Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NETKOBIETY PL

polecam forum dyskusji na NETKOBIETY pl

Polecane posty

Gość gość
Straszne nudne forum. Ale to ponoć jakieś forum eksperckie, czy coś takiego. Jedyne rady to aby iść na terapię albo to że karma powróci :D Terapia karma terpia karma terapia karma :D Nudy na pudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepsze kafe.Mozna poczytać i o kupie i powyzywać się z pryszczatymi natolatkami.Ewentualnie poobrabiać d**y vlogerom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odwieczna wojna kafe vs netkobiety vs wizaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na tamtych pogadasz sensownie a tu zaraz cie beda trolowac. I robi sie w temacie smietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Wizażu nie słyszałam, a odnośnie sensownej rozmowy na netkobietach.pl też różnie bywa. Co jest sensowne ustala moderacja. Jednych za własne zdanie banują inni piszą szowinistycznie i nic. Nie każdy temat jest mile widziany, bardzo często zamykają nowe tematy wystarczy że autor założył już jeden ale podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe :D net kobiety a spróbuj tam napisać że masz romans z żonatym :D albo zapytac jak uwiesc zonatego :D Podczytuje czasem to forum z nudów i chyba dla beki kiedys załoze taki temacik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam tam kiedyś konto, nawet sporo pisałam, lecz zrezygnowałam, bo nie było tam miłej atmosfery. Wiele zakompleksionych bab, który skaczą innym do gardeł podnosząc sobie tym swoją samoocenę lub jakiś frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chora rywazlizajca między użytkownikami o pozycję na forum Poważnie ludzie o to zabiegają?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poważnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafilam polubic tamtego forum. I to wcale nie przez osoby ktore tam sa na stale,ale przez moderacje. Zamykanie fajnych tematow, tylko dlatego ze nie pasowaly do poziomu forum :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NETKOBIETY pl to totalna beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten portal to dno. Odpisują te same osoby, które narzucają swoje zdanie. Jak nie, to ban i zamykanie ust. Dużo hejtu tam jest. Zamiast pomocy, dostajesz po d***e. Trochę jak jakaś sekta, która sieje jedną feministyczną propagandę. Omijać netkobiety z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wyżaliłam się tam gdy ktoś złamał mi serce, a zamiast otrzymać wsparcie zostałam zjechana. Mało tego wyniosły osobę która mnie skrzywdziła na piedestał i wmówiły mi, że jestem wariatką. Same są tępymi sookami których sens istnienia obraca się wokół bolcowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sekta :D Tego słowa mi o nich brakowało :D A fajne osoby można policzyć na palcach jednej ręki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośći
Moim zdaniem tamto forum jest jednym z lepszych forów na internecie, merytorycznie i wyglądowo naprawdę super, ale są użytkownicy których nie toleruje, np gojka. Co nie napiszesz to źle, wszystkich poucza, i tylko czyha na okazje żeby do czyjegoś bana się przyczynić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już dawno ewakuowałam się z tego babskiego forum. Forum baboli :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehehe NETKOBIETY przyszły się zareklamować na kafe a tu taka wtopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani, to forum jest zartem. Odnosze wrazenie zw osoby o pogladach prawicowych sa tam tepione. Kobiety seksualnie wyzwolone, najmadrzejsze, najwspanialsze. Chodzace idealy. Raz jeden facet napisal ze nowo poznana typiara napisala mu ze uwielbia sex a jego to troche zaskoczylo. Na to odezwaly sie netkoorewki ktore go DOSLOWNIE ZJECHALY UZYWAJAC EPITETOW NA POZIOMIE GIMBY, ale w koncu im wolno obrazac ludzi. Bronily tan5a napalona typiarke ze normalna kobieta nie wstydzi sie mowic nowopoznanemu mezczyznie ze uwielbia *****nko ;) Zenada. Tez mialam tam kiedys konto i tez zostalam zjechana, ze mam problemy jak gowniara. Fajnie. Ale jakbym spytala o dobre wibratory, od razu ruszylyby z pomoca, qurewki :) Jezeli chcecie sie wygadac z normalnych ludzkich rzeczy, nie robcie tego tam. Nie polecam. Nie warto bo szkoda nerwow. Po co te pseudowyzwolone babsztyle maja Wam niszczyc samoocene i proponujac terapie? Bo widze, ze na prawie kazdy problem maja odpowiedz: idz do terapeuty. Chyba one wszystkie sa po terapiach i teraz kazdemu "proponuja" ten sposob radzenia sobie z problemami. Smutne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś w tym jest z tą terapią tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

netkobiety to forum kontrolowane przez Rydzyka z Torunia, albo jestes fanatycznym katolikiem, albo jestes tam zbanowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×