Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zamężna Panna

Który znak zodiaku?

Polecane posty

Gość gość
uważacie w ogóle że człowiek jest w stanie zwalczyć swoja jakąś ceche charakteru? bo jak ja nad soba pracuje to mi wchodzi ale w srodku aż buzuję, a potem odpuszczam bo aż wybucham z ograniczania siebie i potem od nowa. Strasznie nie chcę być małostkowa ale nie wiem jak z tym walczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jest "panną" i jako ojciec jest konserwatywny ... chciałby wychowywać dzieci w sposób w jaki on był wychowany. Potrafi też mocno przytulić i jest świetnym kompanem do zabawy. Jednak jak któreś z naszych dzieci coś przeskrobie poważniejszego to kara musi być i jest w tym nieugięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę popracować nad charakterem można. Widzę po swoim wybuchowym mężu. Sto razy miałam focha po jego napadach złości i teraz widzę, jak się próbuje utemperować. Zgoda za wszelką cenę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wodniki to taka hulaj dusza, fajne towarzystwo, ale partner kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:26 moja żona taka jest tez dla naszego syna, a jak jako partner wg ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byki zawsze mają rację w swoim mniemaniu. Ale to solidne firmy. A RAki tylko dom, dom, dom. Może i fajnie. aaa i do wody je ciągnie. Jak wakacje to morze, jak weekend to kajaki. Ale to fajne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Skorpionem i jestem: Skryty, tajemniczy, złośliwy, inteligentny, namiętny, agresywny (głównie w obronie, nie atakuje nikogo ale jak ktoś zalezie mi za skórę to biedny jest :D), pracowity, szczery, ambitny, zabawny, marudny. Mimo wielu złych cech lubię mój charakter. Jeśli chodzi o moje najmniej ulubione znaki są to: Lew i Waga.. i w sumie za Skorpionami nie przepadam. Mam brata spod tego znaku zawsze się wzajemnie kąsaliśmy. Żadne nie chciało odpuścić.. awantury i bijatyki straszne z tego wychodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 22:28 a mąż spod jakiego znaku bo nie napisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
--Gość 22:28 a mąż spod jakiego znaku bo nie napisałaś? -- Spod byka. Nerwus, zawsze musi mieć rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mężate i żonaci i sparowani ogólnie - piszcie jakie macie połączenia znaków zodiaku bo jestem ciekawa jak się dobraliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy facet:koziorożec -marudny,upierdliwy,falszywy,nudny,,,,,Strzelec-rozrywkowy ,zawsze zdradza,klamie,skąpy,,,,,,,byk-klamie,oszukuje,zdradza,pracowity,,,,,Blizniak-fałszywy,,,,,,,rak-hooj do potęgi,utrzymuje kontakty z byłymi,idiota daje sie wykorzystywać,zdradza,klamie,skąpy,zakompleksiona ciapa,,,,,,,Najgorsze baby to panny-falszywe,wredne ,zdziwaczale,,,,,Rodzinne i wierne,super kochanki to raki kobiety.To znak w którym mezczyzna zbiera wszystkie wady a kobieta zalety,polecam,,,,skorpionica-kąsi to uważajcie,blizniaczka-dwa oblicza,ciezko rozgryźć,byk-nudna,,,the end:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstrętny znak to strzelec,z pozory towarzyski i zabawny a w domu wredny,oszukuje i zdradza z kim popadnie.STRZELCE i RAKI faceci zdradzają swoje kobiety.Ogladaja sie za innymi mając stale partnerki i szukaja romansów a do tego glupkiiiiiiiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój dziadek jest strzelcem. Fakt, złośliwy jak jasna cholera, do tego inteligentny więc jak wbije szpilę to wychodzi na wylot....ale szczerze kocha babcię i zawsze się jej trzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×