Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

W wieku 30 lat nie ma już wyboru wśród wolnych mężczyzn

Polecane posty

Gość gość

Są tylko... bezrobotni, małomówni albo wręcz nudni, zaniedbani... eh... Ci bardziej przebojowi i wyględni żenią się w Polsce bardzo szybko i potem szukaj wiatru w polu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo z kobietami, zostały jedynie odpady, rozwódki, dzieciate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutne to jest, prawda? Teraz ma sie prace, troche czasu dla siebie, pieniadze na zadbanie o siebie (mowie jako kobieta) a zycie jakby sie juz skonczylo. Wszyscy zajeci, dzieciaci, znajomi tez i nie ma co robic samemu z zyciem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam smutne, osobę do towarzystwa zawsze można znaleźć, choćby na chwilę, a że ludzie inteligentni się nie nudzą, to ja nie narzekam, bo zawsze znajdę sobie coś ciekawego do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesasdy- w kazdym wieku znajdą sie amotni ldzie, bo nie zawsze wszystko wychodzi.... zawsze moze byc dobrze, tylko trzebna w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem damskim odpadem. A 99% moich znajomych przeżywa teraz najpiękniejszy okres życia -młodość, atrakcyjność i sprawność fizyczna, niezależność finansowa, początki małżeństwa, rodzicielstwa, realizacja pragnień. Ale takie jest życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem męskim i nie narzekam, robię co chcę, nikt mi nie gdera nad głową, nie stawia żądań, itd... a na fizyczne przyjemności nie problem kogoś znaleźć, jest mnóstwo chętnych mężatek, które bierzecie za takie szczęśliwe i którym właśnie zazdrościcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość anto
Nie kazdy musi miec meza lub zone i gromadke dzieci. W zyciu sa pary,malzenstwa i samotni,dla kazdego jest miejsce. Bez pary tez mozna dobrze zyc i wesolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszkowi
ja mam 29 i nigdy nie byłem w związku. Za to odniosłem sukces w biznesie i na tym się teraz skupiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam, ja w wieku 28 lat poznałam zaaajeeebistego faceta, więc w wieku 30 też pewnie można ;) mój poprzedni związek był totalną porażką, a teraz jest cudownie, facet by za mną w ogień skoczył, wygląd i charakter ma super, warto było poczekac i znaleźć kogoś takiego, zamiast brać co popadnie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety w tym wieku to już Ci fajni i dobrzy są pozajmowani, pozostają same odpady toksyczne. Uważaj. Zresztą kobiet to też się tyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja tez jestem takim kobiecym odpadem.No to się dowiedziała z soboty rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy pieprzycie, ja jakoś znam masę singli ok. 30tki i nie uważam ich za żadne odpady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panience się wydaje że jest w supermarkecie i narzeka na "mały wybór". tymczasem ludzie to nie towary na półkach i sami też dokonują swoich wyborów a nie będą całe życie do twojej dyspozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale po co sie jakas statystyka ogolna kierowac, przeciez nie potrzebujesz tabunu chlopow, tylko jednego odpowiedniego = skoro Ty sie jeszcze peletasz po swiecie, to myslisz,ze ten jeden sie nie peleta? gdzie logika? uspokoj sie,. zajmij sie soba, ludzi poznawaj, w koncu ktos Ci przedstawi np. swego brata i bum... :) ale najpierw to mzoe pobadz sobie szczesliwa, co bym moc sie tym szczesciem podzielic,bo z d... zwiazek sie nie zrobi, w sensie nie doluj sie statystykami, ktore wobec indywidualnego czlowieka raczej sie nie sprawdzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"przeciez nie potrzebujesz tabunu chlopow, tylko jednego odpowiedniego" x no właśnie niekoniecznie. bo z pierwszego postu to raczej wynika że autorka chce "wyboru". nie żadnego "jednego" tylko całego stada i dlatego narzeka że stado obecnie mniej liczne i mniej atrakcyjne niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :) tak czy srak jest szansa nawet na wybor pomiedzy dwoma, przy czym przyczlapie ten trzeci, czyli bedzie ten jeden, bo wybor to juz ma przeciez, pomiedzy tymi,co jej nie odpowiadaja :) Troche zmian w sobie i sie napatoczy normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem gdzie wy poznajecie tych wolnych, ale ja od dwoch lat nie spotkalam wolnego faceta, ale nie chodze po zadnych dyskotekach czy pubach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to przejdź się do pubu, tam spotkasz wolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie chce faceta, ktory przesiaduje w pubie w czasie wolnym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj robia to ludzie, ktorzy nie maja zadnych zainteresowan, nie lubia konstruktywnie spedzac wolnego czasu. Najlatwiej usiasc na d***e, zamowic alkohol i obczajac sale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ty autorko przez 30 lat nie potrafiłaś znaleźć sobie partnera, to problem leży w tobie, a nie w facetach, widocznie należysz do tych co szukają niemożliwego, faceta idealnego, który spełni co najmniej 90% warunków z twojej długiej listy oczekiwań, a zapewniam cię że ktoś taki istnieje wyłącznie w twojej głowie, a nie w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlatwiej usiasc na d***e, zamowic alkohol i obczajac sale x No popatrz, a ja do pubu chodzę pograć w bilard lub darty, albo obejrzeć mecz w towarzystwie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×