Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

romans z żonatym facetem

Polecane posty

Gość gość
dokładnie to samo usłyszłam, ze przyzwyczajenie . ożenił się bardzo wczesnie , pierwsza dziewczyna itd.. pisząc tu chyba sama próbuje to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
gość dziś to chyba każdy facet to samo mówi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz ja akurat mu wierzę, nie ma powodów , żeby mnie kłamać. może faktycznie jest tak , że jest pierwsza miłosc, szybko slub, dzieci a potem cos zaczyna się wypalać i zostaje to przyzwyczajenie, chociaz jak patrze na rodziców 30 lat po ślubie a jak gówniarze zakochani :) wiem, ze najprościej byłoby to zakończyć, próbuję momentami jak nie daję rady, nie odzywam sie tydzien, dwa to pisze sms pogadaj ze mną i nie potrafię nie odebrać jak dzwoni, no nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsze kobiety jak maja stycznosc z mlodszym facetem, to same nie chca odpuscic. Wiec wniosek jest taki, iz jak jest sie w zwiazku malzenskim przychodzi to przyzwyczajenie, monotonia i szuka sie czegos wiecej. Kiedys moze tego nie bylo, obecnie to zaczyna coraz czesciej wystepowac i tak jest jak jest... sam obecnie tkwie w takim ukladzie i jest on trudny do zerwania.. w jedna jak i druga strone dziala to tak samo.. jesli bd miala ochote jakas Kobieta na dluzsza rozmowe, bardziej prywatna niech da znac.. czasami warto poznac jak jest u kogos, a moze latwiej bd problemy rozwiazac, bo takie jest zycie ! ; tu jak widac wiecej zazdrosci i glupoty sie przewinelo niz wartosc co niektorych wypowiedzi... w tym temacie.. jak i podobnych czasem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:45 a dlaczego Ty zdecydowałeś sie na taki układ? jeśli mogę zapytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, historia dość ciekawa, może nawet jak w filmie.. tak się potoczyło i jest.. tu nie za bardzo mi się chce dzielić historią, jak widzisz sama, hieny są wszędzie :P chcesz możemy prv porozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli mozesz to podaj meila ewentualnie gg :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, może meil, meilVirtual@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie już wcześniej podawałem.. bo autorke mało co nie zjedli .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, Po pierwsze niepoważny jest Twój kochanek. Zaraz to wytłumaczę, facet już po pierwszym zbliżeniu wyznaje Ci miłość, pomijając fakt, że do prawdziwej miłości niezbędna jest chemia na linii charakterów, a do tego trzeba poznać te charaktery czego w łóżku raczej nie zrobił, to mówi to w sytuacji, gdy jest w długoletnim związku...Mówi to w sytuacji na "wariata" już na pierwszy spotkaniu na seks...Ok, na upartego może być to miłość od pierwszego wejrzenia,ale ja raczej stawiałbym na znudzenie, frustrację dotychczasową relacją i brakiem odwagi na je zakończenie. Widać, że gość Cię zbywa, lakoniczna odpowiedź - "przyzwyczajanie" - na Twoje ciekawe i kluczowe pytanie, w zasadzie nie jest żadną odpowiedzią. To raczej "spławienie" tematu. Gość zamiast wykazać Ci miłość najpierw powinien zakończyć dotychczasowy związek, a potem powinien ogarnąć sobie na czym polega prawdziwa miłość i zauroczenie np "cielesne". No, tego się powinno wymagać od kogoś kto ma 20 lat zaliczonej relacji, wiek powinien zrobić swoje, dojrzałość emocjonalna te sprawy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość16
gość dziś ja mam młodszego kochanka i to on raczej nie chce odpuścić. Chciałam nie raz to zakończyć,chciałam zerwać znajomość ale on mi nie daje A jestem z nim dlatego,bo go lubię,bo się rozumiemy,bo mam z nim niesamowity seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość16 dziś gość dziś to chyba każdy facet to samo mówi... X Nie każdy tak mówi, nie każdy, potrafiłem pokierować swoim życiem w taki sposób abym nie musiał żadnej kobiecie serwować ściem. Owszem jest grono facetów, którzy ściemniają jak z nut, ich problem robią to na własne konto, ale jest też niemałe grono ogarniętych ludzi. Trzeba tylko umieć zwrócić uwagę na właściwą osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w identycznej sytuacji. On ma żonę i dzieci ja również. On mnie kocha i ją do niego czuje podobnie. Kiedy się nie widzimy tęsknię Do niego okropnie. Jest ode mnie 10 lat starszy. Spotykamy się prawie co dziennie. A jak jesteśmy sami to wykorzystujemy chwilę aby pokochac się. Ogólnie od trzech miesięcy kochamy się średnio trzy cztery raz w tyg. Ale cały czas nam mało. I ją nie wiem co dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka forum Nie bylo seksu na pierwszym sptkaniu. Pracowaliśmy razem jakiś miesiąc zbywalam go i mówilam ze nie możemy, że zbyt wiele nas dzieli. Potem byly tylko pocałunki i przytulnie. Chemia byla wtedy ogromna i po jakima czasie zaproponowal spotkanie i stalo się. I trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Androgen
gość dziś koorfy próbują wmówić, że łajdactwo i zdrada to coś wybitnego i na czasie X A prawiczki wyzłośliwiają się w internecie, bo nie stać ich ani za żonę ani na kochankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka forum ;Nikt tutaj nie usprawiedliwia zdrady gdyż to by było nie logiczne. Ale na litość w życiu wszystko się może zdarzyć i nawet jeśli ktoś tego nie chce uczynić to zdarza się błąd . Człowiek jest tylko człowiekiem i ulega pokusie nawet jeśli jest ona paskudna. A niestety czasem nie jesteśmy w stanie tego zatrzymać choć byśmy bardzo chcieli. Także jeśli komus coś nie pasuje to niech sam się w sobie zastanowi co by zrobił gdyby został skuszony i czy naprawdę dal by radę to powstrzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś otóż to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×