Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

W wieku 30 lat nie ma już wyboru wśród wolnych mężczyzn

Polecane posty

22 minuty temu, nazywajtie mienia hiejtier napisał:

Nie sądzę, a nawet jeśli tak, to są raczej zdrowi na umyśle i nie przyszli z kowbojek. Jak tam twój toksyczny związek z Nimfetką?

Dostałes bana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że bez 8 tys na rękę niema co podchodzić do zakładania rodziny. (przy wspólnych zarobkach) Co do zarobków to różnie bywa i nieraz wykształcenie niema na to wpływu. Jeśli chodzi o facetów tak rzadko można znaleźć dobrego faceta po 30 (nie ogarnięci życiowo lub alfa skacząc z kwiatka na kwiatek) do tego np: ja zero ambicji, bez jakiś dużych wymagań, rozstrzepany, nudny ogólnie zerowy materiał na męża i ojca. Partnerkę mam bez urody, nie ma już parcia na rodzinę z resztą seks zerowy (zero podniecenia) ale mamy o czym gadać, dobrze spędzamy czas więc starczy, plus akceptuje moje hu... nastawienie.

Większość kobiet chcę rodzinę, a to koszta, inne ambitne to i facet musi taki być. Mamy też księżniczki z kosmicznymi wymaganiami, a same mają tylko do zaoferowania ciało hehe. Mało też jest kobiet które chcą budować coś wspólnie od podstaw (20+) z facetem w tym wieku. Co do wyglądu faceta to tak samo jak u kobiet jesteś ładna/przystojny zawsze znajdziesz kogoś kto myśli czym innym niż mózgiem i cie utrzyma itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, EIciaa napisał:

Proponuje ode mnie 3 chuuje w bok ok?

Ale ty grypsami walisz xd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anastazja 94 napisał:

Ja się z tym nie zgadzam.  Pewien % wchodzi w związek małżeński - kolejny się rozwodzi.  Dla każdego coś się znajdzie i niekoniecznie ochłapy.  

Uważam że gdy w związek małżeński człowiek wejdzie po 30 , przeżyje 30 lat to już ma 60 i tak do końca życia.  

A często widzę że osoby które są od 16 roku życia , małżeństwo 25 lat to po 30 rozwód.  Nie zamierzam mieć 3/4 mężów minimum. A jednego na stałe.  

Życie od 25 roku życia do np 60 ki to szmat czasu.  

Mądrego miło posłuchać. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, EIciaa napisał:

Jeszcze ci się to nie znudziło?

Ja dopiero zaczynam zabawę kłamczuszku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×