Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

romans z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
Masz 21 lat i juz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koorfy próbują wmówić, że łajdactwo i zdrada to coś wybitnego i na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli to do mnie nie jestem autorką tego topika Mam o wiele więcej lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie jadą po nas, bo fakt faktem nie każdy musi rozumieć nas i nasze życie tyle ze pisalam już tutaj że nie ocenia sie ksiazki po okładce. Życie czasem bywa tak skomplikowane ze nie nadążamy za nim i każdy powinien chociaż ciut postarac się to zrozumiec. U mnie najgorsze sa niedziele kiedy wiem że nie moge go usłyszeć a on też do mnie wtedy nie pisze nie dzwoni bo boi się ze nie odczytam tego sama. To jest taki jeden dzień rozłąki między nami. Tak to codziennie chociaż sms lub telefon musi być. Mi tez opowiada o swoim życiu i pracy cieszy mnie to bo wiem że nie chodzi tu tylko o sex. Ale nie chce zeby e grę weszła miłość bo boje się cierpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak miałam 24 lata to spotykałam się z 43letnim facetem i co z tego? Niektórzy faceci wyglądają wtedy lepiej niż jak byli młodzi moim zdaniem. W przeciwieństwiedo kobiet niestety. Myślę że ten facet gada że kocha bo widzi ze jestes zdynstansowana i chce cię omamic całym sobą żebyś do niego wzdychala i uzależniła się od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka forum : nie mam dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
dziewczyny-kochanki Jak ja Was wszystkie rozumiem,aż za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka forum Ale dlaczego chce zebym sie od niego uzaleznila? Boi sie ze mi to szybko przejdzie czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)faceci polscy traktuja kobiety jak c**y i szmaty dlaczego sie zgadzacie 888 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
gość dziś ja mam młodszego kochanka (10 lat) i wcale nie wyglądam od niego gorzej,wyglądamy jak rówieśnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam dyskretnej kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka, ze nie umiecie ani stworzyc udanego zwiazku, ani rozwiazywac problemow malzenskich, ani powiedziec prawdy i zaczac nowy zwiazek na czysto (tlumaczac sie dziecmi, zalosne, dojrzali ludzie dziecmi sie zaslaniaja - dzieci sa odwazniejsze od was!!) ani byc w porzadku z ludzmi, ktorym slubowaliscie prawde, milosc i bycie razem na dobre i na zle. Co tu jest k****a nie do zrozumienia, co ludzie, ktorzy nie dopuszczaja sie zdrady nie beda was potrafic zrozumiec?! Wszystko jest jasne a wy sobie szukacie wytlumaczen, ze ktos was nie rozumie, ze malo czasu, ze dzieci, ze to, ze sro. Przyjaciol tez tak traktujecie? Przyjaciel Was nie zrozumie to id razu lecicie szukac nastepnego? To maz/zona nie zasluguje na takie traktowanie? Gdzie jakas hierarchia?? Zalosne i dziecinne. Jakos potrafiliscie kochac swoich malzonkow na poczatku, swiata poza nimi nie widziec, kazda chwile poswiecac, zeby byc razem a teraz dajecie doopy i ******ie jak tylko ktos sie do was usmiechnie. Hehe duzo wam nie trzeba jak widac, ciekawe czy tak sie puszczaliscie w mlodosci czy szanowaliscie sie, nie ma seksu na pierwszej randce, dziewictwo do slubu ale po slubie to juz mozna sie puszczac na pewo i lewo. Zwykle koorevstwo zakryte ladnym slowem 'zdrada'. Nie dorosliscie do zwiazku malzenskiego, wzieliscie je chyba ze strachu bycia samemu albo z wlasnej glupoty i pozniej rozpiepr/zacie 2 malrzenstwa na raz. Moze druga zdradzana strona czuje, ze jest cos nie tak i cierpi bardzo, moze nie wie jak naprawic a stara sie jak moze. Goowno wiecie tylko znacie jedna strone medalu i uwazacie sie za wielich pomocnikow. Phi! I jeszcze 'czekaja na smsa' jak mlode gowniary, jakby pierwszy raz ktos na nie uwage zwrocil. Taka macie niska samoocene? Milosc to nie krzywdzenie ludzi, nie mylcie swoich niezaspokojonych potrzeb z miloscia bo obrazacie to slowo i ludzi w szczesliwych zwiazkach! Ksiazki moze sie nie oceni po okladce ale ludzi, ktorzy nie potrafia wlasnego zycia ulozyc sobie - tak. Tlumaczcie sie dalej i wspierajcie w tym zalosnym i ciemnym dole, skrzywdziliscie swoje dzieci juz na poczatku swojego puszczalstwa a nie teraz.. I ktos, kto to pisze wcale nie musi byc mlodym, wlasnie gowniary maja takie piekne idealizowanie kochankow w swoich pustych glowach i wyobrazaja sobie nie wiadomo co. Dojrzaly czlowiek tez moze zyc w szczesliwym zwiazku i szanowac drugiego czlowieka i tworzyc uklad partnerski bez oszukiwania sie, nie wyrzucac do kosza jak stara zabawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 19lat (chłopak) spotykam sie z 83 latka i co w tym złego? Ona chce sie żenić ale ja sie wstydzę kręci mnie tylko seks bo ma taka owłosiona zaropiałą pissssde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko no może mu podbijasz jego własne ego i chce żebyś do niego wzdychala i myślała o nim. Robi ci nadzieje mówi że kocha ale nie wierz w to do końca. Zachowaj zdrowy rozsądek. Też tak miałam kiedyś. Jak facet mi to powiedział to popatrzyłam na niego takim wzrokiem ze więcej już nie powiedział że się zakochał, zresztą potem się okazało ze tak było rzeczywiście. Krótko się spotykaliśmy. Rzekomo żeby zaangażowania nie było. Zwisalo mi to. Odpuscilam temat równo z nim. Zawsze dobrze jest popatrzeć na takiego faceta i znaleźć w nim sobie jakąś wadę która uniemożliwia nam bycie z nim na stale. Wtedy jest łatwo i człowiekma dystans:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym faceci lubią niedostępne kobiety. Ty dla niego teraz taka jesteś. Jak ulegniesz i będziesz pokazywać ze za bardzo się angazujesz to się wystraszy i cię zostawi no niestety tak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego dzieci sa w twoim wieku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś idź się pomódl za nasze grzeszne dusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka forum Dlatego kaze mu wręcz zeby nie mówił o uczuciach. Ale on tez je na mnie wymuszal: powiedz co tak naprawdę do mnie czujesz. A ja to obracalam w to tylko sex. Nie wiem czy tak naprawde to chcial usłyszeć zeby upewnić się ze się nie zakochalam czy naprawdę cos do mnie czuje oprocZ pragnienia mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:12 szkoda czasu, mam ciekawsze prosby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mezczyzna zakochuje sie tylko raz, każdy kolejny związek opiera się na pragnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obserwuj. Czas pokaże. Tylko rób tak żeby siebie mię skrzywdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest ciągniesz mu a potem idziesz do ojca np? Nie jest to obrzydliwe ze sa w podobnym wieku? Chyba ze nie miałaś ojca to wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kochanką/kochankiem jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie ciumkac tylko stare obwisłe fujary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja myślę autorko , że jesteś juz zakochana.. dlatego nie chcesz uwierzyć, ze on tez kocha, ze strachu.. jak już powiedziałam mój nie powiedział nigdy , ze mnie kocha, tzn raz tak napisał po tym jak postanowilismy zakonczyc znajomosc, raz jeden jedyny. on generalnie nie umie okazywac uczuć, jeżeli juz chce cos miłego powiedzieć to robi to tak na około, że wychodzi zupelnie coś innego niż miał na myśli :D pytałaś go kiedyś co tak naprawdę brakuje mu w małżeństwie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukiwana fajna kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kochankami robi sie takie rzeczy których nie robi się z żona/mężem:) i to jest całe nakręcenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kochanke interesowal tylko anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka forum nie nie pytalam go czego mu brakuje w małżeństwie ale jak zapytalam czy jest w nim Szczęśliwy to powiedział że to przyzwyczajenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sa tu chetne panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×