które współpracują z platformą można nawet stosować pieczęć prewencyjną, która ostrzega kontrahenta na fakturze o ochronie prawnej transakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Miałam kiedyś styczność z tą firmą i nie mogę narzekać na ich działania. Jeśli interesuje cię temat windykacji to poczytaj sobie ciekawe artykuły o windykacji na http://samodzielnawindykacja.pl/ Znajdziesz tam naprawdę dużo cennych porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarz
Jeśli chodzi o windykację, to nie rozumiem, czemu ludzie się jej boją, a firmy windykacyjne uważają za zło. Przecież nikt nikogo nie zmusza do brania kredytów, a jak się go bierze, to chyba oczywiste jest, że trzeba go spłacić. Problem w tym, że ludzie lubią żyć ponad stan. A naprawdę niewiele trzeba, żeby nie tylko pieniędzy wystarczyło na normalne życie, ale i zaoszczędzić. Poczytajcie sobie trochę o minimalizmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie to warto się trochę doszkolić. 18 maja w Warszawie będzie "śniadanie w chmurze" czyli spotkanie poświęcone m.in. skutecznej windykacji długów. Jakby ktoś potrzebował podsyłam linka, może akurat się przyda: http://focustelecom.pl/sniadanie-w-chmurze/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxxxss
Jestem zadowolony z tego jak się współpraca układa z kancelarią Arkana. Zaczęliśmy w sumie dość niedawno od tego, że potrzebowałem pomocy przy windykacji i tak się złożyło, że zostali z moją firmą na stałe. Szczególnie dobrze się sprawdzają przy analizach prawnych umów, mają tutaj dobre czucie tematu i nosa. Na stronie http://arkana-lex.eu jest w punktach rozpisana ich oferta i namiar. Można się porozumieć co do kosztów, nie ukrywają cen, warunki są przejrzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie dzwoni kruked lub inne zawsze odbieram i slysze ze ktos nagrywa ok, a jak powiem ze ja tez to sapia jak szczury. Dlugi kupione od bankow lub szmat mają taką wartość za ile je nielegalnie kupili. Nielatalnie znaczy się ze w latach do 2002 roku jechali nas maksa a te pedzioly myślą i chcą inaczej.nic im nie płacić bo to bydło które wacha pachą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×