Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

LIPCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość magdalenka 85
Aga tak myslalam o Tobie hehe.Pamietalam,ze Ty tez masz 10ego.Chciala mi przelozyc na17ego ale sie nie zgodzilam. Bylam na fitnessie i dzis z jedna sobie pogadalam,taka mila i wesola wiec zagadalam i juz mam kolezanke,a reszta to jakies smutne p***y hehe. Potem wpadlam do pracy do meza,a kolejno poszlam na obiad do restauracji bo bylam glodna jak wilk bo rano zjadlam tylko batona musli i pol szklanki soku.a na obiad zamowilam sobie krem z groszku,puree i kalafior(bez miesa). A za 5godzin ide do gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
P/i/n/d/y mi ocenzurowalo,zeby nie bylo:D Wczoraj bylam na basenie,przeplynelam 50szerokosci,ale juz mi troche ciezej.Potem caly wieczor i w nocy nasluchiwala ruchy dziecka i nic i juz sie zmartwilam,ze cos nie tak,ale dzis jak jechalam autem z muza na full poczulam ruchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fischka1988
Cześć dziewczyny! Wracam po kilku dniach nieobecności... teściowa mi zmarła, a mieszkałyśmy razem, więc było sporo zamieszania :( Lipcóweczko!?! jesteś znowu! Znaczy w Maluszkiem fałszywy alarm? Bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Ja mam 10 u mojego prowadzącego polowkowe a 17 mam echo serca wiec przy okazji zapisałam się do innego specjalisty na drugie polowkowe. Będę dzięki temu spokojniejsza a mój lekarz zawsze powtarza ze jak coś ma matkę uspokoić to lepiej zrobić dodatkowe badanie czy usg. Super lipcowka ze wracasz do domu, ale nie nadwyrezaj się przypadkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Czesd Fischka bardzo mi przykro z powodu smierci bliskiej osoby.A dzis wlasnie Dzien Tesciowej:( ja mojej tez juz nie mam 4 lata:( Lipcowka a Ty sie tam oszczedzaj i wypoczywaj,ja wiem,ze trudno bo sama mamn nadmiar energii w II trymestrze,ale gra warta swieczki kochana:) Aga ja miala miec dzien po dniu(bez sensu)zreszta wczoraj babka przekladajac wizyte uswiadomila mnie,ze babka potwierdzajac wizyte na6ego pomylila sie i mialam miec 5ego.czyli jedna wizyta tu u mojego gina w Bytomiu,druga w Katowicach godzine pozniej(newet bym nie dojechala).Co za robota,tak bym na drugi dzien pojechala i idiotke bym z siebie zrobila.A tak 5dni i kolejna wizyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franiowa
Fishka- mi też przykro z powodu teściowej:( Moja, mimo że czasem mnie wkurza, to w sumie jest kochana i troszczy się o nas i swoje wnuki :) xx Magdalenka, normalnie imponujesz mi swoją sprawnością i energią. Ja jestem raczej typ kanapowy, jedyne czego mi teraz brakuje to ciepłych, wiosennych spacerów.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Hej:-) ja dostalam bzika sprzatam czyszcze mieszkanie wszystkie fugi i wgl:-) :-) dostalam powera ale zaraz nadrobie zaleglosci i wszystko poczytam:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosiowaMama
Zazdroszczę Wam tej energii... ja jak jeden dzień mam werwe to następne dni jestem do D... nie wiem czy to już to, ale wczoraj wieczorem leżąc w łóżku poczułam coś dziwnego:-) takie muskanie motylka, mam nadzieję, że to nasz Ktosiu :-) U nas imię już wybrane było przed ciążą... dla córki Agata, A dla syna Leon. A że na usg chłop jak się patrzy to będzie mały Leoś:-) chciałam jakieś jeszcze żeby mieć wybór, ale mąż powiedział, że to on zarejestruje i nie mam kombinować :-P Lipcoweczko dbaj o siebie i duuuzo odpoczywaj;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Dzisiaj nic nie zrobiłam tak jak powiedziałam leżę non stop przed tv :) nie wiem co wyjdę ze szpitala to zaczynam schizowac że coś jest nie tak, może powinnam się tam przeprowadzić :D Ktosiowa obstawiam że to na pewno Ktosiu :) Dziewczyny tez tak macie że ruchy czujecie czasami jakby was kopało w tyłek albo kość ogonową? To jest takie denerwujące jakby coś się łamało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Wrocilam od gina iiiii Bede miala coreczke!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaminge
Magdalenka gratuluje :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Mama na kafe juz się zaczynałam o Ciebie martwić ze się nie odzywasz, a tu proszę wicie gniazda Ci się uaktywnilo. Magdalenka gratulacje i nie lubię Cię :-p nie poczekalas na mnie. To może zrobimy taka uproszczona tabelkę nick , płeć i imię dziecka. Tylko chyba ja jeszcze nie znam płci, ale 10 będę wiedzieć. Nie wyjdę od lekarza dopóki się nie dowiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lipcowka!!;) super ze juz w domku;) wiadomo ze najlepiej u siebie;) Fischka przykro mi z powodu tesciowej:( moje kondolencje Magdalenka gratuluje dziewczynki!!;) Aga poczekamy na Ciebie z ta tabelka i wtedy bedzie komplet;) Co do energii to ja mam jej nadmiar odkad sie dowiedzialam ze bedzie syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
ja jestem leniwa ale nie wiem czemu , jak zobacze coś brudnego albo kurz to od razu musze to posprzątać :P oj lipcóweczko my tam u Ciebie w domu kamere mamy zainstalowaną i tylko spróbuj coś robic :P ja też tak czasem mam ze kopie tam z tyłu ooo gratuluje córeczki :) dziś upiekłam murzynka :) nie lubie gotować bo mnie to denerwuje ale czasem mam chęc coś zrobić to musze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia15031
dziewczyny pytanie mam: macie już skurcze przepowiadające ? bo ja już mam po 2 , 3 razy dziennie . Czytałam że od 20/22 tyg mogą się pojawiać a ja mam 21tyg 3 dzien. Do dziewczyn które nie wiedzą o co chodzi : to takie napinanie się macice od góry , bezbolesne i trwa chwile i puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Karolcia skurczy chyba jeszcze nie mam ale moje dziecko dzis sie mega uaktywnilo;) Aga melduje,ze czekam na10ego bo to na razie radzieckie usg nic nie pokazalo miedzy nogami,a 10ego bede miala100%pewnosc hehe.Ja tam sie ciesze,maz pewnie tez, ale wiem ze marzyl o synu.Za to mnie bylo obojetnie wazne aby serduszko bilo,to jest zawsze stresujace jak zaczyna sie usg choc wiedzialam,ze jest ok bo w poczekalni juz czulam szalenstwa malenstwa.Narazie 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Magdalenka gratulacje córeczki ! :) XX Co do skurczy to nie wiem czy to przepowiadające ale często tak jak pisałam wcześniej "stawia mi się tam coś". To tak jak opisałaś Karolcia. Twardnieje czy jakby to nazwać i za moment puszcza. Ale u mnie do tego dochodzi ból w krzyżu w tym samym momencie. Myślę że jak zacznę rodzic to nawet nie będę się zastanawiać czy to juz, bo jak przypierdzieli to z grubej rury :D ciekawe jak będzie u mnie z wodami, bo ani mojej babci ani mamie przy żadnym porodzie wody nie odeszły i przebijali, wiem że każda ma inny poród itd ale może i u mnie tak będzie ;) Ja to już bym chciała ten 37 tc żeby w razie co urodzić i się nie martwić :) a jaki miałam super sen, sniło mi się że urodziłam i tak tuliłam to maleństwo, nie chciałam położyć :) oooj żeby już to szybko zlecialo :) i tak leci szybko dopiero co pisalysmy która dołącza do wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka 85
Lipcowka ja tez tak myslalam,niedawno co mowilysmy o dwoch kreskach na tescie,poznawalysmy sie(do teraz to robimy hehe),przechodziliysmy pierwsze mdlosci,wizyty u lekarza,a teraz prosze juz jestesmy na etapie badan polowkowych,a jeszcze troche bedziemy kupowac wozki i meblowac pokoje,potem bedziemy odliczac do pierszwych"lipcowych"porodow az w sierpniu bedziemy opowiadac o naszych malenstwach,przezytych porodach lezacych obok dziaciatkach i plotkowac o karmieni,budzeniu w nocy i innych....oby w spokoju i zdrowiu bez zadnych przygod czas nam zlecial do porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Aga m krzywi się, że znów będzie musiał jeść ten „przeczyszczający chlebek” –mi tam wszystko gra ;P Magdalenka 85 no gratki!!! Zielone światło na zakupy ;) Też mam Powera, oby mi tak zostało na dłużej… A i bratowa wyciąga mnie do szkoły rodzenia, chyba pójdę, a co! Samej by mi się nie chciało ;) ja mam półowkowe 11 –mam przeczucie, że do porodu nie poznam płci ;D hehe zaraz nie wytrzymam i zrobię pierwsze dziecięce zakupy jak leci. Dziecku chyba bez różnicy jakiego koloru ma kaftanik, najwyżej po latach mnie zjedzie ;) Karolcia chyba nic jeszcze mi się nie napina : a teraz przyszło mi do głowy pytanie: próbowałyście zapanować płeć tj. dziewczynkę pare dni przed owu albo chłopca ciut później i czy coś z tego wyszło? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
U mnie niby doszło do stosunku przy owulacji i jest dziewczynka... a stosunek w tamtym miejscu był tylko jeden także ja to za przeproszeniem wale te kiczowate teorie ;) Ej może jakiś zjazd ciężarnych zrobimy coś jak absolwentów ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Magdalenka, aż się rozmarzyłam -pierwsze porody hehe wcześniej myślałam, że do tego momentu to lata świetlne miną a teraz już bliżej niż dalej. Zaraz wiosna, która zawsze szybko mija i będziemy narzekać na upały z meeega brzuchami. A propos dziś byłam z m na lodach i jak tylko weszliśmy do galerii to od razu kazał mi kurtkę rozpinać, żeby brzusio było widać, no po prostu dumny tatuś się w nim budzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga29ipół
Zapomniałam Balancee ze Ty też nie wiesz kto u Ciebie mieszka. Mój chleb właśnie wchodzi do piecyka. A Ty robiłaś z mojego przepisu? Ja płci nie planowałam z owulacji. No to robie quiz jakiej płci są dzieci moje i Balancee :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Ja wlasnie wypowiedzialam mieszkanie:-) znalezlismy dom tanio tylko km od pracy meza a niecale3 km od mojej tesciowej jupi teraz bede u niej codziennie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosiowaMama
Nareszcie Ktosiu daje o sobie znać:-) boskie uczucie,aż mi się papa śmieje. Póki co tak delikatnie, ze tatuś nie jest w stanie wyczuć, ale na bank się rozkreci ;-) jestem już spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
lipcoweczka2015 no właśnie o to mi chodziło, czyli gucio można planować ;) zjazd brzuchatek hehe jak w okolicach wawy to spoko ;) jak coś to piszę się a może któraś chętna na jakąś grupę zamkniętą na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
Aga zastąpiłam cukier łychą miodu i zaryzykowałam zakwas z lodówki a i dałam trochę mąki żytniej zamiast częsci przennej i reszta z przepisu a i ze swojego jeszcze kaszę gryczaną dorzuciłam czyli PRAWIE ;) -teraz wietrzę bo cały dom pachnie. U siebie mam swoje podejrzenia a luby ma odmienne -chyba nie muszę tłumaczyć jakie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balancee
mama na kafe to mogłaś poczekać z tymi fugami ;P a wynajmujesz czy kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Nie czuje kregoslupa w ciagu 2 dni wyczyscilam cale mieszkanie fugi plytki dywany popralam szafki umylam chcialam dokonczyc jutro ale maz dzis wraca z delegacji i musialam dzis w sumie lepiej ze wraca dzien wczesniej:-) aga mi nic nie jest pierwsza ciaze przezylam bez problemu do 30 tyg a'puzniej raz na tydz 40 km w jedna strone jezdzilam do szpitala bo ciagle mi sie wyawalo ze rodze ze wody mi chyba sie sacza co przeczytalam o powodzie przedwczesnegvo porodu odrazu mialam dolegliwosci ale zawsze wracalam z zaleceniem no spa:-) i tak urodzilam po terminie:-) ale wiecie na pierwsze dzieciatko zawsze sie tak lata a przy drugim juz sie wie troche.. moj lekarz ktory mnie leczyl od dziecka mial dosc jak widzial mnie ciagle jak maly mial katar mowi po czwartym juz tak czesto nie bedziesz chodzila tak czesto:-) :-) on zawsze rozbawia syt:-) :-)mialyscie kiedys posprzataniu na dloniach czerwone kropeczki?? Ja po 2 dniachpracy z detergentami takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama na kafe
Wynajmujemy na kupno nas niestac narazie..ej mam przeczucia ze caly cZas jest corka w moim brzuchu chociaz mam na zdj zaznaczonego pyrtusia strzalka z daleka i z/bliska ale moze lekarka sie pomylila w pon wieczorem 3 d zobaczymy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcoweczka2015
Mama na kafe ja też myślałam a może raczej miałam złudną nadzieje że mam jednak chłopczyka ale na ostatnim 4d potwierdzili dziewczynkę wiec jak juz powiedzieli że synek to będzie drugi synek :) ja od początku wiedziałam że dziewczynka bo u mnie w rodzinie chłopczyk to cud, fenomen normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×