Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość voice 1986
acha, jeszcze dodam, że od dwóch dni czuję ból w piersiach, szczególnie jak się pochylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
No tak to jest ale niestety dzieci rosną i nic na to nie poradzimy ;) kurde ja czekam na to USG, mam mieszane uczucia tzn chce tam iść żeby zobaczyć czy wszystko jest ok ale też się boje że nic nie zobaczę i będę się stresować, szkoda tylko że muszę iść tam sama. Ale co ma być to będzie jestem pozytywnie nastawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
U mnie 2 b hcg po 48h. 105, pierwsza 54.6. Mnie też bolą piersi i posbrzusze. Bardzo mnie mdli...a to dopiero początki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety muszę się wypisać z tabelki. Beta spadła :( pozdrawiam i trzymam za Was kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick_________wiek___termin porodu____plec____ciaza____ Mama na kafe______22__3lipca__________?__________2 GU2014___________27__10lipca_________?__________1 Lipcóweczka_______25__x_____________?_________2 Koczet____________24__6lipca__________?__________2 MałaaaMiii_________24__x_____________?_________2 Tbt_______________32__x______________?__________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Jak to ? Dużo spadła ? Może po prostu coś się zatrzymało? Ja np. Jednego dnia miałam 1395 a dwa dni 1276 a za następne dwa dni juz ponad 2000 i to w tym samym laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
dwaPlusTrzy przykro mi:( ale nadzieje trzeba miec do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziei juz nie ma, dzis dostałam krwawienia. Mam najdzieje, ze obejdzie sie bez kolejnego łyżeczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_________wiek___termin porodu____plec____ciaza____ Mama na kafe______22__3lipca__________?__________2 GU2014___________27__10lipca_________?__________1 Lipcóweczka_______25__x_____________?_________2 Koczet____________24__6lipca__________?__________2 MałaaaMiii_________24__x_____________?_________2 Tbt_______________32__x______________?__________2 voice1986__________28_10 lipca_________?__________1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GU2014
Zaczyna się huśtawka nastrojów... wczoraj przed snem śmiałam się jak opentana, chwilę potem płakałam przez jakąś pierdołę:) Voice byłaś już u gina? Pytam, bo mamy termin ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
dwaPlusTrzy bardzo mi przykro ze tak sie slalo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voice 1986
nie byłam, bo wydaje mi sie że za wczesnie.... mysle ze dopiero za jakies dwa tygodnie pojde..... a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Hej Dziewczyny. U mnie w końcu rodzinka pojechała, więc luzy. -DwaPlusTrzy, strasznie mi przykro :-( Trzymaj się Kochana! Niestety, wiem jak to boli.. -Zaraz Was nadrobie. U mnie delikatne bóle piersi i takie minutowe napady mdłości, podbrzusze już nie boli ale takie dziwne uczucie rozpychania. -Trzy lata temu 7 listopada, dowiedziałam się, że jestem w ciąży, powtórka z rozrywki ;-) A ja jeszcze mężowi nie powiedziałam, ale chyba coś podejrzewa, bo mi dogryza co chwilę i cieszy się, jakby sera żółtego się najadł. Muszę się upewnić jeszcze jednym testem, choć pewna już jestem w sumie. Ale pokażę mu test z ładnymi kreseczkami. A w przyszłym tyg, pod koniec, do lekarza, już będzie jakoś 6 tc. -I wpiszcie mi do tabelki termin 12 lipca. Jak lekarz zmieni to podam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Ja mam termin na 2 lipca :) byłam dzisiaj u ginekologa na usg i powiedział że ciąża jest zdrowa ( nie wytrzymałam do czwartku ) :) serca jeszcze nie widać ale jakieś tetnienie naczyń w polu płodowym :) kazał mi przyjść za dwa tygodnie żeby zobaczyć serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
-Lipcóweczka, tak trzymać! Zuch dziewczyna! Ja zawsze byłam zdania, że my babki to silne jesteśmy i prawie wszystko zniesiemy. Dziecko zmienia życie, nie ma co ukrywać, ale jego uśmiech i to dziecinne "kocham mamę" jest warte każdego trudu ;-) Poznałam tu na kafe dziewczynę, która rozstała się z partnerem a po kilku dniach dowiedziała się, że jest w ciąży. Zareagował tak samo jak Twój. Dzisiaj mała ma 3 latka a ona od 2 lat jest w szczęśliwym związku i właśnie planuje drugie. -Tbt, skąd ja to znam.. Mój mały już taki duży, że ja nie wiem kiedy to zleciało. Sam już siedzi przy stole i je a ja jak taka kwoka chce mu co chwilę pomagać i wygłaszam swoje "mamusia nakarmi", ale pracuje nad poprawa :-P -A macie już jakieś małe zachcianki? Ja od 3 dni jem pomidory pod każdą postacią, czyli z chlebem, w śmietanie, same.. Normalnie jakiś szał bo ja za pomidorami nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaaaMiii
Lipcóweczka, GRATULACJE! Super, że wszystko ok! Jeszcze trochę i wszystkie usłyszymy bicie serduszka, coś pięknego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Tylko zastanawia mnie co to te tętnienie pola płodowego :P może któraś się orientuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Nie wiem czy to psychika tak działa ale mnie strasznie ciągnie do parówek z musztardą :D a wczoraj tak mi się chciało ogórka ale takiego zwykłego że normalnie bym za niego zabiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick_________wiek___termin porodu____plec____ciaza____ Lipcóweczka_______25__2 lipca__________?_________2 Mama na kafe______22__3lipca__________?__________2 Koczet____________24__6lipca__________?__________2 GU2014___________27__10lipca_________?__________1 voice1986__________28_10 lipca_________?__________1 MałaaaMiii_________24__x_____________?_________2 Tbt_______________32__x______________?__________2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczet
Jejku, jak mi przykro czytać te Wasze wpisy o poronieniu, o rozstaniu z facetem, który jest ojcem dziecka, a najchętniej by je zabił :( Trzymajcie się dziewczyny, wierzę, że te doświadczenia przemienią się w Waszym życiu w dobro. U mnie nadal bez dolegliwości, poza sennością, ale po częśc***ewnie też jest winne wstawanie w nocy do synka. Przedwczoraj przypadkiem spotkałam swoją panią ginekolog w supermarkecie i mam przyjść do niej w sobotę na dyżur na usg. Nie mogę się doczekać, bo jak słyszy się o tylu nieszczęściach to wiadomo, że chce się jak najszybciej wiedzieć, że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DwaPlusTrzy bardzo mi przykro:( Nastepnym razem sie uda:) trzymaj sie! Lipcoweczka mysle ze to pole tetniace czy jak mu tam to zawiazek serca. Malaaamiii moj maz tez jeszcze nie wie. My mamy kontakt na razie telefoniczny to latwiej ukryc;) Ja dzis z rana juz wymiotowalam:( nic sie nie zapowiadalo,po prostu zemdlilo mnie w ulamku sekundy. Polozylam sie jeszcze by podespac z pol godziny zanim do pracy wyjde i ledwo dobieglam do wc. Masakra, w tamtej ciazy tylko mdlosci mialam a zadnych wymiotow. A zachcianki? Chce mi sie ciagle jesc:))) ciezko mi zapanowac nad apetytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbt
To bylam ja:) koczet mi tez sie chce spac,ale tez wstaje do synka. Wczoraj co godzine. To ledwo dzien przezylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koczet
Lipcóweczka2015 - wydaje mi się, że to tętnienie to coś takiego co widać na filmikach z usg 5-6 tydzień na babyonline - że coś pulsuje, ale jeszcze nie widać dokładnie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
No jak lekarz chciał zmierzyć częstotliwość to du*a nic się nie zapisywało :P a ten pulsujacy punkcik było widać tylko jak wstrzymywałam oddech :P ja dzisiaj pierwszy raz doszłam do chwilowego załamania że jak to będzie finansowo i samej z takimi obowiązkami ale jestem dobrej myśli co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hej dziewczyny jak myslicie jak okres mialam 27 wrzesnia cykle 28 dniowe to beta robiona dzisiaj i jej wynik to 9382.70mlU/ml to dobra beta nie umiem tego interpretowac za bardzo bo 1 raz ja zrobilam dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
No a nie masz na wynikach norm laboratoryjnych ? Bo każde ma inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Jest norma podana ale w przedziale 1-10 tyg wiec wiem z tego tyle ze nie przekroczylam 10 tyg pojde na bete w czwartek wiec zapytam ich jak to interpretowac..ja juz niemoge sie doczekac wizyty mam ustalona na 26 listopad i ja juz bym chciala widziec moja kruszynke.Lipcoweczka2015 jestem pelna podziwu dla Ciebie trzymaj sie dobrze, facet bedzie zalowal a Ciebie zawsze juz bedzie kochal maluszek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcóweczka2015
Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) noo tylko że mój maluszek który jest malutką fasoleczką juz mi daje ostro popalić :P nie ma ranka żebym nie wymiotowała no masakra jakaś po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tbt
Hello z rana. Jak sie wali to wszystko na raz. Buuuuu. Synek katar zalapal niewiadomo skad. Noc tragiczna bo nie mogl spokojnie oddychac. Biedak tak plakal:( a to jeszcze pogarszalo sprawe. Zasnal w koncu po 23 a o 4.30 juz nie mogl spac. W pracy urwanie glowy,ciagle telefony i nie mozna zajac sie praca a mnie zaczal bolec pecherz. Pierwszy raz w zyciu! Az sie boje konca dnia co sie jeszcze wydarzy... trzymajcie sie, milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×