Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Raffaellan

Do osób będących w udanych związkach

Polecane posty

Gość gość
ktos mi sie podoba ale nie mozemy byc razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos mi sie podoba ale nie mozemy byc razem. Zawsze szczery juz zajety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poznałam w pracy, byłam wtedy w innym związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a gdyby pasji nie mial to rowniez bys nie skreslila?" X Każdy niegłupi człowiek ma jakieś zainteresowania. No chyba, że do jego głównych "pasji" należałoby nawalanie przez pół dnia w gierki, a przez drugie pół oglądanie meczu w towarzystwie piwa, ale ludzi tego pokroju trudno nazwać wartościowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie se pogiercowac
lol - ludzie, ktorzy graja na kompie nie sa wartosciowi :D ciekawa teoria :D moj facet jest zapalonym graczem a do tego ma dobra prace i dobre serce ale DZIEKUJE ze mi uswiadomiles gosciu ze jestem z malo wartosciowa osoba :D normalnie moje zycie juz nigdy nie bedzie takie samo :D uwielbiam ten ton Z POZYCJI AUTORYTETU KOORFA - jak ja mowie expert from Kafe to tak ma byc i morda w koobel kto sie nie zgadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gry to taka sama "pasja" jak np. siłownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ci którzy w ogóle grają, a ci dla których to jedyne i główne "zainteresowanie". Ludzie którzy oddają się tej "pasji" przez całe dnie to dosyć specyficzne środowisko z tego co zauważyłam. I owszem, dla mnie są mało interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie. gieromani=zje/by tracące czas na napiertalanie w tibie, lola i inne durne gierki,często to zwykłe uzależnienie od virtualnego świata, choć mało który się przyzna w życiu nie chciałabym takiego "faceta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea9797
Jeśli możesz to zapisz się na squasha tam jest dużo fajnych facetów :) Powodzenia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×