Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość mamaMaksa
Ja to bym się bała amnio, też do młodych nie należę bo mam 33 lata i zarówno od lekarza i położnej słyszałam kilka razy o tym, że stara już jestem. Ale w sumie to nie wiem jak bym się zachowała w takiej sytuacji. Trzymam kciuki, żeby badanie poszło pomyślnie i okazało się,ze dziecko jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka. Wczoraj pisałam ale jak widać posta nie ma :( Zresztą widzę, że nikomu się nie udało wieczorem wysłać Emilka jaką miałaś tą betę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
dziewczyny widzicie wszystkie posty? bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Powiem wam że i ja nie słyszałam nic na temat swojego wieku. Co myśleli to myśleli ale się nie odezwali. W końcu 37 :). Pierwsze było gdy miałam 32 lata i wtedy też jakoś cisza była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 30, urodzę jeszcze przed swoimi 31 urodzinami hehe jednak liczę wiek wraz z rozpoczęciem nowego roku, ale jakby się kto uparł to nadal będę miała 30 ;) ja słyszałam pytania ludzi odnośnie "a kiedy baby" itd. (ale to zupełnie inna historia :( ) od lekarza nigdy ofen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Dziewczyny +30. Czy to Wasze pierwsze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinka
Ja w przyszlym roku 30 i slysze komentarze ze w takim tempie to z 5 bedziemy miec..teraz naprawde rodzina z 3 dzieci jest czyms dziwnym dla spoleczenstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnita
ja mam 32 ale urodze jeszcze przed 33 i to moje pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfi mój wynik to wolna beta hcG 297,9 IU/I odpowada 8,737 MoM ( to jest bardzo wysokie, niby aż 4 krotnie wyższe), chociaż jak w internecie sprawdzałam normę to w 12 tygodniu wynosi 288 IU/I. I nie wiem tak naprawdę jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co może zrobimy tabelkę? Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___32___1.04___???___1___

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, gratuluje i pozwalam sobie zaprosić Was do lektury bloga www.mataja.pl autorkami są położne, więc mam nadzieję, znajdziecie tam cenne dla siebie informacje. Aktualnie trwa konkurs więc tym bardziej zapraszamy, bezproblemowej ciąży i cudownych porodów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___32___1.04___???___1___ Emilia___31____6.04___Dziewczynka??__2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___32___1.04_____ ??? ___1___ Emilia___31____6.04___Dziewczynka?? __2 ___ Titilinka__29___25.04.______???_________3____

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___32___1.04_____ ??? ___1___ Emilia___31____6.04___Dziewczynka?? __2 ___ Gabryjelka___31___20.04___ ???____2___ Titilinka__29___25.04.______???_________3____ pozwolilam sie wepchnac wczesniej zeby datami szlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___32___1.04_____ ??? ___1___ Emilia___31____6.04___Dziewczynka?? __2 ___ Gabryjelka___31___20.04___ ???____2___ Czeresniara__27___8.04__?____1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggiie
Witam w piątek:) Co do wieku ja mam 34 i to moje pierwsze dziecko. Jak na pierwszej wizycie ciążowej wspomniałam coś o wieku to mój doktor powiedział, że jestem młoda, że tu przychodzą kobiety 40-letnie, które starają się o pierwsze dziecko i jest ok i żeby się nie przejmować, więc dziewczyny jesteśmy wszystkie młode i tak trzymać:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2015
Ja mam 35 i teraz czekam na drugie dziecko. Syna urodziłam 5 lat temu. Też nie czuję,żeby to był ostatni dzwonek na dziecko:-) Marzy mi sie już trzecie (po cichu liczyłam na bliźniaki teraz),ale mąż zawału dostałby;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ha a ja bede miała 24 jak urodzę swoje trzecie:) i jak bede miała 30 to najstarsze będzie miało 10, drugie 8 a trzecie 6;) a ja dalej bedr mlodziutka;) i to mi się podoba... Masz racje rodzina 2+3 to coś rzadkiego i wiele osób krzywo o tym myśli sugerując patologie. Dla mnie to po prostu pelna rodzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Dziękuję nie narzekam. Nie oplywam w luksusy ale nie widzę powodu żeby czekac z tym do 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggiie
Ja zawsze marzyłam o 3. Zobaczymy jak będzie bo dopiero czekam na pierwsze. Życie czasem nam plany modyfikuje ale wszystko przede mną. Ja uważam, że 3 dzieci jest super. ma LENKA jesteś szczęściarą. Nie ma co słuchać ludzi, bo gadają i będą gadać głupoty. Jakoś kiedyś ludzie mieli po pięcioro i to było normalne. Teraz coś sobie niektórzy ubzdurali. Ja w każdym razie popieram rodzinę z trójką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
No ja mam czworo rodzeństwa a maz 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×