Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość Maggiie
Cześć dziewczyny:) A słyszałyście coś takiego że jak szybko trzeba zacząć uzupełniać żelazo w tabl to u dziecka może dłużej utrzymywać się żółtaczka? Co do imion my wybraliśmy Witek albo Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
jeżynka to w sumie ciesze sie ze nie jestem sama z problemem rwy;) mi dokuczała w poprzedniej ciązy i teraz tez sie zaczyna, najgorzej jest wieczorem jak poloze sie na chwile z corka poczytac jej bajki to potem nie moge wstac:O pomaga mi gimnastyka nie mam za bardzo czasu pisac teraz bo jestem w przedszkolu na zastępstwie a po południami ogarniam dom;) powiedziałyscie juz wszystkim o ciązy?bo ja jeszcze nie tzn najblizsza rodzina wie ale znajomi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ha zacielo się na amen:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDy MaMa
titilinkaa ja najbliższej rodzinie powiedziałam od razu jak się dowidziałam. Znajomych na razie tylko część wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
a u mnie w dalszym ciągu nie wie nikt ani rodzina ani znajomi. I cholernie dobrze mi z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
Czesc. Ale Wy się szprycujecie witaminkami. No ale skoro lekarz wam każe to trzeba :),ja biorę kwas foliowy i doktorka mi powiedziala ze w 3 trymestrze będę brala jakies dodatkowe witaminy a teraz nie musze bo nic mi nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czerwsniara masz bardzo adekwatny poziom wypowiedzi do nicka. Juz wole słodkie pierdzenie niż takie prymitywny które wszystko muszą skomentować. Ooo oo 3 dziecko to wy bogacze. Ooo oo witaminy ja nie potrzebuje jestem z******ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
a mi lekarz powiedzial ze w pierwszym trymestrze nie trzeba a w 2 obowiazkowo brac zeby sie nie odbilo na zdrowiu matki, wiec jak widac ile lekarzy tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19 23 nie będę tego nawet komentować. Skoro wolisz gadanie o kupkach i zupkach to zapraszam na nowe forum. A nie sie mnie czepiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Hej słonka. Dziewczyny współczucia z tą rwą. Ja doszłam do wniosku, że kupię sobie witaminki i będę brała na zmianę z tym co mam. W jeden dzień witaminki w drogi to cudo :). Jakie kupię to już w aptece zdecyduję. O wpływie żelaza na żółtaczkę u noworodków pierwsze słyszę. Prawie przez cała pierwszą ciążę brałam bo wyniki były kiepskie i mój syn miał pierońską żółtaczkę. I to w pierwszej dobie życia. Wymordowali go konkretnie w szpitalu. No tylko że mi jedna z położnych powiedziała, że często ta bywa gdy grupa matki jest minusowa a dziecka dodatnia. Ile w tym prawdy - nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeresniara nowe forum juz zamkniete :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Titilinka,,najblizsza rodzina sie szybko dowiedziala, a pozostali po 1 prenatalnych (zwlekalam z informacja ze wzgledu na poronienie przez ktore przeszlam). A tak z innej beczki to dowiedzialam sie dzisiiaj, ze bede miala drugiego syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem za malo inteligentna zeby z wami rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
Czeresniata, nie uwazam, ze sie szprycuje:) moj lekarz twierdzi, ze w 2 trynestrze powinno sir zazywac witaminy.to jest indywidualna sprawa kazdej z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutowa mama raz
Czereśniara rozumiem, że miałaś wykonywane wszystkie potrzebne badania wskazujące na poziom witamin i pierwiastków, o których piszesz, że Ci nie brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Piękna gratulacje :). Ciekawa jestem kiedy ja się dowiem. Czereśnia nie ma co się przejmować. Każdy postępuje jak uważa. Ja tez bym wolała nie brać witamin by takiego apetytu nie mieć, bo mi się przy witaminach glodomór włącza. Jednak za bardzo się boję, że mi braki ich bokiem wyjdą. Jak by się nie starać to w diecie wszystkiego się nie dostarczy. Zawsze czegoś brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikea te gratulacje to dla Ciebie oczywiście. Telefon mi psikusa wywinoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://dziecko.haczewski.pl/ tu jest najbardziej dokladny kalkulator (dni od ostatniej miesiaczki, dni od zaplodnienia, dni do porodu itp) z reszta Haczewski - wybitny ginekolog. Polecam wszytskie jego publikacje i ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czeresniara jestes nie mila i chamska ! ewidentnie szydzisz i nasmiewasz sie z maLenki. Pociskasz jej ze 3 dziecko w tak mlodym wieku i odrazu zakladasz ze dziunia bez szkoly i pracy ... czuc to na odleglosc w twoich podszytych ironia postach (tylko maLenka ma wiecej kultury niz ty bo grzecznie ci odpisuje) drwisz z dziewczyn ze szprycuja sie witaminami ... moze napisz cos o sobie orle! o swoim zyciu, osiagnieciach musisz byc bardzo zgorzkniala osoba zeby dogryzac innym i nabijac sie z cudzego zycia ( nie biorac pod uwage tego ze ktos jest szczesliwy i nie zyje pod dyktando, nie gada pseudo korporacyjnym belkotem )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
Gosciu nie wiem gdzie widzisz ze czeresniara szydzi z malenki? Zostalysmy na tym forum po to tak mi sie wydaje by wymienic sie uwagami i pogladami,od tego jest chyba forum?nie zakładamy tu kółka wzajemnej adoracji od wzdychania nad sweet fociami brzuszków...widocznie maLence to odpowiada skoro tez tu pisze, bo dziewczyny które poszły na nowe forum raczej nalezaly do osób tych"słodzacych"sobie-nie wszystkie ale większość jednak.skoro ktoś tu pisze to uwazam ze chce pogadac o konkretach A w ogóle drogi gosciu wiecej odwagi-napisz po swoim nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeresniara
nie pomyslalam nawet by szydzić:) a tu patrz ktos umie czytac miedzy wierszami:) a tak starałam się być miła. No nic natura z człowieka zawsze wyjdzie:) Pozdrawiam wszystkie wielodzietne i witaminkowe (ps.szydze z Was w tym momencie :PP jakby ktoś nie wyczuł aluzji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Żyjecie :-) juz się bałam, że watek umarł. Uważam ze wszelkie złośliwości ze strony gości należy ignorować. Nie rozumiem co to za frajda tak najeżdżać na kogoś...ale cóż ludzie są dziwni. Jak znosicie kolejne etapy ciąży? Ja wraz z rozpoczęciem drugiego trymestru odżyłam. A brzuch to mam juz taki duży jak bym była w 20 tyg. (w porównaniu do poprzedniej ciąży).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
czeresniara a dziekuje za pozdrowienia bo ja juz 3 dziecko to rodzina wielodzietna:P mamaMaksa fizycznie czuje sie lepiej (poza ta rwa ale idzie przetrwac) a psychicznie..no cóz bywało lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmalinowa piwoniaość
witam, też mam termin na kwiecień, początek kwietnia u mnie w rodzinie wiedzą tylko najbliższe mi osoby koleżankom jeszcze nie powiedziałam czekam na 5-6 miesiąc na razie nie chciałam mówić po prostu potrzebowałam czasu by samej się oswoić z myślą, że zostanę matką to moja pierwsza ciaża jeśli chodzi o witaminy to ja mam zalecony prenatal od początku II trymestru czyli od niedawna, wcześniej miałam brać tylko kwas foliowy i dobrze się odżywiać teraz mam witaminy mam do was pytanie czy w ciąży można szczepić się przeciwko grypie? Zupełnie się nie orientuje? Przed ciążą miałam się zaszczepić ale okazało się że już jestem w ciąży po prostu zaszłam od razu a nie spodziewałam sie tak szybko i to szczepienie przeciwko grypie mi umknęło a wy jak szczepicie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie śzczep się .w szczepionce przeciw grypie jest rtęć.po co ci dodatkowe obciążenie organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CałaWTrawie86
MamaMaksa ja też odżyłam :) Dziś miałam do pracy na 10:30, na 8 zawiozłam córę do przedszkola i przed pracą zdążyłam zrobić zakupy, wyprasować górę prania i zrobić ciasto na pierniki żeby już sobie do świąt leżakowało:) Tylko wczoraj się załamałam bo przytyłam już 3 kg, ale nie ukrywam że sobie pofolgowałam, od dzisiaj staram się racjonalnie odżywiać... Wczoraj kupiłam mąkę razową, robię zakwas i za kilka dni upiekę swój chlebek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnita
Hej. O znowu zaczyna się cos dziać naforum. Ja znowu dostałam nakaz leżenia. Znowu bóle w podbrzuszu. Dostalam poraz kolejny zastrzyk. Zostałam zbadana i niby wszystko ok ale dajej mi bardzo boli. Chyba taki mój urok. W poniedziałek wizyta wiec mam nadzieję że do tego czasu troche będzie lżej. Co do witamin to ja biorę juz od miesiaca oreoarat z żelazem i i kwasem foliowym na receptę bo morfologia już mi poleciała. I dodatkowo na uspokojenie bólów magnez b6 2x dziennie. Ni i dalej lecę na luteinie:( czasami zastanawiam się czy to ja mam tylko jakieś takie przeboje, czy może przewrazliwiona jestem. A jak u was samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa piwonia s
no też się tak zastanawiam bo opinie o szczepionkach są podzielone jedni są za inni przeciw rok temu przeszłam dosyć boleśnie i ciężko grypę ale wtedy nie byłam w ciązy mogłam brać antybiotyki i masę leków a teraz...czym sie ratować miód i czosnek? Chyba tylko to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×