Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamężna Panna

Który znak zodiaku?

Polecane posty

Gość gość
Heh, a ja jestem roztrzepana, nie zależy mi na porządku (podobno jedna z głównych cech panien), bywam niedokładna i niezorganizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są koziorożca. ja nie jestem ale znam kilka osób sa wierne, poswiecaja sie dla rodziny i zwiazku ale sa tez honorowe i na poczatku powsciagliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 o roztrzepana to ja też jestem tzn na porządku mi też nie zależy ale wlasnie jak coś robie to z wieelka dokladnościa aż to mnie męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem spod znaku RYB i jestem niepoprawną romantyczką. Mam swoją wizję świata i rodziny i często bardzo rozczarowuje mnie rzeczywistość. Jestem oddana i wierna. Często robię coś dla innych kosztem siebie. Ale jestem też trochę leniwa i taka "dupowata". Można mi napluć w twarz a ja "udaję, że deszcz pada". Mój Mąż jest spod znaku PANNY i jest bardzo konkretny. Lubi mieć wszystko poukładane i ceni sobie ład i porządek. Jednak jak się zdenerwuje to jest porywczy i mówi coś zanim pomyśli. Bardzo ceni sobie również rodzinę. Jest niepoprawnym domatorem i nie ma mowy żeby namówić Go na piwko z kumplami, których zresztą ma bardzo mało. Jeśli raz się na kimś zawiedzie to ta osoba przestaje dla Niego istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:36 to prawda, ale są też strasznie uparte, obrażalskie, zawzięte i złośliwe, oziębłe, pamiętliwe. Rodzica z takim znakiem zodiaku naprawdę nie polecam, koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 21:42 PANNA się zgadza! RYB nie znam aż tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba ryby, byk, bliźniak, panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś potwierdzam, mam ojca koziorożca...koszmar :/ tzn. pracowity, oddaje się dla rodziny, to tak, ojj to prawda, ale w kontaktach interpersonalnych toż to kpina, zero empatii, zrozumienia, ciepła, strasznie surowy jest, wszystko musi być po jego, nawet jak totalnie się myli i nawet milion osób mu to będzie mówiło, nie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:49 o to, to dokładnie, też mam ojca koziorożca, o tym mówiłam ech, teraz po ślubie to w ogóle jak obcy i sam nigdy pierwszy nie zadzwoni bo on jest ojcem i to dziecko ma sie starać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sa barany i strzelce. Najgorsze podobno skorpiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napiszcie cos wiecej o waszych doswiadczeniach z blizniakami, jako partnerzy i jako rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś ma matkę spod znaku panny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAJLEPSZE ZNAKI: panna, koziorożec, rak, skorpion NAJGORSZE, unikaj jak ognia: wagi - ludzie masakry, samolubni egoiści, pustaki, liczy się dla nich tylko kasa, lans i wygląd. Faceci spod wagi nie nadają się do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na te znaki zodiaku nalozcie sobie jeszcze horoskop chinski- polecam, uwazam, ze sie bardzo sprawdza i numerologiczny czyli pelna date urodzenia nalezy zsumowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Ryby 23
z moich doswiadczen najgorsze znaki to baran, skorpion i lew. barany sa uparte, zawsze musza miec racje i, jak to sie mowi, z baranem sie klocic to jak z koniem kopac :P nie przegadasz i juz. do tego niektorzy sa cwani. ze skorpionami podobnie, musza miec racje, czesto to zlosliwe jak i obrazalskie osoby. lwy to cwaniaki, czesto osoby bezczelne, zbyt pewne siebie. takie krowy, co duzo rycza, ale malo mleka daja. xx dodam, ze moje obserwacje dotycza glownie mezczyzn. xx najlepsze znaki dla mnie to ryby i byk. xx moj partner to bliznieta, na poczatku zwiazku czytalam o grupach znakowych i niby nie pasujemy do siebie, oczywiscie roznimy sie tym i owym, jednak ogolnie jest super, duzo rozmawiamy, roznimy sie w sumie tylko gustem muzycznym, choc i tym nie az tak bardzo, jest duzo czulosci, namietnosci, zrozumienia :) ale wymagalo to rozmow i pracy nad zwiazkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie opierałąbym się na horoskopach, najczęściej jest to dziennikarska grafomania. Ale już numerologia daje sporo do myślenia. Radziłąbym zainteresować się tą dziedziną, bo daje odpowiedzi na wiele pytań zrówno o przeszłość jak i o przyszłość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zauważyłam, że wagi są okropne, strasznie nie lubię tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze to wodnik, baran i skorpion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych wypowiedzi cieżko znaleźć najlepszy znak, ale widze ze skorpion wypada najgorzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Ryby 23
rowniez nie przepadam za wagami, dobrze dogaduje sie natomiast z koziorozcami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszym partnerem jest Bliźniak. Skorpion mściwy, pamiętliwy ale znam wyjątek :) Baran przedsiębiorczy, aktywny. Natomiast Rak rodzinny, domowy, ciepły. Byk solidny, słowny, uczciwy, może trochę zakompleksiony. Lew to narcyz, unikam:p Ale to są stereotypy, natomiast również uważam, że numerologia szerzej otwiera drzwi do poznania tych wszystkich charakterków a siebie przede wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mamę spod znaku panny i jest to kobieta raczej chłodna i mściwa. Nie bardzo interesuje ją co dzieje się u mnie i mojej rodziny. Jest trochę leniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a panny jako rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam sie co do numerologii :) ale tego tez sa rozne grupy, typy. wiecie o tym, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda ze koziorozce sa uparte i pamietliwe ale czy złosliwe? niekoniecznie. Moja siostra, brat, kuzynka i koleżanka są spod koziorożca i nie sa złosliwi i sa empatyczni, wyrozumiali. Bywaja surowi ale czesiej są wyrozumiali i potrafią wesprzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat wiem, że w numerologii nie ma jednoznacznych typów. Ale więcej tam widzę zgodności niż w horoskopach. Interesowałąm sie dość poważnie do chwili, gdy weszłam w bardzo słąby numerologicznie okres dla siebie. Rzuciłam to wtedy i już :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byki za to nie znają kompromisu. maja racje czy nie, oni zawsze uważają że mają. Wagi potrafia ustąpić, Koziorożce też. a lwy sa egoistyczni i chcieli by zyc całe życie bez zobowiazań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest dobre to co jest dobre, tylko to co komuś pasuje, tutaj się NIE WYBIERA tylko DOBIERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×