Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość zu345
Ja teZ. Na poczatek lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko wieceie o ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeggiMeggi
Witajcie dziewczyny! To jak, jest już jakaś z II kreseczkami? Kiedy testowałyście, którego dnia cyklu, kiedy była owulacja, ile dni po zapłodnieniu? Ja będę testować w niedzielę, jestem dobrej myśli, ale nie nakręcam się, dopiero pierwszy cykl starań :) Co prawda coś dziwnego się ze mną dzieje, a co najważniejsze - nie wmawiam sobie, więc jakąś nadziejkę małą mam. Pozdrawiam i życzę II ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyszła mamusia, a wzięłaś się za jakąś robotę, czy nadal cię mąż od pasożytów wyzywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia7
meggi a w którym dc będziesz w niedzielę ? mam w sobotę 26 dci chcę testować tylko nie wiem czy nie za wcześnie. pozdrawiam i życzę dwóch kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeggiMeggi
widzisz ja też będę w 26 dc w niedziele, i co prawda mam 28-30 dniowe cykle, ale mam podejrzenia, a właściwie pewność, że wcześniej miałam owulację, około 11-12 dc. Ogólnie póki co stawiam na luz, więc może z przypadku się uda, bez większych obserwacji.. Chcę już zrobić test, bo te niby "objawy" są nie do wytrzymania! Po kolei zawroty głowy, bóle głowy codziennie rano, ciągłe uczucie jakby chciało mi się wymiotować, ćmienia jajników, na zmianę, bardziej prawy, dziś w nocy obudziłam się z okropnym bólem jak na @, a nigdy wcześniej nie miewałam bóli szybciej niż w dniu @.. Do tego nigdy nie bolały mnie piersi, nie wiem jakie to uczucie, a teraz mnie bardzo..szczypią. Nawet swędzą, a nie zmieniałam proszku, ani nowej bielizny też nie mam. Więc nie wiem.. Dlatego chcę sprawdzić, najwyżej powtórzę parę dni później. a u Ciebie jak wygląda ten cykl? Obserwujesz się, mierzysz temperaturę, czy raczej spontan? Od kiedy się starasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia7
U mnie spontan będzie ciąża - dobrze ,nie będzie też ok. Mam dzieci więc bez presji. Nie mam żadnych objawów ani na ciążę ani na @. Staramy się drugi cykl, tylko teraz bardziej intensywnie. No cóż zobaczymy rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeggiMeggi
Czekam na informacje rano w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego wczesnie?? ja mialam ostatni okres 25 wrzesnia a w czwartek powinien pojawic sie kolejny ale sie nie pojawil wiec w piatek zrobilam test- co prawda druga kreska blada ale za pierwszym razem tez tak bylo. Jeszcze w tym tygodniu wybiore sie na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Ja z obliczeń mam termin na lipiec :) beta rośnie, piękne grubaśne dwie krechy, ale lepiej nie zapeszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MeggiMeggi
Lipcóweczka, a kiedy miałas ostatnią @? Monitorowałaś swój cykl, sprawdzałas owulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic nie sprawdzalam, nie mierzylam. Zadnego monitora. Poprostu regularny seks bez zabezpieczen czasem kilka raxy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia7
Witam - jedna kreska, mąż mówi że może za wcześnie. No ale ja musiałam spróbować. Zobaczymy czy w poniedziałek będzie @. Od dzisiaj mam bardzo nabrzmiałe piersi tylko pytanie czy to przed miesiączką czy na ewent.ciążę , ja stawiam na pierwsze,choć nigdy tak nie było.Mam troje dzieci, tylko że z nimi po prostu nie dostawałam miesiączki, robiłam test i dwie kreski, a teraz to czekanie jest okropne. Dopiero w tym momencie trochę rozumiem kobiety, które czekają na upragnioną ciążę i nie mogą się doczekać. Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
witam wszystkie lipcowki :) ja bede testowala w piatek, mam nadzieje, ze cos z tego bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
Cześć, U mnie dwie kreski pokazały się kilka dni temu. Beta też potwierdziła. Z terminu zapłodnienia wynika, że termin na 6.07.2015. To mój drugi dzidziuś :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annitka
A ja też bym chciała być na lipiec. Ostatnią miesiączkę miałam 9.10. Test zrobię najwcześniej 12 listopada o ile wcześniej okresu nie dostanę. Mam takie cykle że wahają się między 28 a 35 dni więc nigdy nie wiem kiedy mam dni płodne. No teraz biorę pod uwagę termin najkrótszy i najdłuższy więc intensywnie się staram od 19. Nie wiem czy już miałam owulację czy jeszcze nie, jakoś nigdy specjalnie tego nie czuję. Trzymajcie za mnie kciuki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunia7
Witaj Koczet. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę ? Czy może w którym dc robiłaś test i betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczet
Niunia7, om miałam 10.09, ale w ciążę zaszłam 13.10. Test pokazał dwie kreski 22.10 i następnego dnia zrobiłam betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 37 lat staraliśmy sie rok, bez stresu, paniki i badań 🖐️ teraz jest stres czy wszystko bedzie ok , ale to normalne w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano zrobiłam test pomimo tego, że @ powinna przyjść dopiero 30-go. Druga kreska słabsza... ale jest. Korciło mnie bo miałam obiawy takie jak przy pierwszej ciąży... boli mnie pobrzusze, nazmianę jajniki i bolą mnie piersi. Ostatnia miesiączka 28/09, cykle różne 30-33 dni, owu 17-go października. Narazie się nie nakrecam, bo poprzednią ciążę poroniłam w 10 tyg. Pierszy miesiąc starań po poronieniu. Mój mąż "strzela pewniakami" w pierszej ciąży też się udało w pierszym cyklu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w marcówka 2015 i dziewczyny robily taką listę, każda nowa się dopisywała do listy. nick.......wiek.........termin porodu......plec/imie.........ktore dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje gu!!! kiedy idziesz do lekarza? bierzesz jakies leki na podtrzymanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____wiek____termin porodu___plec/imie_____ktore dziecko GU2014__27l._____10 lipica_________?____________1 lipcóweczka__x_____x______________?____________ koczet_______x____6 lipca___________?___________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Od dziś biorę Duphaston, lekarz po poronieniu kazał mi brac odrazu od momentu, w którym zobacze dwie kreski na teście... więc muszę się faszerować. Mam nadzieję, że tym razem się uda. Do lakarza się wybieram ,ale dopiero 6 listopada ... może wtedu zobaczę serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwaPlusTrzy
Witam. Dzisiaj tez testowałam i cień kreski sie pojawił. Mam juz dwójkę dzieci. Pierwszy cykl i jest:) teraz najgorsza ta niepewność ( w maju poroniłam w 8 tyg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Dwa Plus Trzy musimy być dobrej myśli i niezadręczać się tym co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczet
GU2014, dwaPlusTrzy - witajcie, wyobrażam sobie jak musi Wam być teraz trudno, kiedy radość miesza się z niepewnością. Ja jestem marcówką 2014. Nigdy nie straciłam ciąży, ale też się obawiam, zwłaszcza, że mam 7-miesięcznego synka, którego sporo dźwigam :( i karmię piersią, nie chcę go odstawiać. W pierwszej ciąży na samym początki miałam też krwiak, na szczęście się wchłonął. Musimy być dobrej myśli, ja czuję, że będzie dobrze. Rozumiem, że Wasze fasolki wystarane, czy się przytrafiły? ;) My chcieliśmy rozpocząć staranka jak synuś będzie miał roczek, ale wyszło wcześniej. Mam trochę stracha jak podołam z taką małą różnicą wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koczet - u nas dziecko planowane, ale az tak dlugo sie nie staralismy bo tylko jeden cykl:P Co do roznicy wieku to wolalabym, zeby u mnie byla mniejsza, a jest 2,5 roku. Teraz starszak juz sam fajnie sie bawi i tak "wydoroslal", a ta mała cały czas mu dokucza i biedny caly czas sie denerwuje:) Natomiast mam porownanie jak mała wszystko papuguje po bracie i duzo szybciej sie przy nim rozwija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbt
Hej i ja do was dolacze. Powinnam wczoraj dostac okres. A tylko czuje sie jakbym miala go dostac. Rano robilam test i nie noge uwierzyc az do teraz. Wyszly dwie kreseczki. U nas to wpadka, nie bede ukrywac:P mamy poltorarocznego synka. Maz jeszcze nie wie,chce powiedziec mu osobiscie a bedziemy sie dopiero widziec w dlugi weekend listopadowy. Planowalismy drugie dziecko ale jeszcze nie teraz. Troche to wywroci nasze zycie i pewnie bede musiala przemyslec pewne sprawy,ale to juz jak oswoje sie z ta mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×