Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
30arleta

firma kruk windykacja

Polecane posty

Żeby byc windykatorem, to trzeba mieć charakter do tego, ale wydaje mi się, że firmy windykacyjne zmieniły charakter i podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z firmami windykacyjnymi różnie bywa, ale przecież każdy przedsiębiorca, któremu kontrahenci zalegają z opłatami też musi się jakoś bronić i próbować odzyskać należności, bo inaczej jemu grozi bankructwo - to jest taki chory łańcuszek. Najgorzej jak tych długów jest wiele, ale na niewielkie kwoty - wtedy najtaniej wychodzi samodzielna windykacja online, bo w kancelariach prowizje pochłonęłyby wartość należności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie nie ma za bardzo nic dziwnego w tym, że firmy chcą odzyskać swoje należności... a jeśli chodzi o to, gdy dług przejmie windykator jak np get back, to wg mnie to może wyjść tylko na lepsze, jeśli dłużnik będzie współpracował... mogą mu umorzyć część długu nawet przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maszka_
ale get back tak po prostu nie przejmie długi - trzeba mu o zlecić i od windykacji pobierze sobie adekwatny procent, dlatego w ogóle nie opłaca się windykować małych należności - prowizja takiej firmy po prostu przekroczy wartość długu - dlatego dla wielu samodzielna windykacja to jedyny opłacalny wariant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ale to działa w ten sposób, że jakaś firma, np. cyfrowy polsat sprzedaje dług do get back i get back go egzekwuje - więc może zaproponować zupełnie nowe warunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko jest mi wyobrazić sobie opłacalność i 'korzystne' warunki dla długu np. 100 zł :P ale może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto mówi o długu 100 zł? jest pewna granica opłacalności, przecież get back nie ściga o 5 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie. no i przy większej kasie, jeśli get back kupi dług, to możesz się z nimi umówić na raty a może być tak, że część długu ci umorzą. wiadomo, że nie zawsze, jak będziesz unikać z nimi kontaktu czy coś, to raczej oni też nie będą skorzy do ugody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie o tym mówię... co mają zrobić firmy, które mają kilkunastu kontrahentów, którzy nie płacą, ale niskich kwot? firma windykacyjna się tego nie podejmie, bo to są za niskie należności, więc im się nie opłaca - i właśnie w takiej sytuacji czasem samodzielna windykacja pomaga, a firma windykacyjna nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakie są koszty takiej samodzielnej windykacji? naprawdę takie niskie, że się opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w vcat płaciłem jakoś za kredyty, ale to faktycznie były sprawy groszowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ceny samodzielnej windykacji bywają zróżnicowane - podsyłam jednej z firm zajmujacych się windykacja online chyba są to jedne z atrakcyjniejszych, ale poszperaj bo może coś taniej znajdziesz w sieci http://vindicat.pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejter
nie wiem, czy zdecydowałbym się na samodzielną windykację, ale na kruka NA PEWNO NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to nie mieć dylematu czy samodzielnie windykować czy przez firmę ale nie każdy ma takie szczęście i uczciwych lud*****oło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak! też używałem vindicatu, ale dłużnik zwiał za granicę i póki nie wróci nic nie mogę mu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj Ci uczciwi dezerterzy szlak mnie trafia że otwarte granice niosą poza korzyściami także azyl dla kombinatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnierka_a
pożyczki i chwilówki, apotem ucieczka, niektórzy mają taką taktykę, ale nie wiem czy sie to opłaca, jak firmy same nie zwindykują, to zlecą komuś i po powrocie taki delikwent zapłaci dużo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale w takim przypadku samodzielna windykacja online chyba nic nie da, taki delikwent musi wrócić do kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIałam do czynienia i to w ub. roku z tą firmą i mogę Cię uspokoić naprawdę nie jest źle, z normalnym dialogiem wychodzą do człowieka i takich metod, o które pytasz to już napewno nie mają.Jest rozmowa i można się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lancerka
A Get Back znacie? Do mnie się odezwali niedawno...fakt, miałam ten dług. Słyszałam, że idą na ugodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lancerka o firmie GET BACK nie słyszałam, podaj stronę, czym oni się zajmują? Windykacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1290
gość z dnia 18-05-2015 to firma zajmująca się windykacją należności ich strona getbacksa.pl w obsłudze jest straszna, cieżko się tutaj poruszać mi, a co dopiero osobą, które rzadko siedzą w sieci, UX tej strony wielki minus, szczególnie podstrona O NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, proszę zajrzeć na kupswojdlug.pl pomagamy w negocjacjach, nasi doradcy wynegocjują korzystne warunki ugody. Nie czekaj, dług z dnia na dzień rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z Wrocławia
wracając do głównego tematu wątku i zapytania autorki, to moim zdaniem firmy windykacyjne mocno zmieniły swoje procedury windykacyjne na ugodowe, widać to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
no muszą działać takie firmy jak windykacyjne inaczej banki nie udzielałby tak łatwo kredytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_90
zgadzam się z użytkownikiem jawamil - coraz więcej firm windykacyjnych próbuje się dogadać z dłużnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWroc
No musza się dogadać, czasy się zmieniły, klienci firm też są bardziej wyedukowani niż kiedyś, jak dla mnie jest to zmiana na PLUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucjak
oczywiście ze firmy windykacyjne mocno zmieniły swoje podejście, no muszą, klient już nie jest taki jak kiedyś, rynek już nie jest taki jak kiedyś, prawo też bardziej chroni społeczeństwo wiec trzeba być elastycznym i się dopasować inaczej firma nie przetrwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marylka_90
aj no wszystko się zmienia, tak samo jak udzielanie kredytów, kiedyś też było ciężko o kredyt, a teraz wysyłając 1 sms można mieć kasę na koncie .... zobaczmy co będzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×