Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość kasiaminge
Gratuluje znalezienia domu :-)Ja marze o malym domku z ogrodkiem ale ceny kosmiczne. Poki co mam mieszkanie... ciezko mi bo przez ostatnie dziewiec lat mieszkalam w domku ale po rozwodzie musialam.isc do mieszkania z wiadomych.wzgledow. ciezko mi tak bez ogrodka... z dziecmi nie ma gdzie posiedziec spokojnie w piaskownicy a na placach zabaw wiadomo jak jest - koty i smieci. Ehhh..moze kiedys sie dorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Co myslicie o wspolnym meilu?? Bysmy wysylaly sobie tam zdj i dostep tylko my bysmy mialy:-) hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozns tez nowy watek na parenting zalozyc, tam mozna zdjecia dodawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Nie gosciu dziekuje interesuje mnie tylko kontakt z dziewczynami poznanymi tutaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzilo o to zebysmy sie wszystkie przeniosly na parenting, zakladajac temat lipcowki 2015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Nie wazne gdzie wazne z kim.... Jestem gotowa Was blizej poznac hehehe dojrzalam do tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia3w
lub pod inna nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wolalabym np grupe zamknieta,albo meila na fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja tez wole meila mamy tylko my dostep do tego i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Mama na kafe ja jestem atechniczna i wogole maloinformatyczna hehe wiec lepiej jak zajmie sie tym jakas bardziej ogarnieta w tym temacie lipcowka:D Och dziewczyny dzis sie pochowaly,ja juz ugotowalam obiad,bylam z psami na spacerze i czekam na meza.teraz na L4 mam mnostwo wolnego czasu i probuje sie nim nacieszyc.Pracuje od19r.z.Tzn pracowalam nawet 7dni w tyg,studiowalam,robilam kursy i bawilam sie-Boziu ja to kiedys mialam sily,A teraz ciesze sie tym wolnym bo przez10lat pracy dwa razy bylam na L4(dwa razy w szpitalu).ehh jak fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Może się nie znam ale jak macie zamiar założyć maila i podać na forum hasło żeby każda znała a nikt inny nie wchodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Heloł:) Ja też jestem za,ale kompletnie się na tym nie znam. Nawet nie wyobrażam sobie jak taki mail miałby funkcjonować.. No, CZARNA MASA ze mnie;) U mnie dziś w pracy urwanie głowy, więc nawet nie miałam wczesniej czasu, żeby Was poczytać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Normalnie jedna dziewczyna zaklada i wy podajecie swoje adresy e mail na ktory zostanie wam wyslane haslo my na innym profilu tak mamy.. co sadzicie:-) :-) puzniej wysylacie zdj na meila a majac haslo mozecie widziec inne:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Mama na kafe kumasz o co chodzi więc zakładaj tego maila. Będziesz nasza mamusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Hehe tez oddaje glos na Mame na kafe jako maszego lipcowego admina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyO88
Hej dziewczyny można dołączyć ? Co prawda mam termin na początek sierpnia,ale miał być lipiec wiec od początku jakoś was podczytuje a nie inny temat i w końcu zdecydowałam się ujawnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
lady zapraszamy :) ja mysle że dobry pomysl miec własną poczte wtedy powysyłamy sowje foteczki z brzuchami :P Ja tez marze o swoim małym domku z ogrodem :) na razie mieszkam u teściów , niebawem mają zrobić dobudówke i chyba bedziemy sami na piętrze ale wiadomo co sowje to swoje . Pola mamy dużo , ale przeraża mnie wzięcie kredytu na dom bo to mnustwo kasy. Na razie zbieramy kase , zobaczymy co z tego wyjdzie. Lipcóweczko własnie chodzi o te stawianie się macicy to są te skurcze przepowiadające. Ja na początku wystraszyłam się że to za wcześnie ale juz sie do tego przyzwyczajam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Karolcia to ja to mam codziennie po pary razy ale najbardziej uaktywnia się wieczorem. XX dawajcie zakładamy tego emalia. Mogę założyć, nawet teraz jak wszyscy są za :) XX dzisiaj jakiś taki smutny dzień, szaro brzydko ponuro i ogromne nudy aż mnie głowa zaczęła boleć pewnie coś z ciśnieniem jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyO88
Jak pisałam tu parę lat temu gdy byłam w ciąży z córką tez miałyśmy takiego maila ;) zresztą jesteśmy w stałym kontakcie do dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Kochane założyłam juz dla nas email :) lipcowemamy-2015@wp.pl, podawajcie swoje adresy to powysyłam hasło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
Hej dziewczyny dawno mnie nie było :) załozyłam grupę lipcowek na fb :) jak chcecie dołaczyc to dajcie e-maile to wyślę wam link :) to grupa zablokowana więc nikt z zewnątrz nie wejdzie, a wygodniej jest na FB niż na emailu moim zdaniem , jak chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
AAHA tak w ogóle u mnie bardzo dobrze :) codziennie czuję wyraźniejsze ruchy dzidzi. W tym tygodniu nadchodzącym będę miała usg połówkowe, już się doczekać nie mogę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
To dziewczyny jak któraś z Was chce dołączyć ma FB to dajcie e-maila, Dzisiaj doslownie z godzinę temu ją załozyłam więc nikogo nie ma a pamiętam jak rozmawiałyśmy, że by taki FB się przydał właśnie do wrzucania fotel. pisać tam też możemy bo tu każdy moze wejść i zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
aa no i możemy się potem do znajomych pododawać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Happy Bunny ja mam w swoim meil imie i nazwisko wiec moze Twoj jest bardziej ukryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
augustmummy@gmail.com piszcie swoje emaile razem z nickiem :) zebym wiedziała kto to kto albo dajcie swoje imie i nazywisko tez na fb to was wyszukam i dodam, najlepiej to i to zeby zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
magda, wysłałam, powinnaś dostać :) dziewczyny dawajcie kto jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happy_bunny
lipcóweczka, karolcia i inne dziewczyny, dawać, dawać słać adresy :) + dane z FB to Was znajdę i dodam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×