Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Noblesa

Kocham jesień i zimę a nienawidzę lata

Polecane posty

Nie wiem dlaczego wszyscy tak kochają lato, ludzie spoceni, kleją się, niebezpieczne burze... A teraz jest fajnie, chłodno, słońce już nie wali aż tak, super :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram ! Kocham deszcz i ciemne chmury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko lubić gdy się nosi 7XL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA nienawidze zimy, latem przynajmniej człowiek nie siedzi wiecznie w mieszkaniu, aktywnie spędza czas (jazda rowerem), az sie chce wyjsc z domu. No a wiadomo że tłuste d/upy wolą siedzieć i żreć i czują komfort jak założą ciepłą kufajke i czape bo otyłości nie widac. Zimą też im jest ciepło. Natomiast chude osoby bardzo marzną zimą, chocby nawet nie wiem jak sie ciepło ubrały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Kocham jesień i zimę a nienawidzę lata<<< Jak każdy mocno owłosiony zwierzak :D :D :D. x YETI NOBLESSE Ty lata nie lubisz, bo wtedy widać więcej Ciebie i ludzie szybciej przed Tobą uciekają :D :D :D. W zimie narzucisz brezentową plandekę i będziesz udawać mini-spychacz :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar

Nie  wazę 100 kg nie jestem owłosiona i kocham zimę i jesień lato jest beznadziejnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam tak samo, zima nie jest zla, wystarczy tylko cieplo sie ubrac i mozna normalnie wychodzic. 😉 Latem sa takie upaly, ze wyjscie grozi udarem, pelno karetek jezdzi. Wole zime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyhdh

A ja nie lubie ani zimy ani lata ale jakbym miaławybierać to wolę zimę.Idealnie jest jesienią albo wczesną wiosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc123

A ja zdecydowanie wolę wiosnę i lato. Zauważyłam, że jesień i zimę przeważnie wolą ludzie samotni, bez partnera czy przyjaciół, często przy tuszy i mało atrakcyjni.
Bo wiosną i latem wszystko tętni życiem, ludzie chodzą na spacery za rękę, opalają się w bikini pokazując idealne ciała, a taki ktoś siedzi samotnie w domu, dlatego woli jesień i zimę bo wtedy nie musi tak czesto patrzeć na szczęście innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2019 o 21:08, Gość abc123 napisał:

A ja zdecydowanie wolę wiosnę i lato. Zauważyłam, że jesień i zimę przeważnie wolą ludzie samotni, bez partnera czy przyjaciół, często przy tuszy i mało atrakcyjni.
Bo wiosną i latem wszystko tętni życiem, ludzie chodzą na spacery za rękę, opalają się w bikini pokazując idealne ciała, a taki ktoś siedzi samotnie w domu, dlatego woli jesień i zimę bo wtedy nie musi tak czesto patrzeć na szczęście innych

Jeżeli takie są Twoje rozrywki to nic nie poradzę. Biedactwo, chyba trzeba znowu wykupić karnet na solarium, żeby jakiś Janusz mógł Cię zauważyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi co innego 🙂 jesień jest piękna tak do połowy listopada,a zima kiedy jest biało i mroźnie. Lubie długie wieczory kiedy mogę odpocząć z książka j winem grzanym. Ale wg mnie ten sezon jesienno zimowy powinien trwać max 2 msc, bo w końcu stycznia z utęsknieniem czekam na wiosne 😄

Na dłuższą metę dołuje mnie te pol roku szarości za oknem, deszcz,zimno,mokro, wstajesz jeszcze jest noc, wracasz z pracy i już jest noc. W dzieciństwie inaczej odbierałam życie.

Teraz wolę wiosnę i lato. Zielony uspokaja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×