Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 19lena50

Ile mieliście lat

Polecane posty

Gość 19lena50

Kiedy wyszliscie za mąż/ożenili się,lub zamieszkali razem z partnerem/ka(jeśli mieszkacie bez ślubu) i kiedy urodziły Wam się dzieci? Jest jakiś wiek,kiedy jest już za późno na związek i rodzine i lepiej pogodzić się z życiem w pojedynkę niż ciągle szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na związek i założenie rodziny nigdy nie jest za późno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na związek czy małżeństwo nigdy nie jest za późno, to prawda, ale na rodzenie dzieci już powinna byc granica. Urodziłam się, gdy moja mama miała 40 lat, a ojciec 56. Koszmar. Kto nie przeżył ten nie zrozumie. Gdy byłam w okresie dojrzewania w domu już był dom starców. A potem tylko gorzej - choroby, skleroza. Zero zrozumienia, bo to co najlepsze było tylko "przed wojną".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam młoda, miałam 22 lata, gdy zamieszkałam z mężem i 23 gdy urodziłam dziecko, w tym wieku byłam jeszcze bardzo infantylna. Ale nie żałuję. Mam już odchowane fajne dzieci, mam z nimi wspaniały kontakt. Jednakwiem że popełniłam wiele błędów wychowawczych w wieku moich dzieci od 1 do 3 lat, gdyż byłam sama niedojrzała. Ale dojrzewałam z nimi i co najwaźniejsze bardzo je kochałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19lena50
Właśnie chodzi mi tez o dzieci.Nie chciałabym żeby się mnie wstydzily,bo będę stara.I fizycznie mogę niedac rady zajść w ciążę,urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj co twoja matka widziała w takim staruchu :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19lena50
Na związek wiem,nie jest za późno nigdy.Chyba,ze mężczyzna nagle zechce mieć dzieci.To od razu poszlabym w odstawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19lena50
Tak BTW,ile lat powinna mieć najwyżej matka,aby dzieci się nie wstydzily jej wieku(tzn ile lat w czasie jak urodziła).Bo różne sa glosy.Moja miała 25.Ja się Juz nie zalapie na ten wiek a jestem ciekawa opinii osob mających starszych rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama tez urodziła mnie koło 40 i sie nigdy tego nie wstydziłam. Nie myślcie w takich podłych kategoriach. Jedyna wada tego jest to, ze rodziców może wcześniej zabraknąć, ale to rożnie bywa w życiu i 25 letnia mama może umrzeć, a druga dożyje setki wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam lat 20 (zamieszkaliśmy razem na studiach) dzieci nadal brak...ślubu też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19lena50
Sorry,że smęce,ale naszedł mnie nastrój melancholijno- depresyjny. Może przez zbliżający się koniec kolejnego roku? Co do wieku,to wiem,ze jest różnie i osierocic dzieci można wcześnie albo dożyć setki. To mówisz,ze się nie wstydzilas?Pocieszajace. Tu się wiele czyta opinii,ze po30 stce to już nie mama ale babcia dla dziecka. Co zrobić,jak nie ma z kim tego dziecka mieć.No bywa i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×