Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego polscy faceci nie sa tak przystojni jak obcokrajowcy

Polecane posty

Gość gość
a dlaczego sporo Polek ma takie pustoglowie ze wiaze sie z niemcami ? czyzby tylko dlatego ze sa przystojni z tego co mozna tu zaobserwowac poruszany jest najczesciej wyglad roznych nacji ktory podobno nie jest na pierwszym miejscu u kobiet ;) jakie to uczucie bzykac sie z potomkiem kolesia ktory strzelal do waszych dziadkow z usmiechem na ustach? zastanawia mnie czy takie powszechne u zydowek jest wiazanie sie z niemcami I jakos trudno mi w to uwierzyc dzisiaj jakas idiotka pisala na forum jaka to jest swiatowa studiuje w holandii I ma kochanka niemca ale ona nie szuka zwiazku tylko na bzykanie hehe kolesie pewnie nie moga uwierzyc w to ze ich dziadkowie mieli nas za podludzi a wy tak chetnie wskakujecie im na maczugi haha dziwny jest teeeen swiat lala la la ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.12.17 Gotowanie gotowaniem, ale Polaczki to nawet d**y nie rusza, zeby wyniesc smieci, czy np dzieciaki do szkoly zaprowadzic, albo na plac zabaw wziac. x x tak wychowujecie synusiów i takich mężów potem będą miały wasze synowe ale nie,wy powiecie że synowa to ździra a syneczek cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja wiecej kasy :) i wydaja na siebie. Nie to, co Polaczki, zbieraja w skarpete, c***j nie wie na co :D Wsiowe mordy polaczkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wlasnie bylam z moim mezem ostatnio w Polsce i nie widzielismy ani jednego dobrze ubranego faceta. Oczywiscie polscy faceci uwazaja, ze sa w pierwszej lidze jak maja pseudo irokeza na glowie, krotkie spodenki i koszulke z napisem. Moj maz nie mogl zrozumiec kiedy mowilam mu, ze polski facet ma 3 rzeczy na zmiane, a jak ma wiecej to go juz gejem nazywaja. Teraz zobaczyl na wlasne oczy, ale nadal nie rozumie jak mozna miec gdzies jak sie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo slowianskie geny i charakter na to nie pozwalaja , nie ich wina przeciez nic nie zrobia ze sie tacy rodza , skandynawowie sa wysocy o wyrazistych twarzach a my slowianie to kurduple o okraglych przasnych mordach to tak jak by sie pytac dlaczego murzyni nie maja takich nosow jak biali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.42 racja ale to samo sie tyczy kobiet. Wiec nie rozumiem czemu u nas rodaczki objezdzaja opryskliwie z gory na dol rodakow. To juz sie staje nudne. Sama jestem Polka, na szczescie nie mam okraglej glowy jak arbuz, ostre rysy i ciemne mysie blond wlosy i w porównaniu do silnej typowo nordyckiej urody wypadam slabo i nijako.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie to sie tyczy i Polek i Polakow wiec nie ma co marudzic , tacy juz jestesmy my slowianie i nigdy nie bedziemy wygladac jak nordycy czy celtowie ja sama mam przasna facjate , nie jestem brzydka nawet powiem ze jestem dosc mocno podobna do tej aktorki polskiej - Sochy a to przeciez przasna twarz okragla papusne policzki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczym nie zatuszujesz geby jak kartofel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystojny to pojęcie względne bo jednej będzie sie podobał śniady brunet a innej nordycki blondyn o jasnej karnacji. Ja jestem łysy i nie narzekam na powodzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:48 Nie każdy człowiek chce bawić się w dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×