Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Gość helena musi schudnac
Czzesc kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Izula bylo 82.9 a jest 80.2:) 7.11 8.30-galaretka z kurczaka ciemna kromka 11.30-mandarynko,jogurt wafel 16.20-grillowany kurczak,ryz ze szpinakiem 21-ryz z pesto i oliwki 30km rowerek stacjonarny(1h,400kcl)30min cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
8.11 13.30(!)-bulka ciemna z serem i kefir 16.30-salata lodowa z serem mozzarella i slonecznikiem 19.30-galaretka owocowa,po2 lyzki ryzu ze szpinakiem i ryzu z serem 22-salatka z papryki,porem,salaty lodowej i serem mozzarella,ryz ze szpinakiem 23-slonecznik luskany(30g)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
Dziewczyny, jak opowiadacie o dietach to mam wrażenie jakby Was ktoś do nich zmuszał:-) . Trochę optymizmu kobiety, głowy do góry, pomyslcie ile korzyści zdrowe i racjonalne odżywianie przyniesie dla Waszego organizmu:-). Ja przeszłam na zdrowe odżywianie co prawda niedawno,ale tak weszło mi w krew, że np frytek nie mogę w ogóle przelknac, a o innej napchanej tłuszczem żywności nawet nie myślę. Grunt to pozytywne nastawienie. Ją w ciągu 1,5 miesiąca zgubiłam 5 kg, BEZ ZADNYCH CWICZEN, dodatkowo mam pracę biurową, a więc o wysiłku nie ma mowy. Także jestem z Wami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Joanno mi się też wydawało, że się przestawiłam na racjonalne odżywianie, ale mój zapał trwał trzy miesiące, a potem przyszedł wielki kryzys. Niestety dla mnie dieta to nic przyjemnego. Początkowo jest optymizm wraz ze spadkiem wagi, ale potem przychodzą chwile zwątpienia i nie jest kolorowo jak to gazety opisują ( " nie musisz chodzić głodna na diecie" itd itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za zdrowym odzywianiu max 1500kcal i nie wszystko jest smaczne z checia bym zjadla frytki i wcale nie musza byc tluste bo mozna upiec w piekarniku heheh ja grzesze dosyc czesto ale coz poradzic taka moja natura i slodkiemu oprzec mi sie ciezko hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
Ją pieke w piekarniku ziemniaczki z tym że bez oleju. A swoją droga jedząc 1000 kcal nie byłam głodna. Może skurczył mi się żołądek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
A jeśli chodzi o zastój spadku wagi to jest na to metoda- jeden dzień luzu (posiłki w ciągu dnia ale do 2000 kcal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
A i nie waże 50 kg tylko 90 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem ziemniaki z wody choc za bardzo mi nie podchodza :-/ staram sie nie jesc pieczonych bo bardziej tlucza x joanna ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Joanno szczerze Cię podziwiam bo ja dzisiaj zjadłam 1200 kcal i umieram z głodu ;) Masakrycznie mnie ssie i burczy mi w brzuchu okrutnie, ale dzielnie popijam wodę ;p Próbuję podchodzić do odchudzania optymistycznie,ale ja uwielbiam jeść i to potrawy odbiegające od zdrowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierpniowa a jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne? ja jestem na 1500kcal i czasem mam takie wielkie porcje ze niedojadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
Mój wzrost to 165 cm:-( karzelek że mnie. Ją maksymalnie 1300 zjadam jeśli mam jakieś grzeszki, jeśli nie to około 1000-1100. Gdy waga staje- robię zdrowy kebab i w ten sposób ledwo dobijam do 1500 no, ale rusza wtedy ;-) Sierpniowa ponoć picie zbyt dużej ilości wody utrudnia odchudzanie bo organizm zamiast skupić się na paleniu tłuszczu skupia się na "filtrowaniu" wody, no ale czy to prawda tego nie wiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gość Joanna - pewnie, że narzekamy bo wszystkie lubimy jeść... Jednak po to jest to miejsce żeby się wyżalić i dostać kopa w tyłek na rozpęd :) Nie martw się ja przy ponad 90 kg mam 150 ja to jestem kurd**elek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie taki karzelek ja mam 153cm i co mam powiedziec ?? :-) ja nie licze kcal jem to na co mam ochote ale dietetycznie, teraz zjadlam jajecznice z wedlinka z dwoch jaj :-) dietetyczna oczywiscie na min.oleju w sprayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Nie załamuj mnie z tą wodą :D W sumie to piję do 1 litra dziennie hmm :/ Moje zapotrzebowanie to 1800 kcal, ale ja nie potrafię jeść trochę mniej. Ja mam tak, że albo się odchudzam ( 1000-1200) albo jem po 2000 :/ Muszę po odchudzaniu wypracować złoty środek, a to jest najcięższe jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
czyli nie jestem najnizsza :-). Sierpniowa jak chodziłam swego czasu na siłownię to właśnie koksy zabranialy mi pić wodę podczas treningu, to było zabawne, ale sluchalam się ich ;-). Sante- jasne, po to właśnie jest forum;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
Sierpniowa- rozpisz sobie posiłki wraz z kalorycznoscia i potem trzymaj się ich, albo jeśli masz wagę to waż każdy produkt, będziesz miała porównanie co lepiej zjeść- czy 100 gram karkowki czy 500 gram sałatki że świeżych warzyw. Na mnie to wrażenie robi niesamowite jak 0,5 kg talerza ma 200-250 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Oszaleć można z tą dietą. Ile osób tyle opinii. Ostatnio czytałam,że powinno się pić co najmniej 1,5 litra dziennie ehhh. Naprawdę zwariuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
no no 1,5 litra dziennie, ale wliczaj w to wodę z jedzenia+kawy,herbaty etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak 0,5kg talerza warzyw ja bym siebie nie wepchnela dla mnie to za duzo a gdzie do tego jakis produkt bialkowy ? u mnie problem polega na tym ze mam tendencje do tycia a ze mam pco to podwojnie mi wchodzi plus :-/ brak sniadan i nieregularne wysoko kaloryczne posilki np.ziemniaczki,kalafior z bulka plus kotlet w bulce na oleju-jeju jak ja za takim obiadkiem tesknie az mi slinka cieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
izulek a może patelnia grilowa? świetna sprawa - zamiast mąki wrzucam w młynek płatki wsiane i wychodzi z nich właśnie taka mąka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1,5l wody plus kawa,herbata itd( one sie nie wliczaja w bilans bo daja ujemny) wody nie powinno sie spozywac podczas posilku i do30 min po nim poniewaz rozpuszczaja enzymy trawienne, podczas treningu wskazane jest nawadnianie organizmu aby zwiekszyc wydalanie produktow i zanieczyszczen przemiany materii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam patelnie nawet dwie z tefalu, uzywam maki pelnoziarnistej mieszam ja z tortowa np ale sporadycznie, staram sie nie jesc smazonych rzeczy na oleju czy nawet oliwie, raz na jakis czas pozwole sobie na te 50g frytek x ja waze jedzenie,niestety nie chce przekraczac kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
no to trzymam kciuk. aby dawało jak najlepsze efekty :). sama też mam nadzieję, że zejdę do 65 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Joanna
e tam, trzeba grzeszyć, bo co to za życie jakby tego nie robić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak ale zgrzeszysz kawalkoem ciasta w 10min a pozniej przez tydz pozbywc sie plusa z wagi to nie ma sensu hehe mykam lulac do jutra dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak Izulek masz rację.... niedawno tak było pozwoliłam sobie na 3 piwka z sokiem a na następny dzień 1kg na plusie.... no myślałam że się załamie.... później to spalałam przez tydzień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sierpniowa89
Ja też uciekam spać. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×