Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KWIETNIÓWKI 2015 ciąg dalszy

Polecane posty

Gość Maggiie
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___32___1.04_____ ??? ___1___ Emilia___31____6.04___Dziewczynka?? __2 ___ Gabryjelka___31___20.04___ ???____2___ Czeresniara__27___8.04__?____1 Maggiie_____34____9.04_____?____1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinka
Ja mialam poprzestac na 2 ale życie napisało swoj scenariusz,u mnie rodzina zareagowala naprawde super,natomiast nie wie nikt ze znajomych,na szczescie jest jesien i mozna ukryc brzuch płaszczem Dziewczyny czy wy macie jeszcze mdlosci?bo mnie dalej męczą,wymioty juz nie ale mdli mnie,jutro zaczne 14tc i chyba mnie czeka powtorka z ciazy 2 w ktorej mdliło mnie do 6 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggiie
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___32___1.04_____ ??? ___1___ Emilia___31____6.04___Dziewczynka?? __2 ___ Gabryjelka___31___20.04___ ???____2___ Czeresniara__27___8.04__?____1 Maggiie_____34_____9.04_____...___1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama2015
Titilinka, 16 tydzień i nadal mdłości :( W pierwszej ciąży nie miałam wcale, mam już dość tej guli w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to sobie jeszcze czasem profilaktycznie zrobie zrzutkę:) a jak patrzę, czuje jak pachnie lub nakladam kotu karmę to zawsze mam nudnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinka
Mama2015 czyli nie jestem sama,makabra,ja tez sie czuje jakbym miala pilke w gardle blee,nawet wieczorami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggiie
Mi się mdłości skończyły koło 10-11 tc a dziś zaczynam 15 Mam natomiast do Was pytanie leci Wam już morfologia w dół? Bo mi hemoglobina w ciągu miesiąca spadła dość gwałtownie, myślałam, że wolniej będzie lecieć. Teraz bad robię za 1,5 tyg przed wizytą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
20 pierwsze 22 drugie i podobnie jak u titilinki tak miało zostać. I u mnie też totalnie nikt nie wie. Tylko ze u mnie brzucha jeszcze nie ma. W tabelce pisze ze z j-bia jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma lenka pracowalas gdzies kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titilinka ja mdłosci miałam do 12 tyg ale takie że nie byłam w stanie odejsc od kibelka. Ale na szczęście mi juz przeszło. Teraz tylko jak np moj kochany pies postanowi zostawic mi orezent na dywanie to wtedy nie mam mocnych ja razem z nim wymiotuję. No i co jest najwazniejsze od miesiaca jestem w stanie normalnie umyc zeby. maggiie jesli chodzi o morfologie to orzy badaniu w 12 tyg polecialo mi wszystko (ale pewnie przez wymioty) wiec od jakiegoś czasu biorę żelazo z kwasem foliowym i 2 razy dziennie magnez. No i prawie od początku luteine. Taki lekoman ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki odebralam wyniki moczu i mam juz nieliczne bakterie w moczu biore jeszcze urosept do konca zostal mi na 2 dni mam pytanie czy urosept moze wplywac na te lekocyty mam ich 3 -5 przed zaczeciem baralania uroseptu mialam na wyniku liczne bakterie w moczu i leukocyty 2-3 . Teraz juz nie biegam ciagle do toalety i nie mam juz takiego uczucia zeznow mi sie cche siusiu wczesniej mialam naszczescie bez pieczenia i bolu jakiegos. wizyte mam za 4 dni ach mam nadzieje ze bedzie wszytsko dobrze na badaniach i usg zaczne w poniedzialek 17 tc. Maggie ja jak robilam morfologie na pierwsza wizyte mialam 12,7 hemoglobine teraz robilam wynik tydzien temu i dalej wynik ten sam wyniki wsumie nie wiele sie zmienily, ale biore witaminy dla kobiet w ciazy po ktorych czuje sie dobrze, moze to dzieki nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___32___1.04_____ ??? ___1___ Emilia___31____6.04___Dziewczynka?? __2 ___ Gabryjelka___31___20.04___ ???____2___ Czeresniara__27___8.04__?____1 Maggiie_____34____9.04_____?____1 Malgosia26 27 5.04 ? _____ 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggiie
Dzięki dziewczyny za odpowiedź Mi lekarz narazie kazał dietą regulować anemię a z leków od początku dostałam kw foliowy ale 5mg na recepte, vit E 400mg vit D no i duphaston skończyłm tydzień temu a luteine biorę cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggiie ja w pierwszej ciąży miałam dosyć wcześnie problemy z hemoglobiną. Niestety dieta na niewiele się zdała. Pomogły mi dopiero leki na wzrost hemoglobiny. Dopiero po nich była poprawa. A czemu musisz brać jeszcze luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Tak pracowałam i dalej pracuje. Tylko teraz nieformalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggiie
Emilia ja na początku dostałam duphaston 3x1 bo miałam jakieś plamienie potem po 3 dniach pojawił się jakiś ślad i pojechałam szybko do mojego doktora i dołożył mi luteine 2x1. Na ostatniej wizycie tej z usg genet. kazał mi do końca opakowania duphaston 2x1 a luteine zostawił tak jak było. Myślę że na wszelki wypadek żeby gwałtownie nie odstawiać wszystkich leków. Dowiem się 3 11 na wizycie co dalej z luteiną. Ja wogole niedawno miałam usuwane laparoskopowo torbiele z obu jajników i bardzo szybko po zabiegu zaszłam w ciążę. Na pierwszej wizycie doktor powiedział, że jajniki po zabiegu mogą jeszcze nie dawać rady z produkcją progesteronu i trzeba im pomóc, ale teraz to już łożysko przejmuje funkcję produkcji progesteronu i nie wiem czemu tak długo ta luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMaksa
Odnośnie mdłości i wymiotów to zostało mi to pierwsze jeszcze, głównie jak za długo nie zjem lub właśnie przy myciu zębów, ale tak miałam przez całą pierwszą ciążę, wiec w tej pewnie będzie tak samo. Myślę, ze my poprzestaniemy na 2 dzieci, chyba ze wygram w totka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikea84
U mnie mdlosci sa ale duzo slabsze.jesCe mnie naciaga w ciagu dnia ale juz przynajmniej moge otworzyc lodowke:) ja mam 30 l i to bedzie moje 2 dziecko:) i na dwojce chyba poprzestanieny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy macie może bóle głowy? Bo ja praktycznie co drugi dzień. Jak sobie z tym radzicie? A teraz jak dostałam nakaz jak najwiecej leżenia to już zupelny odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___ 32___ 1.04_____ ??? ___ 1___ Malgosia26 27 5.04 ? _____ 1 _ Emilia___ 31____6.04___Dziewczynka?? __2 ___ Czeresniara__ 27___ 8.04__ ?____ 1 Maggiie_____ 34____9.04_____ ?____ 1 Gabryjelka___ 31___ 20.04___ ???____ 2___ Titilinka _____29___ 25.04___ ? ______ 3 poprawiłam trochę tabelke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnita mi tez dokuczaja bole głowy, moze nie co drugi dzien,ale raz w tygodniu przynajmniej, biorę wtedy apap, bo nic mi nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Oj dokuczają mocno tak łapie na dwa trzy dni i puszcza na tydzień mniej więcej plus do tego zawroty. Tylko kawa ratuje na parę chwil... Bo ja mam bardzo niskie cisnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Dziś mnie właśnie chwyciło i mam nadzieję ze do jutra puści bo mam trzy kolazanki na fryzurki weselne plus makijaż. To na chodzie muszę byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
hej dziewczyny, widzę że dużo się tutaj pozmieniało, no ale mniejsza o to. Doradźcie proszę coś dobrego na przeziębienie bo własnie mnie dziś dopadł katar i widzę że jest coraz gorzej :( Jeśli chodzi o bóle brzucha to też ciągle coś mnie pobolewa, raz jedna raz druga strona, byłam u lekarza na usg i mówił że wszystko jest ok, że wszystko się rozciaga i to pewnie od tego. Także staram się tym nie martwić. A bóle głowy mam codziennie z rana po wstaniu z łóżka łącznie z mdłościami, do momentu aż zjem śniadanie i wszystko przechodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___ 32___ 1.04_____ ??? ___ 1___ Pola_88 ___26___4.04____ ???____1 Malgosia26 27 5.04 ? _____ 1 _ Emilia___ 31____6.04___Dziewczynka?? __2 ___ Czeresniara__ 27___ 8.04__ ?____ 1 Maggiie_____ 34____9.04_____ ?____ 1 Gabryjelka___ 31___ 20.04___ ???____ 2___ Titilinka _____29___ 25.04___ ? ______ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
do nosa to sol morska jak dla dzieci... Psikaj sobie i przejdzie. Mnie chwytalo to piłam herbatę cytryna miód imbir z biedronki chyba z 5 takich dziennie i przeszlo:) zdrówka zyczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola polecam na wszelkie przeziębienia w ciąży syrop prenalen. No i do tego możesz jeść czosnek, pić herbatę z cytryną i miodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Nick____ Wiek___TP_____plec/imie____ Które dziecko? nnnita___ 32___ 1.04_____ ??? ___ 1___ Pola_88 ___26___4.04____ ???____1 Malgosia26 ____27_____ 5.04 ____? _____ 1 _ Emilia___ 31____6.04___Dziewczynka?? __2 ___ Czeresniara__ 27___ 8.04__ ?____ 1 Maggiie_____ 34____9.04_____ ?____ 1 Gabryjelka___ 31___ 20.04___ ???____ 2___ Titilinka _____29___ 25.04___ ? ______ 3 ma LENKA___23 ____29.04 ____?____ 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
Herbatę z miodem i cytryną pije już od rana, muszę wypróbować z tym imbirem bo akurat mam :) ok dzieki za rady, mam nadzieję że szybko przejdzie i nie zaszkodzi dziecku. :) A odnośnie wagi, ile już przytyłyście? bo ja ciągle głodna chodzę i muszę sie troche ograniczyć bo przytyję jak słoń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×