Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Witam, ja juz dzisiaj po sniadanku. Activia i i dwie kanapki z chlepa pelnoziarnistego:) za 3 godz kolejny posiłek. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki - czaesc Malwinka - czyli powiadasz masz lęk gdy widzisz wagę :) no i ja tez jak pomysle o mojej wadze - to pot zimny mnie zlewa ;) ja dziś jak zwykle owsianka na wodzie i z miodem ale dziś 2 orzechy wloskie poszly tez. no i nie ma szalu. czy są te orzechy czy ich brak - owsianka to owsianka :) za to będąc u rodzicow zostałam poczęstowana bigosikiem - mój BOsze :) co za delikates. wrombalam talerze bez chleba choć już mi rączka tam szla. no i niestety zle się czuje. ja odzwyczaiłam się od gotowanego - znaczy od obiadow. bardzo dawno ponad 2 miechy ne jem obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po rundzie na steperze, zaraz zjem trochę zupy grzybowej ale z tych lzejszych bo niezabielana i niezageszczana ot taki rosołek z podgrzybkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :* ja mam dzisiaj potwornego kaca praktycznie nie wychodze z łóżka :P piłam wczoraj drinki ze znajomymi ale bez podjadania i dzisiaj na wadze na szczescie mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej piekne. Ja mialam dzis roczkowa impreze mlodego troszke pogrzeszylam ale od jutra juz koniec Mam pelno sincow po awanturze z moim i moj zwiazek rozbil sie na kawalki bez mozliwosci pozbierania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek: oby następny facet był Ciebie wart. A o facecie po którym zostają since najlepiej zapomnieć bo nie warto marnować życia dla kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek jesteśmy z Tobą. Rudy kocur ma rację, jeśli facet pierwszy raz podniósł rękę na kobietę to będzie to robił już zawsze :( Pomimo, że macie dziecko lepiej ci będzie bez niego i wiecznych kłótni. Na początku facet jeszcze przeprasza bo wie że posunął się za daleko ale z czasem będzie to dla niego standard. Nie daj się chociaż wiem że łatwo nie będzie. Jeśli 88 to twój rocznik to jesteś młodziutka i jeszcze znajdziesz miłość Twojego życia. Facet nie kocha kobiety jeśli podnosi na nią rękę znam to z doświadczenia, więc wiem co mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszystkie pozostałe zapraszam do porannej mocnej kawki. Ja dzisiaj na czczo jak zwykle woda z octem jabłkowym, a na 1, 2, 3 śniadanko mam tuńczyka w puszcze w oleju słonecznikowym, sałatkę gotowa umytą z lidla, 1 pomidorek i chlebek żytni z soją, + 3 jajka . Razem to da jakieś około 750 kcal czyli na 1 posiłek 250 kcal. Na obiadek będzie gotowana pierś z kurczaka z amarantusem a kolacja jogurcik chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Siema:) Ja tak mega popilam w sobote,ze nie wypada pisac na forum;) Ale wstalam wczoraj po8 i buszowalam od rana,czulam sie dziwnie dobrze hehe,a balety,tance i zabawa traaly do5.hehe no18osob na chacie.ale przez11 godzin imprezy zjadlam...kawalek ciasta-gdzie na codzien tego nie jadam.i moze to byl blad hehe pic na pusty zoladek:) Co to wczoraj to jadlam czesto i malo i wszystko takie lekkie.jakies owoce,wafle ryzowe,ryz na mleku.ale musialam bo mnie ssalo.normalnie zjadlabym z dwa hamburgery,popilam 3puszkami coli i zagryzla snikersem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dolaczam z kawcia X Oj Helenka ladnie nagrzeszylas, no w sumie ja tez byl tort ciasta ciastka cukierki wafelki itd ale waga ma szczescie bo pokazala to samo co w piatek Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewuszki izulek, brak slow po prostu, wspolczuje ci.... lilijka ale piekny masz ten jadlospis helena, wypada, wypada pisac... Ja tu jestem bo tu baby z krwi i kosci tak jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek ale w tym tygodniu? Boje sie myslec bo wczoraj bylo pieknie, jajeczniczka smazona na powietrzu i trunki wszelakie ale oprocz piwa a ogolny spadek to wlasnie umiescilam w stopce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety mile -Izulek, kwiatku majowy bardzo ci wspolczuje - ciesz sie ze slubu nie bylo - chyba ? tak zrozumialam. niech idzie skąd przyszedl na to swoje podkarpacie i niech trawa na tej sciezce co on nią przyszedl i odejdzie urosnie wysoka. jestesmy z tobą !!! i cudownego zycia twemu maluszkowi zycze - niech spi po nocach. a ja nabieram wody przed okresem - mam dosac za 2 dni. i juz lepiej abym sie nie wazyla. psia krew. ja po kawce i po mini - owsiance. muszę se obroku ująć. jem malo ale nie znaczy ze nie mogę mniej. bo do konca roku ja chce jeszcze 10 kg uciąć bo się poniżej setki ani do wiosny nie wbiję ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) ja wczoraj zakupiłam wagę dziś rano się zwazylam minęły 3 tyg i jestem mega zadowolona:) ważę 69kg jeszcze 9 mi zostało do zgubienia. W sumie straciłam ok 5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Uuu prog wagowy nam sie obniza;)malinka69 to najnizsza waga jaka chcialabym miec. Ale powiem Wam,ze bardziej niz sobie kibicuje dziewczyna szczegolnie tym powyzej setki bo Wiem,ze Wam ciezko i chyba basia ostanio mnie poruszyla bo nie mozecie tracic wiary.wierze,ze z tej stowki latwiej bedzie Wam schodzic gdy ktos w Was wierzy(ja:D). A co do imprezy bylo hehe gruuubo.17osob=6×0.7 + 5×0.5wodki,skrzynia piwa i 3wina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
A wogole moje menu w urodzina srode z rodzina(bez alkoholu) i sb dla przyjaciol bylo fit 4 rodzaje salatek.z serem ziolowym,mozzarella,z ogorkiem,z suszonymi pomidorami,pomidorkami koktajlowymi z kielkami-rozne rozniste.na cieplo :ciemny i jasny ryz z roznymi smakami,zapiekanka warzywno-kurczaczkowa,ale tez teraz w sb bylo duzo chlopa nagotowalam francek i kielbasek pieprzowych i saltka jarzynowa z biedry.aaami jakies ryby. Ja nie pije kolorowanek ani drinkow,zawsze wodeczka z sokiem jablkowym,hehe ale akurat to byl moj dzien z forma olimpijska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bardzo mocno wam wszystkim kibicuje:) moja mama jest otyła wazy 120kg i jest dosc niska wiem ze jak nie wzielabym się za siebie to parę lat i ja dogonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Moja mama miala w lato ponad stowke.Budowa ciala taka jak moja-chude konczyny i okragly brzucho.najadla sie czeresni i...wywiozla ja pogotwie.i wtedy cos sie zmienilo.a teraz wrocila z teneryfy i omal po powrocie jej nie poznala.89 kg blondyna opalona i te iskiereczki ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia slubu nie mielismy, dziecka tez nie (ja opiekuje sie siostry synem)dopiero sie staralismy o bobasa na mikolajki mielismy sie zareczac a w przyszlym roku sie hajtac X Ja tez wam kibicuje a czasem i zazdroszcze hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajmuję się wspieraniem osób z dużą nadwagą i pomagam im wrócić do zdrowia i prawidłowej wagi. W listopadzie mamy promocję cenową na konsultację (również online) oraz rozpisanie diety. Zapraszam http://hh-life.pl/schudnij-zdrowo-przed-sylwestrem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Hehe jak tam czasem czytam MOJE posty to wychodzi na to,ze jestem jakas nawiedzona :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Izula glowa do gory.ja tez sie staram z kiepskim skutkiem jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek: z zawodowego punktu widzenia powiem Ci, że lepiej że teraz wyszedł z niego kretyn niż po ślubie i z dzieckiem. Bo to mniej komplikacji i łatwiej się odciąć od kogoś toksycznego. Trzymam za Ciebie kciuki, wszystko się ułoży z kimś lepszym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz izulek ale jakos tak odebralam ze to twoj bobasek. no nic - nikt nie przeboleje twego bólu za ciebie. wybierz dobrze dla siebie nie patrz w sumie na doradców. sama wiesz i czujesz co ci w duszy gra. jednak nie rokuje koles co siniaczy przyszłą narzeczoną. dzięki helusia - ciężko jest powyżej setki - to jasne :) setka to kawał słonia, no u lekarza jak w swoim czasie pytana o wagę ważyłam 94 kg zapytal czy nie widzę jak się upasłam :) więc.....swiat akceptuje maks do 70 paru kg i do rozmiaru 14. tyle. potem zaczyna się wykluczenie - taka jest prawda. ja szczęśliwie mam w du,....pie społeczne odczucia na mój temat :) generalnie powinni ludzie się martwić co ja o nich mysle bo mnie lata co oni myslą o mnie :) ja tylko juz chce odciąć od siebie jeszcze 50 kg i git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
yyy Izulek no to cbyba lepiej dla Was,ze sie niewystaraliscie. Powiem Wam cos co mnie wczoraj spotkalo to moze Wam i Tobie Izula poprawi sie humor. bylam wczoraj w kosciele a potem mialabpm w planach oddac moj superwazny glos w wyborach.Do kosciola poszlam z moja16letnia siostrzenica.No i jak byla modlitwa na kleczka przed komunia takie8letnie dziecko3lawki dalej....puscilo pawia i zostalysmy obrzygane hehe pierw bylam w szoku,pozniej myslalam,ze padne ze zmiechu.do komuni juz nie poszlysmy takie obrzygane,zciaglam kurtke bo walilo groznie i poczekalam do konca mszy az wszyscy wyjda,zeby ja powycierac,ale tak ogloszenia parafialne jeszcze mi sie nie dluzyly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczyny jako że u każdej z WAs są jakieś zmiany życiowe to musze zdradzić że aktualnie mam umowe o zastępstwo kobiety na macierzyńskim i znalazłam wreszcie normalną prace z normalną umową i dzisiaj składam wypowiedzenie aktualnej pracy :) Nowa praca zaczyna sie od 24 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wina jest rowniez po mojej stronie nie tylko jego, teskni mi sie za nim od rana lzy mi same leca, nie moge sobie miejsca znalezc. Za dwie h mam sie z nim spotkac i porozmawiac. Nie wiem co robic co myslac co dalej. Nic k***a nie wiem poprostu sie rozsypalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×