Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

właśnie weszłam na wagę, odrobiłam to co nagrzeszyłam i teraz dalej do przodu czekam na tą 8 i czekam, może kiedyś przyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis a co jadlas do tej pory? zycze powodzenia i 3mam kciuki zeby Ci sie udalo,ja sprzatam cala chate lacznie z myciem okien itd wcisnelam mlodego babci i wyslalam ich do sklepu :-) x co do wysmiewania sie, nieraz wpadnie jakas zlosliwa pomarancza i pocisnie wiec nie zwracajcie uwagi na takie wpisy i nawet nie odpisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się ucieszyłam zakupem butów - że chyba zgrzeszyłam - a na pewno odstępstwo od swej reguły twardej - kupiłam sobie morele suszone maly woreczek i zjadlam z 8 no i jak ujrzelam ile to ma kcal ! to sie mi wlos zjezyl. muszę wiec urżnąć na innym posiłku a tu nie bardzo jest na czym ucinac :) bo obiadow ja juz od dawna nie oglądam, sniadanie - owsianka z 5 lyzek owsianki na wodzie - zjedzona, to co mam dzis juz nic nie jesc, jakże się sama w d...mam ochotę kopnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monikamagdalena - koteczku - nie odcwicze - ja mam problem z prostym chodzeniem. na siedząco mogę rękami machać. mam oba biodra do wymiany - zabiegu na wielorybach nie przeprowadzają - muszę wazyc maks 70 kg - mam naderwane cięgło w pięcie stopie prawej - i ja czasem zastanawiam sie czy aby napewno muszę isc do łazienki bo to ból jest nie do ogarnięcia. więc ja złota moja nie odcwiczę :) stąd mój serdeczny lament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nie - ale są dni że o kulach się przemieszczam - nie mogę ćwiczyć,. na basen nie pójdę z innych powodów. też nie powinnam z uwagi na blizny się moczyc w chlorach - no a najbliższe morze - trochę daleko :) kurcze gdybym mogła ćwiczyć, biegać, ruszć się - to byłabym nie 17 -18 kg chudsza ale 30 - po 2 miesiącach. i choc to nie zdrowo - ale skoro możliwe - tak byłoby. więc ja jestem ta przylepiona do fotela a w takiej pozycji lekko średnio się da odćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Dzien dobry dzis mam wolne od pracy.Dlatego tak pozno sie odzywam.spalam12godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xl
witam, ktos pytał jaka diete stosuje, a wiec tak, rano ok 6:30-7 kanapka z wedlina badz serkiem plus pomidor, ogorek czy papryka, potem kolo 10 jogurt, nastepnie o 13:30 obiad, dzisiaj buraczkowa a glownie jem obiady ktore przygotowuje dla dzieci plus wiecej warzyw niz oni, kolo 16:30-17 kolacja kanapka, jajko, serek badz cos na cieplo a potem staram sie juz nic ale nie zawsze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
22.X(sroda)-->82.9 29.X(sroda)-->81.2 5.IX(sroda)--->80.2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xl - elegancko i racjonalnie. ale od 17 nic nie jesc ! podziwiam. ja ostatni kęs robię o 19. helena - no kochana pełna gratulacja ! jak bede miec 80,2 będę latać w chmurach ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, dzięki za miłe przyjęcie :) ja się będę odzywać o tej porze raczej pierwszy raz, za to wieczorami mam duzo czasu to bede zaglądać co powypisywałyście. Gratuluje wszystkim pieknych spadków wagi! Ja sie zważę z Wami w piatek :) dzis juz wszamałam sporo - patrząc krytycznym okiem strasznie mam kaloryczne te owsianki :P ale jakie dobe :P basiu kochana morele suszone są bardzo zdrowe, mają dużo błonnika i działają zasadotwórczo, nic się nie martw - na pewno wyjdą na zdrowie i nic złego się od nich nie stanie. ja dziś postaram się jesć częściej i bardziej białkowo. Do wieczora laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, w takim razie masz odpuszczone i tyle podziwiam Cie i zobaczysz,że osiągniesz swoją upragnioną wagę jesteś silna babka , powinnam brać z Ciebie przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na dziś ja kończę "nadawanie". Zaraz jadę do domu i zaczynam akcję "córka - jak przetrwać bez ofiar w ludziach" :) miłego wieczoru babeczki ! i co chcesz zjesc dziś wieczór - zjedz jutro rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xl
a ja juz po kolacji, chlebek z szynka i papryka dwie kanapki oraz jedno jajko. pozdrawiam i spokojnego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jak z ćwiczeniami u Was, jak często ćwiczycie, macie ułożony specjalny plan treningowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez już dawno po kolacji, jogurt naturalny z warzywami. teraz wooooodaaa :) ja nie mam planu specjalnie ułożonego: od stycznia do lipca tego roku ćwiczyłam b. dużo - bo 5-6 dni w tygodniu. Pózniej miałam wielki wakacyjny wyjazd na 2 miesiące ale naszczęście kg nie wróciły, bo to był wyjazd chodzony. Starałam się wtedy jeść zdrowo ale jednak dodałam dużo chleba, oliwy z oliwek, normalne obiady, wróciłam do jedzenia słodyczy (ale to od czasu do czasu) i zaczęłam znów pić alkohol na imprezach (od stycznia do lipca piłam tylko sporadycznie). Ale nic mi nie wróciło i byłam wniebowzięta. Może to dlatego, że nie byłam wcześniej na diecie jako takiej tylko staralam się jeść zdrowo i kolorowo i NIGDY NIE BYĆ GŁODNĄ. Nie cudowałam: jadłam wszyskie warzywa i owoce, kukurydze, banany,winogrona, duzo bakalii i orzechów, ryby tylko tułste. Myślę że od stycznia do lipca schudłam jakie 7 kg. Także wooolno... ale jojo nie było :) w połowie października postanowiłam wrócić na moje zdrowsze tory, znów odstawiłam slodycze, alkohol, tylko z chlebem gorzej :P ale staram się unikać. ćwicze na siłce ok 5 razy w tygodniu: bieżnia, rowerek - zajęcia godzinne, orbiterek, ćwiczenia z ciężarkami. Bardzo lubię interwały. Kiedyś jak byłam pierwszy raz na siłowini to trening rozpisal mi trener i ciągle się tego trzymam, mimo, że ważyłam wtedy dziesięć kg więcej. staram się tylko zwiekszać trochę intensywność. A jak u Was z ćwiczeniami? lubicie, ćwiczycie? polecacie coś ciekawego? do jutra dziewczyny, buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja rowniez witam sie z kawusia :-D wczoraj nie mialam sie jak odezwac bo maly dal popalic tak ze hoho w sumie dzis z rana tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014...... 69,9....-0,0.....69,9.......60 x x jesli ktos ma ochote dopisac sie do ala tabelki bardzo prosze skopiowac moj wpis podajemy date rozpoczecia,spadek aktualna waga i cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Czesc dziewczyny,ja juz w pracy:) Zaraz kawa i swieza prasa. Basiasamosia dziekuje za mile slowa,tak jak Tobie sa mi potrzebne,przedemna jeszcze tyle pracy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Ja bym bardzo chciala,ale mam problemy...natury technicznej hahah,nie wiem jak to na tablecie skopiowac haha,moze jak bede w domu na lapku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
5.XI 11-platki fit z jogurtem 14-paczka kaszy jeczmiennej 17-salatka z mozzarella i grillowanym kurczakiem 20-platki fit na mleku 22.20-jablko,tosta ciemny z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Helena 22X-82.9......80,2.....72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek 1.11.2014...... 69,9....-0,0.....69,9.......60 helena 20.10.2014.....82,9......-0,0.....80,2......72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×