Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sante87

13 x 2014... "pierwszy dzień nowego życia"forum wsparcia dla osób z dużą nadwagą

Polecane posty

Gość helena musi schudnac
dzien dobry.Pisze z domku bo dzis wolne od pracy.Spalam do10.potem jakies sprawy,zakupy itd no i oczywiscie musialam testowac nowy woz:D 20XI 7.30-grahamka z serkiem i salata 10.30-grahamka z pasta fososiowa 12-20g kapusty kiszonej i ryz z kurczakiem 19-dwa fileciki z kurczka,kefir,4wafle ryz. 21-100g sucharow i jogurt owocowy,4 mandarynki 1h spaceru(400kcl),15min orbitreka,15 biezni,15rowerka stacjon.(3sprzety560kcl),20min. cwiczenia na plecy i triceps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
a ja patrze na kevina i ciagle cos wcinam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Hej, czy ktoras z Was korzysta z rad profesjonalisty, czy same sobie radzicie ? Chodzicie do dietetyka ? Pozdrawiam i zycze wytrwalosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kachna ja mam diete od dietetyka ale rowniez sama staram sie komponowac jadlospis x trafilam na fajna strone o odzywianiu dietkowaniu i zachecam do przeczytania odzywianie.info.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja gdasonia. Stronka fajna, juz w ulubionych. Tylko kiedy to czytac? Jade na gielde, znowu zrobie sporo km na rowerze a pogoda- marzenie, przepieknie. Milego dnia nasza rodzinko!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj tak sie zaczytalam ze chyba 3h siedzialam :-) X A co do pogody jest superancko trzeba wybrac sie na porzadny spacerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
helo,witam w ndz:) wczoraj sie naaazarlam przy sobocie w domu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Ja juz po pilatesie :-))) chodze codziennie na 2h zajec na fitness i silke i jak mnie niemoc lapie i przemeczenie to co rape dni ide na pilates i sie super rozciagam i relaksuje. Polecam ! A jutro step i sztangi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszcze tez bym gdzies poszla ale niestety nie da rady mooooooze cos po nowym roku sie wykombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ja przez ten tydzien byłam bardzoooo ale to bardzooo niegrzeczna :( chyba zapomniałam jak to jest mieć @ i ciągle na coś ochote.... ale na szczescie sie konczy wiec od jutra wracam do diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
A ja dzis mialam rodzinny obiad. Wszystko pod kontrola bylo. Pozniej bylo ciasto. No i tak mnie kusilo i kusilo, tak na siebie patrzylismy :-) ale bylam dzuelna ! Nie poddalam sie ! I sobie w duchu mowilam - nie oszukuj sie, zostaw to ! I wygralam :-) tylko powachalam :-) i wszystko co zostalo dalam gosciom na wynos :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek dzięki za kawkę :D Kachna zazdroszczę kondycji !!! melduję że dietka przez sobotę i niedzielę prawie utrzymana - dla mnie to sukces, niestety waga jakby nie zauważyła 😭 dzisiaj mam dużo spraw do załatwienia ale jutro idę na siłkę :) Miłego dnia dziewczynki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
dzien dobry:) Jak jest tak zimno to jestem coraz bardziej glodna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
monikamagdalena a woda z cytryna moze byc?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Dziekuje za zaproszenie, ale kawy nie pone :-) od swieta inka a tak to na sniadanie soki robie :-) dzis byl burakowo-matchwiowo-selerowo-jablkowy :-) do tego chleb czystoziarnisty z pomidorem i bialy ser z dzemem malinowym z babcinego wyrobu :-) czesto sie wazycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
23XI 10-2ciemne wieloziarniste z salata i ogorkiem 14-pieczarkowe,zapiekane warzywa z serem 18-galarerka z kurczaka,dwa indycze pulpety z marchewka 20-dwie garscie nachos,dwie garscie popcorcnu(kino:D) 22-4mandarynki 2 garscie chrupwk kukurydzianych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
jeeezu jak mnie ten moj maz czasem w*****a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to kazdego czasmi... Mnie na szczescie rzadko :) nastroj dzisiaj diametralnie rozni sie od tego piatkowego. Jestem pelna wiary we wlasne sily i mozliwosci i w ogole gebe od rana nosze w rogal.... Wczorajsza eskapada na gielde bardzo udana, moje grilowanie, mialo byc takie w ramach relaksu, juz mniej. Nie obgotowalam skrzydelek, nie upiekly sie, zeberka na odwrot, tak sie przepiekly, ze wyschly ale i tak to byl wspanialy dzien. Zrobilam 28 km na rowerze, niestety licznik lobuz wysiadl na 7... wiec dystans znam bo maz wyzerowal. Musze na jakies dobre forum rowerowe wejsc, zeby doradzili mi jakis porzadny. Ostatni tydzien rehebilitacji mojej mamy, na szczescie... Ja waze sie codziennie i zapisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Dziewczyny kurde jak widze Wasze podejscie, to niestety jestem pewna, ze sie Wam nie uda :-( bedzie to droga pelna wyrzeczen, ipadkow, potkniec i rezygnacji. Kazde odchudzanie zaczyna sie w glowie, a wiekszosc z Was robi to z przymusu i na sile. Ja tez tak zawsze mialam:-) a wystarczylo, ze zmienilam nastawienue. Lubie czytac duzo ksiazek o zdrowym jedzeniu i jakie ono ma wplyw na nasz organizm i wage. Jak widze te Wasze deski Wasy, jogurty light to mnie skreca ze zlosci. Poczytajcie sobie ksiazke Pawlikowskiej - Moja dieta cud albo zapomnialam autorki " znien chemie na jedzenie". Ksiazki sa rewelacyjne, zmieniaja calkowicie nastawienie do siebie i odchudzania. Mi pomogly szczegolnie ksiazki Pawlikowskiej o zdrowym zywieniu. Fantastycznie babka mnie nastawila pozytywnie do dbania o siebie. Nie chce sie wymadrzac, bo do pewnych wnioskow trzeba dojsc samemu, ale popelniacie mase bledow, za ktorymi idzie brak efektow. Jestescie mega sympatyczne, ale niepotrzebnie sie glaszczecie po glowie jak zarzucacie diete na weeken. Za to Was po tych grubych tylkach trzeba lac pasem, zebyscie poczuly a nie usprawiedliwiac. Dziewczyny do odchudzania potrzebna jest wiedza !!! Ja tez walcze, mam z 25 kg do zrzucenia, ale odkad duzo czytam o zdrowym zywieniu, to mam wieksza swiadomosc i wole walki. I dajcie sobie spokoj z tymi wymyslnymi dietami. Organizm, zeby sie odchudzac potrzebuje jesc. Jesc regularnie, zdrowi i madrze. Bede tu zagladac, bo sama walcze i jakbyscie jakies pytania mialy to na ile moge to pomoge :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
hehe ***** falisty posladow dziala przeciwcellulitowo:D moj maz wczoraj sniadanko i kawusia do lozka,wspolnie do kosiola,zaprosil mnie na obia,kino,kupil mi z******ta bluzeczke,ale dzis od5rano diabel,pierw karmil psy i nie chcial z nimi wyjsc a ja mu gadam jak daje jesc z rana niech szybko z nimi wyjdzie bo jak wroce to wszystko jest obsrane wrrr.karmimy je po przyjsciu z pracy.dorosly buldog nauczony jest spania do poludnia,ale mala buldozka robi gdzie popadnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
poza tym umowil sie z fachowcem od C.O na 12 nie myslac,ze....jestesmy od tej porze w pracy!i musialam odkrecac.Matko czasem mam ochote go poddusic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachna29
Jecie straczki i kasze ? A to sobie wymien meza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena musi schudnac
Kachna dopieropol roku jestesmy po slubie hehe glupio by bylo go wymieniac;) Tym bardziej,ze pozno ze polaczylismy swietym węzlem. Nie waze sie czesto to waga nie jest dla mnie wspolmierna,poniewaz nie mam wagi ktora okreslaby poziom tluszczu,miesni i wody.Cwicze podobnie jak Ty i aerobowo i silowo,wiec wiem,ze tluszcz zamienia sie w miesien ktory jest dwa razy ciezszy.duzo spadlam z tali.szkoda,ze nie zmierzylam sie na poczatku. ale mam myslowe,okres spoznia mi sie rowny tydzien,ale czujejuz od dwoch tyg.przedokresowe objawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×