Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

No ja się przyznam, że wczoraj miałam pierwszą wizytę. Za tydzień idę odebrać program i zaczynam ostro działać. Mam nadzieję, że z widocznym rezultatem ;) Potrzebuję mega wsparcia, bo wiem, ze będzie ciężko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się przyznam, że wczoraj miałam pierwszą wizytę. Za tydzień idę odebrać program i zaczynam ostro działać. Mam nadzieję, że z widocznym rezultatem ;) Potrzebuję mega wsparcia, bo wiem, ze będzie ciężko. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek88 , ja dorsza duszę w cebuli i porach posypane vegetą ,tymiankiem i pieprzem , nie używam soli i cukru,a jak juz o jedzeniu temat to ja dzisiaj zjadłam : śniadanie - 2 kromki wazy żytniej , pomidor , mozzarella ; 2 śniadanie : jabłko z marchewką , obiad - łopatka zapiekana w kapuście pekińskiej z dodatkiem cebuli i pora , a na kolację będzie 125g sera białego póltł. z jogurtem typu greckiego , jem 4 posiłki dziennie o tych samych porach co 3 godzinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagoda32 o jakim programie piszesz, zapisałaś się na jakieś zajęcia, do jakiegoś dietetyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej witam nowe babeczki dzisiaj dzień grzeszny, ale to przez gości zjadłam trochę ciasta, ale sobie najcieńszy kawałek ukroiłam i był ... pyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzien grzeszny skusilam sie a rosol i jakies placki na jogurcie greckim z sosem tiramisu na kolacje tradycyjnie shake bialkowy x jagoda duzo placilas za dietetyka? na ile tyg bedziesz miala diete rozpisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek88 za pierwszą wizytę zapłaciłam 250 :) Na razie będzie to dieta na 4 tygodnie a po nich wizyta kontrolna i się zobaczy. Ja mam strasznie popierdzielony plan dnia. Wstaj***ardzo wcześnie, ponad 12h jestem poza domem i wychodzi na to, że obiad mogę zjeść dopiero ok 18 a to już późno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mass protein koszt 50zl za 750g(dostepne w vitamin shop) zalecana dawka dla sportowcow jest 90g dziennie ale ja stosuje 30gram na 250ml mleka 0% ewentualnie po treningu drugi raz robie shake x kurde mam 4nocke zarwana bo mlodemu zabaw sie teraz zachcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z kawką :D i cieszę się że nas więcej :D Jagoda zazdroszczę wizyt u dietetyka :) fajnie się odchudza pod taką opieką i motywacja duża :D ale póki co ( czyt. brak kasy) nasze wspólne ważenia muszą mi to zastąpić :) weekend był trudny, zawsze weekendy są dla mnie najtrudniejsze bo ciężko zachować jakiś reżim dietetyczny 😭 dlatego bardzo się cieszę że utrzymałam wagę piątkową :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam nad naszą tabelką i stwierdziłam, że to trudne :( jest nas dużo i przekopywać forum w poszukiwaniu, kto podał wagę a kto nie, no i tabelka na kafe wygląda nieestetycznie 😭 Będzie najlepiej jak każda wpisze wagę w stopce :D ten tydzień obiecuję sobie przede wszystkim pić więcej wody, to moje zadanie nr 1 do piątkowego ważenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
Zawsze mozna sie rozejrzec za tanim dietetykiem ja za mojego place 50 zl i 60 zl za diete tyhodniowa . Niedziela byla bardzo grzeszna a dzisiaj dzialam nie po to tyle kasy wyfalam zeby nic tym nie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaplacilam 150zl za diete +150zl za wizyte za miesiac mam wizyte u diabetologa wiec bede miec juz dietetyka za darmo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdasonia
A ja witam z pusta miska po sniadanku :) basiasamosia a ja mam ponad dyche wiecej :) Na szczescie tylko czasami to oczuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdasonia
edyta89 a gdzie mieszkasz, jesli mozna spytac. Ja w centralnej a cena faktycznie mila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilijka79
Cześć dziewczyny w ten zamglony poranek :P jagoda 32witamy cieplutko w naszym gronie. U mnie spadek o 10 dkg od wczoraj :) Ja dzisiaj rano 1 szklanka wody + sok z 1 cytryny oraz ocet jabłkowy.Na 1 śniadanko otręby z mlekiem, 2 sniadanko serek wiejski, + 3 kromki razowca i jestem już po 1 kawce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja chyba zmieniam koncepcje swojej dietki :) Jest coś takiego jak dieta 5:2 dr mosleya i jest podobno skuteczna i przyspiesza metabolizm który mi ostatnio szwankuje. Polega to na 2 dniach w tygodniu (np. pon i czw) jedzeniu 500 kcal w ciągu dnia, a w pozostałe 5 do 1800 kcal. Chce ją połączyć z dietą 8-godzinną z tym, że zamierzam jeść 2 dni po 500 kcal, a 4 dni do 1300 kcal i jeden dzien laby od diety ;) Próbowała któraś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdasonia
No jak ci sie uda to zd********* ja w zyciu nie wytrzymalabym przy 500 kaloriach, a jeszcze o tej porze roku. Dla mnie sukcesem bedzie nie najadac sie wieczorem, to jest moja zmora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
W świnoujściu mieszkam ;) nie jest to zadna tajemnica ;) ja juz po drugim sniadaniu i kawce ince ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdasonia
Ale ta kafe to jest popie O, to niech sobie wykropkuja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
500 kcal na cały dzień, przecież to mordęga! w odchudzaniu wcale nie chodzi o to aby się głodzić, ale aby jeść normalnie i chudnąć, trzeba pobudzić swój metabolizm aby pracował na tyle sprawnie aby spalał spożywane w ciągu dnia kalorie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdasonia
a ja w wawie to dla mnie za daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sante ogolnie diety ponizej 1200kcal uznane sa za niedobre dla zdrowia kupilam ostatnio gazete dieta krk po kroku i tam jest opisana ta dieta 5:2 i nie polecilabym jej nikomu efekt jojo murowany nie wiem jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne ale zacznij sobie od 1200 jak juz bedziesz blizej celu pomalu wprowadzaj wyzsza kalorycznosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie aby uniknąć efektu jojo stosuje się do końca życia 1 postny dzień 500 kcal. Bez przesady dziewczyny ja nie mam zamiaru jesc dzien w dzien po 500 kcal tylko 2 razy w tygodniu.... poczytałam wątek o diecie 5:2 i rezultaty są. Ja mam do sylwestra do zrzucenia jeszcze 15 kg.... musze cos zaczac ze soba robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
Dokładnie zeby schudnac trzeba jesc i to zdrowo i smacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikamagdalena
cześć, dzisiaj masakra rano walczyłam jak lwica o pościel w Lidlu potem zafarbowałam włosy kolorem rozświetlony brąz i wyszły czarne no ja się zabiję!! miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×