Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakochana w  slonku35

Gdzie byscie zamieszkali, jesli mielibyscie ok 2 tys euro dochodu..

Polecane posty

Gość gość
2 tys euro to w pl ludzie musza pol roku pracowac a zuja i calymi rodzinami.Portugalia Hiszpania Grcja miezkania od 300 sie zavynaja /wiadomo apartament na d morzem wiecej ale mozna za 500 znalezc cos rozsadnego ja tyle palace. przejadam ok 500 ze wdzystkim zarabiam duzo mniej a odkladam ok 500e taniej nizw polsce a cieplej i mozesz pracowac wiec zycie jak w madrycie, a jesli mas z mieszkanie mozesz je dostakowo wynajac i majac ok 2 tys e i to co zarobisz iz wynajmu masz ok 5 tys e wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś tyle mamy ale razem z partnerem. Ja mam prace którą mogę wykonywać wszędzie byle mieć internet i mój sprzęt :) ale nie ruszam sie dobrze mi tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pl to strata czasu i kasy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie ale nie w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy mniej i zyjemyw grcji ok 1700e/starczana wszystko zostaje/jedzenie tanie i bajka pogoda/dziecko te mozna z jedno mec, a jak nie poki co bawic sie:)polecam grecje tanio/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francja, a konkretnie Prowansja, latem jest goraco, ale jest sporo slonca caly rok i ludzie sa mili, a jedzenie boskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie wiem gdzie,w górach,w Pl pewnie to byłyby Pieniny,albo okolice i 1 tys euro,by stykalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziemy razem z mężem mieć trochę więcej na emeryturze (około 2800 Euro razem na rękę). Nie wiem, gdzie pojadę, raczej nie wrócę do Polski, nie mam tam już niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie Polska i polskie gory. Mój kraj, moja kultura, fajni ludzie, piękne święta i cztery pory roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.10.20 wszedzie ale nie w polsce jak najdalej od tych ludzi fałszywych Dddddd Kolejna antypolska kurfa udziela się na polskim forum. Wypyerdalaj emigracyjny smieciu pisać w innych językach skoro masz takie zdanie o Pl i Polakach. Pyerdolona hipokrytka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że jak zwykle sami milionerzy, dla których 2k eur to tyle co nic :D. Generalnie z takimi pasywnymi dochodami można żyć w wielu fajnych miejscach np. południowo wschodnia Azja, południowa Ameryka czy też nawet Portugalia lub Polska. Zależy jaki kto lubi klimat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie i zarobic drugie tyle-jesli komus sie chce pracowac/bajka ale oby nie w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny antypolski, emigracyjny skurfysyn. Juz wróciłeś z fabryki smieciu? To teraz grzecznie poloz laptop na kolanach i prowadź to swoje wspaniale życie towarzyskie w uk. Pyerdolobe niemoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
patrzac na to że cały zachód a 20 lat będzie muzłumański a wschód za biedny to albo polska albo gdzies w azji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×