Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dlaczego kobiety w polsce są takie brzydkie

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego polskie kobiety są takie głupie,materialistyczne,wulgarne gdy kobiety z innych krajów słowiańskich zachwycają swoją urodą która nie ijest sztuczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alez skarbenku nikt ci nie kazde zenic sie z polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda :O - POlki nie mają już żadnych zalet kiedyś były cenione jako żony dla anglików, szwedów i innych amerykanów - ale to było kiedyś .... teraz są tylko workami na spermę dla czarnuchów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no popatrz, nawet czarni ciebie wyprzedzili w kolejce po seks. ale musisz być kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hhahaha nie moesz przezyc ze dziewczyny z polski wola obcokrajowcow a polczkow maja za obwiesi ze wsi??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojj polaczek oburzony ze na forum sa tematy ze polscy faceci to brzydale ;D taka jest prawda ze polscy faceci nic soba nie reprezentuja szaraki zwykle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillesodegris
Bo sa corkami takich brzydali? Albo nie maja po prostu kasy, ktora moga wladowac w swoj wizerunek. A jak sie zrobi brwi, paznokcie czy inne rzeczy kolo siebie (w granicach rozsadku) to zaraz sie slyszy, ze sie jest tipsiara, solara czy tapeciara. Problem jest tez taki, ze kobiety w Polsce nie maja za grosz poczucia stylu ani klasy i nie maja sie tego skad nauczyc. Gorszy styl reprezentuja chyba tylko Rosjanie, Ukraincy i caly ten wschod. Jak sie jest za granica (na zachodzie) to od razu mozna poznac obywatela wyzej wymienionych krajow. Ostatnio pojechalam odwiedzic rodzine w Polsce, wyszlam na targ kupic jakies warzywka i szok! Babki w wieku 20-50 lat popitalaja na obcasach po krzywym chodniku i taszcza siaty z zakupami, ledwo ida ale hardo probuja, bo przeciez trzeba sie pokazac, bo co sasiadki powiedza, jak to, to na zakupy mozna isc w dresie? W plaskich lub sportowych butach? Jeszcze zeby byly do tego jakos swietnie ubrane - nie ma mowy, zarzuca na siebie jakies cyganskie szmaty z zeszlego wieku, im bardziej kiczowate i kolorowe tym lepiej. Do tego brwi odyebane kredka i ciezki, wieczorowy make up na oko i jedziem na szoping... Do miesnego. Mlode laski wcale nie lepiej. Albo w glanach (serio, na zachodzie nigdy jeszcze nie widzialam laski w glanach - a mieszkam juz pare lat poza granicami Polski i bylam w kilku krajach). albo jakies podroby conversow z Tesco (nie stac cie, to nie nos, a nie sie osmieszasz - za ta kase mozesz miec inne, bardzo eleganckie buty, nie bedace podrobami; jak serio chcesz zaszpanowac znaczkiem to szukaj uzywanych w necie albo po lumpkach). Do tego jakies leginsy, oczywiscie tylek na wierzchu, skorzane wiesniackie kurtki czy dziwne plaszcze... Obcasy do szkoly... Smiac mi sie chcialo jak widzialam dziewczyne idaca do szkoly na obcasach czy koturnach robiaca dwa niepewne i chybotliwe kroki na minute. No i makijaz... Serio, ja chyba laski z takim makijazem to tylko w Anglii widzialam. Tak, jest linia podobienstwa miedzy Polska a Anglia - makijaz. W jednym i w drugim kraju laski (a nawet dzieci widzialam) z dziwnymi brwiami, nie dopasowanymi kolorystycznie do urody, z ciezkim makijazem noszonym na codzien. czerwona jaskrawa szminka... rowniez na codzien! Te dziewczyny chyba nie zdaja sobie sprawy, ze istnieje cos takiego jak makijaz dzienny i makijaz wieczorowy. Wala pudru, cieni, mascary, byle wiecej. A, no i eyeliner. Eyeliner to po prostu plaga. Po pierwsze, nie kazdemu pasuje kreska eyelinerem. Po drugie, jak nie umiesz jej robic, to nie rob albo popros kogos, kto umie... Poza tym kreska eyelinerem to dosc ciezki make up jest i zalicza sie juz do wieczorowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z innych słowiańskich krajów są tandetne, biedne i chłopięce, ha! Towar odpowiedni dla kupujacego. Kreseczka eyelinerem to lekki makijaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak polski sa brzydkie ale nie wszystkie { wiekszosc} i moge to stwierdzic jako facet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie kobiety nie sa brzydkie ale zalatuja tandeta i brakiem stylu. Jest naprawde malo kobiet o ktorych moge powiedziec ze nie mialam pojecia ze sa Polkami bo byly ubrane z klasa. Żeby ubierać się z klasą nie trzeba mieć kupy forsy (laska ubrana w ciuchy od projektantow trzymajaca markowa torebke tez moze byc mega tandetna). Za granica widze 3 typy dziewczyn: słodkie niunie (i rozgałęzienie od nich to dziewczyna gangstera, dresiara)- ich zadanie to ładnie wygladac i byc ozdobą swojego pana, panie z odległej epoki (szopa na głowie, mocny makijaż, jeansy dzwony a do tego obcasy, zwykle babki po 40tce z przepalonym głosem), oraz babki z klasą (makijaż dopasowany do urody, naturalność, podkreślanie urody, proste sukienki, dodatki, kobiecy styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe to przynajmniej sprawiedliwie to wszystko ujelas :) faktycznie wiekszosc lasek z pl ubiera sie bardzo tandetnie i na jedno kopyto nie ma w tym jakiegos fajnego stylu wyroznia je to ze ubieraja sie jakby wszytkie przyjechaly z jakiegos innego panstwa ;) apropo tych conversow to smiesznie to ujelas ze lepsze uzywane niz podroby ... ogolnie wiadomo to sa buty dla dziewczyn gora 20lat ktore chodza w pofarbowanych wlosach na rozowo lub zielono chociaz ja kompletnie nie rozumiem ich fenomenu kiedys sie w takich latalo za malolata na wf i gdybym jeszcze je widzial raz na rok w polaczeniu z jakimis fajnymi ciuchami to moglyby robic wrazenie a jak co 3soba lata po miescie w pseudo cool trampkach i jest gotowa przeplacic za to wcale nie malo to jesto troche naiwne tak samo nie rozumiem fenomenu air maxow co 2 laska je ma kompletnie na mnie nie dzialaja ale brawa dla obu firm za marketing:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhaha, ale sie usmialam. Musze przyznac polki sa strasznymi tandeciarami! Za rowno w Polsce jak i za granica! Wszystkie ubieraja sie maluja itd na jedno kopyto, nie rozumieja ze jesli cos dobrze wyglada na ich kolezance nie oznacza ze i one beda wygladac zachwycajaco! Polki kochane (jestem jedna z nich lol) zadbajacie o siebie!!! Kiedys tez uwazalam ze 'Polaczki' to gbury bez klasy itd jednak gdy spojzalam na inne nacje doceniam naszych mezczyzn. Nasi mezczyzni maja chociaz maniery czego na prozno szukac u np anglikow ktorzy sa straszni. Drogie Panie docencie Polakow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie doceniaj poolaczkow ja ich nie tykam nawet nie mam takiej potrzeby mam swojego ukochanego juz ;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tandetne to są ruskie i Rumunki. Polki całkiem, całkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No prym wioda ruskie fakt drugie miejsce dla rumunek za 2 kolorowe wlosy :/ skromne 3 miejsce przypadlo dla naszych reprezentantek targowego stylu czyli jak wygladac sexi za 100zl-kompetnu ubior plus fryzura :P w tej cenie jest oczywiscie wizyta w solariub bez ktorej poki nie potrafia zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha lillesodegris 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blada cera jest cool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co trzeba zrobic zadbac o siebie. Ja jem owoce, warzywa, nawilżam skórę (odkąd skończyłam 20 lat też robię masaż twarzy), ćwiczę pół godz dziennie. Mam wrażenie, że dużo kobiet albo za bardzo sie stroi albo ubiera w szmaty, a zarówno w ubiorze jak i makijażu trzeba znać umiar. Podkreślić co mamy ładnego, ukryć brzydkie. Jak idę do pracy to ubieram się klasycznie, sukiennka dzienna, ciemne rajstopy, buty i płaszcz za kolano, torebka na ramię. Żadnych markowych ciuchów. W pracy przebieram się w mundurek ale to nie znaczy że jak wychodzę do ludzi mam wyglądać jak przybłęda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnych markowych ciuchów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam ubieram sie w ciucholandach angielskich i wszystkie kolezanki zieleniaj z zazdrosci jakie to mam fajne ciuchy, stawiam tez na dodatki, fajne apaszki, bizuteria, jakas torebka oryginalna. Tandeta nie zalezy od nacji a raczej od konkretnej osoby, bo jak bylam w Hiszpanii widzialam okropnie poubierane dziewczyny i kobiety, to samo we Wloszech, Anglii itp. Nawet znane z dobrego gustu Francuzki nie zawsze wygladaja tak zachwycajaco. Faceci tak sie nabijaja z tych niby tandednych Polek z tipsami, wywalonym cycem i na szpilach a pierwsi sie slinia na widok akiej panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co w tym smiesznego? Żal mi ludzi ktorzy torebke musza miec od MK czy innego armaniego . Wystarczy zwykla za 20f i jest ok. Albo "markowe" dresy, tandeta z adidaska czy pumki. Śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czytam i...bardzo ujela mnie wypowiedz pewnej POlki, ktorej to przeszkadzaja podroby conversow lub to, ze panie w Polsce chodza na obcasach do sklepu miesnego...zal mi tej kobiety, o ile w ogole mozna ja nazwac kobieta lub Polka...laska, w ogole sie nie wypowiadaj jako Polka...ok? a jak ci nie pasuja polskie obcasy, to zakladaj rozj....adidasy lub jakies inne sportowe trepy...mozesz nawet isc do sklepu w przepoconej pizamie, prosto z wyra, ponoc tak robia na tym slawetnym zachodzie, zreszta ...nie ponoc, tylko widzialam na wlasne oczy, bo tez troche w swiecie bylam..i wiecie co? ta hmm...POlka pieprzy glupoty...wlasnie Polki uwaza sie za najbardziej kobieco, elegancko i gustownie ubrane kobiety...tylko , tak jak we wszystkim, w kazdej nacji znajdzie sie kilka, wedle ktorych ocenia sie reszte spoleczenstwa...wiesz, ja calkowicie nie porzebuje nazwy ZADNYCH marek, bo zwracam uwage na ogolna jakosc...wiem, ze niektorzy musza swiecic metka...a co w tym zlego, ze ktos kupi sobie podroby czegos tam?moze zwyczajnie nie stac kupic oryginalnych...chyba lepiej kupic i nosic CZYSTE podroby niz zasyfione originals...tacy czysci jestescie na tym zachodzie?...wiem cos na ten temat...szczegolnie, co sie dzieje w zchodnich domach...brod i smrod, kila i mogila...i nie obrazaj innych Polek, gdy ich nie znasz... a polski to ty juz zapomniec???bo raczej tak...pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.10.19 Dlaczego polskie kobiety są takie głupie,materialistyczne,wulgarne gdy kobiety z innych krajów słowiańskich zachwycają swoją urodą która nie ijest sztuczna. x x chyba dlatego że spłodziły je takie karakany ja ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda polskie kobiety sa paskudne nie ma na co patrzeć na te ryje paskudne ryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasada pogranicza

problem polek to kompleksy niższości, niemki nie mają takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Drpaolita napisał:

Zdziwię Cię z moich obserwajacji faceci lecą raczej na piękne z twarzy ale skromne 

Nie odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi sie wydaje, ale abstra...ac od urody, Polki maja poczucie wlasnosci, chca tradycyjnej rodziny, nie akceptuja pewnych zachowan i tak w zasadzie nie sa za rownouprawnieniem.A kobiety z innych krajow nie chca "papierka" tylko dziecka i moze spadac, jak facet chwali inne laski to mu przytakuja i moze by ja zaprosic na trojkacik, nie prosza o pomoc (=rownoprawnienie=przewale sama tone wegla bo dam rade) a jak facet wroci pijany w trupa i umazany szminkami to zamiast zrobic awanture jak Polka by zrobila to przyniosa mu jeszcze zimne piwo i oklad na leb.Tak wiec Polki sa roszczeniowe i klotliwe, zamiast pozwolic chodzic na popijawe i dziewczynki i robic wszystko w domu samej bez szemrania, zarowno obiad jak i remont 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polki nie dosc ze brzydkie to jeszcze pusto we łbie mają. Anglicy wołają na nie cheap bitches hahahaha, za 50funtow daja du/py w polsce a rodzince nic nie mówią. Najlepiej byc singlem i miec na nie wyeebane, cała kasa dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×