Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość mama na kafe
Dziewczyny jak sie czujecie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_________wiek___termin porodu____plec____ciaza____ Mama na kafe______22__3lipca__________?__________2 GU2014___________27__10lipca_________?__________1 Lipcóweczka_______x___x______________?__________x Koczet____________24__6lipca__________?__________2 DwaPlusTrzy_______28__x______________?__________3 MałaaaMiii_________x___x______________?__________x Tbt_______________32__x______________?__________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_________wiek___termin porodu____plec____ciaza____ Mama na kafe______22__3lipca__________?__________2 GU2014___________27__10lipca_________?__________1 Lipcóweczka_______x___x______________?__________x Koczet____________24__6lipca__________?__________2 DwaPlusTrzy_______28__x______________?__________3 MałaaaMiii_________24___x______________?_________2 Tbt_______________32__x______________?__________2 mala mi dopisalam cie- kiedy masz termin? tzn kiedy ostatnia miesiaczka sie zaczela to policzyny z kalkulatora internetowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOZE PRZYSZLA MAMUSIA i jak tescik? przeczucie co do zaciazenia mialas dobre czy znow niewypal??? no napisz bo podomno na kazdym temacie ktory zaczynasz piszesz wynik testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Pewnie negatywny czekamy teraz na sierpniówki 2015 :P ale to nie ma co się śmiać bo kobieta popada w obłęd z tej chęci zajścia w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
No ciekawe jak u niej testowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak dla mnie to ktos dowcipny sobie zaklada te tematy i wcale ciazy nie planuje:P sierpniowki,wrzesniowki,pazdziernikowki itd.dalej sie beda pojawiac z tego samego nicka. A tak w ogole to witajcie:) dzis po poludniu skocze na te usg. Mialam sobie darowac,ale ogolnie jakas odmagnezowiona jestem. Ciagle drzy mi powieka i ucho sie przytyka,brzuch troche pobolewa,ale nie jest zle. W ostatniej ciazy to bolal mnie jak w czasie okresu. Wiec chce sie dowiedziec co moge lykac i w jakiej ilosci. A ogolnie to jestem strasznie zmeczona,nie moge odespac,co dzien obiecuje sobie, ze poloze sie wczesniej,ale synek szaleje do wieczora a w koncu jak zasnie to ledwo zdaze sie umyc, cos zrobic i znow juz pozno. A dzis mam w planach dwa ciasta i salatke bo jutro mamy gosci wiec az mi sie chce wyc:"ja chce spac!!!!". A jak wy sie miewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nic nie pisze, to dostala ojres i nawet testu nie zdarzyla zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbt
To bylam ja,zawsze zapomne sie podpisac. A tak w ogole to czekam na dlugi weekend za tydzien, 4 dni wolnego, maz przylatuje i w koncu sie moze wyspie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lipcowka - uzupelnij swoje dane w tabelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dobrze ze ja jutro jade w odwiedziny bo upieke jakis placek i z glowy:-) a takto siostra robi cos dobrego do jedzenia jak do niej rzyjezdzamy z mezem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorska23
Ja staram się o dziecko od lipca2013 a w taka paranoje jak ta przyszla mamusia nie popadam. Żal mi tej kobiety. To co robi to jest chore. Ja też mam czasem załamki, ale bez przesady. Co miesiac wkreca sobie, ze jest w ciazy. Proponuj***adania ty i partner plus wizyta u psychologa. Zaczela zakladac tematy od listopada 2013. Wiec warto byloby sie przebadac ty i partner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Bez sensu te tabelki no ale dobra :P Lipcóweczka___25l____2 i to chyba na tyle :) a w ogóle jak się czujecie lipcowe mamy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_________wiek___termin porodu____plec____ciaza____ Mama na kafe______22__3lipca__________?__________2 GU2014___________27__10lipca_________?__________1 Lipcóweczka_______25__x_____________?_________2 Koczet____________24__6lipca__________?__________2 DwaPlusTrzy_______28__x______________?__________3 MałaaaMiii_________24__x_____________?_________2 Tbt_______________32__x______________?__________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja praktycznie nie mam zadnych objawow:-) tylko brak okresu i 3 testy na tak obliczylam sobie termin a wizyte mam w poniedzialek mam nadzieje ze zobacze moje sloneczko:-) i wszystko bd w porzadku:-) a jak tam u was?? Jakie macie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież ta przyszła mamusia to projekt,ona w zadną ciażę zachodzić nie będzie ,jeszcze tego nie wiecie?Powiela ten sam schemat:pisze na poczatku tygodnia, w piatek będzie testować i...znika. Nie dajcie sie wkrecac temu komus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze juz zostawmy te dziewczyne no laska ewidentnie ma problem ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Już nie wróci na bank. Aj dobra niech sobie zakłada co chce i ile chce, może w końcu jej się uda. Ja juz u lekarza byłam tzn w szpitalu. Pęcherzyk się znalazł ale nic poza tym. Czuje się dziwnie, strasznie rwą mnie jajniki i ciągle mi się odbija. Nie wiem czy to związane z ciążą czy się czymś podtrułam. Czekam teraz do czwartku żeby iść na usg może coś nowego się pojawi taką mam nadzieje oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze przyszla mamusia
czesc dziewczynki, ja testowalam wczoraj, ale niestety jedna kreska :( ale okresu nadal nie mam, jesli do jutra nie przyjdzie to bede testowac drugi raz, mam nadzieje ze sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
No i daj Ci Bóg żeby Ci się udało. Mi dzień przed terminem @ ( tylko że robiłam po południu ) wyszedł negatywny a dzień po @ wyszedł juz pozytywny i ta druga krecha taka konkretna. Nie to żebym dawała Ci nadzieje ale zawsze trzeba ją mieć. Każda kobieta jest inna jak i każda ciąża się różni :) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie!! Ja wczoraj robiłam 2 testy i dzisiaj jeden. Wszystkie z druga kreseczka. Dzisiaj miała przyjść miesiaczka ale nie ma jej :-D . Boli mnie podbrzusze i jajniki. Aż się boję wchodzić do wc. piersi też bolą i swedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka1
Witajcie Ja dowiedziałam się,że jestem w ciąży w urodzinki mojego synka, też mnie boli brzuch jak na @ i jajniki, oraz piersi, innych objawów nie mam, myślałam,że @ dostanę,ale chyba już nie skoro 3 testy pozytywne, bolały mnie strasznie pośladki i to skłoniło mnie do testu,bo zawsze tak miałam jak zachodziłam w ciążę,a to moja trzecia ciąża,której nie spodziewałam się w ogóle,bo nie kochałam się w te dni ,a tu bęc i jest.Termin według kalkulatora wychodzi mi na 13 lipca, kiedy mam iść do lekarza,aby widać było serduszko, nie chcę polecieć za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzecia ciaza i nie wiesz kiedy isc do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnka1
Nie pamiętam kiedy , to było kilka lat temu,wtedy chodziłam,ale za wcześnie,bo karty nigdy nie dostałam, dlatego zapytałam kiedy najlepiej się udać do ginekologa, co w tym złego, czy wszyscy na forum są tacy wredni i niemili, jak widać w tym kraju po prostu taka mentalność jest ,ze tylko jeden drugiemu dociąć potrafi, tylko ,że anonimowo, widać nie mam tu czego szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Dziewczyny a macie jakies objawy bo ja wlasniewgl i niewiem czy cieszyc sie czy martwic miala z was ktoras tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. dzwoniłam do gina w zwiazku z tym malym przyrostem bety i powiedział, że rzeczywiście malutko wzrosło i zeby jeszcze za trzy dni powtorzyc. Czyli dzis jade zrobic kolejną:/Cała siedze w stresie. Dodatkowo wczoraj bolał mnie brzuch jak przy poronieniu:( ale przeszlo. Gin powiedział jeszcze, ze nie ufa labolatoriom w wyniki bety ponizej 50 :/ Dzisiaj wszystko sie okaze. Codo obiawów ty tylko takie ciągniecie w piersiach czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
A ja nie mam bolo piersi jak przy pierwszym dziecku zadnych wymiotow ale jutro ide do gina dwaPlusTrzy napewno bedzie wszystko oki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Każda ciąża jest inna. Ja np w poprzedniej rzygałam jak kot, piersi miałam jak balony, a w tej może troszeczkę mnie dzisiaj dopiero złapało na wymioty, piersi mam normalne takie zwykłe jak przed ciążą, no może sutki mi się zrobiły większe ale to wszystko. Teraz mam inne problemy na głowie jak przejmowanie się objawami. Rozstałam się z facetem jeszcze zanim dowiedziałam się o ciąży . Nic mu nie chciałam mówić , ale w końcu wymiękłam bo się dowiedziałam że już z kimś się spotyka wiec powinien wiedzieć. Oczywiście krzyk on nie chce i usuwaj usuwaj. Niech spier***a :) poradzę sobie jakoś :) dziecko to najwspanialszy dar :) Sorry za moje smuty i żale ale lepiej się wygadać przed kimś obcym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbt
Hej,ja zabiegana czasu nie mam na szukanie objawow i na pisanie. Na usg wszystko ok jak na razie,widac zarodek. Tp mam na 7 lipca. Na swoje skurcze dostalam magnez 2 razy dziennie i juz po dobie czulam poprawe. Nawet brzuch nie pobolewa. Lipcoweczka tak trzymaj!:) jeszcze potem mu dowal o alimenty;) wkurzaja mnie faceci kotrzy uwazaja, ze wszystko im wolno,ze sa bezkarni a potem umywaja sie od odpowiedzialnosci. Przykro mi, ze taka sytuacja dotknela Ciebie, badz silna i sie nie poddawaj. Lekko miec nie bedziesz ale po tych wszystkich trudach moc przytulic dziecko jak ci zle i smutno, to wspaniale uczucie. A ja na wczorajsze swieto zostalam bez mleka dla dziecka;) wszystkie sklepy w okolicy pozamykane byly. Dojrzalam sie po powrocie do domu w piatek,synek juz chcial spac wiec wyjsc jak nie mialam,sobota pozamykane,myslalam ze nie przetrwamy bo przed spaniem zawsze dostawal butle z kasza. A on swietnie dal sobie rade,zjadl normalna kolacje,napil sie herbatki i poszedl spac:) jak zwykle w takich chwilach to rodzic panikuje;) na sniadanie chcialam mu dac kaszke mleczna,taka blyskawiczna to pogardzil i zjadl dwie kanapki(duze)z wedlina i pomidorem. No coz,to chyba prawda ze czasami rodzice na sile chca zatrzymac "niemowlaczki"przy sobie:P ogolnie moje dziecko jadlo do tej pory normalnie jak dorosly,ale sniadanie i kolacja to bylo zawsze mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voice 1986
witajcie, ja miałam ostatnią @ 04.10, jest to moja druga ciąża i mam 27 lat;) powinnam dostać @ najpóźniej wczoraj, ale nie dostałam a nigdy mi się nie spóźniała, dziś test pokazał dwie grube krechy, więc dołączam do was;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×