Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Gość gość
Dobra Smofik skacze po szlugi tylko tory kolejowe przebiegne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu się inaczej nie da :D Trzeba do siebie by się przepchnęło :P No chyba, że jesteś telepatą i lub tak nudnie przewidywalnym, że czego nie napiszesz, pasuje :D Kawę Ci zrobiłam ale zakupów nie robię mężczyznom :D raczej odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry:) W duchu łączenia się w bólu egzystencjonalizmu oraz solidarności z ludem (jednym!:) ) pracującym udam się w kierunku wyznaczonych jedynie słusznych kierunków rozwoju (kurrfa za jakie grzechy?) eLKa poranny orgazm już był?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiej gotówki? No wiesz nigdy nie wzięłam od Ciebie pieniędzy :P ale darmowych zakupów :D Nie pracuję w galerii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sąsiad :) Nie było :( Zaspałam i nie miałam czasu na przyjemności. Ale nie ma tego złego ;) Odbije sobie wieczorem :D Dobrze rozumiem, że Ty tez pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh Misiek, za dużo dramatów psychologicznych i p****li oglądasz :D wszystko Ci się popitoliło :P To nie ja byłam Ewą, nie lubię dymu x Aaaa kolczyk się znalazł :) Tak dla zainteresowanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież mówię,że łączę się z Tobą,ale mam nadzieję,że nie będzie aż tak bolało;) wieczorem:) Jednak Ironia wypluła? po kryjomu?:D No! jeden z głowy:) jeszcze tylko trzeba się tego (O)błędnego pozbyć:)i... zero konkurencji:D może eLKa mnie w końcu pokocha?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że nie cipo ;) Nigdy nie negowałam piękności tyłeczka Sis. Więcej! zgadzam się. Cudny jest! i tak zalotnie odstaje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Przyszłam Wam nowy temat założyć, bo widzę że Was lekko przytyrało to pchanie;-) Tylko ja dopiero się budzę, lekko ospała jeszcze jestem, działam w zwolnionym tempie, to się może trochę zejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Ironio:) podobno orgazm jest dobry na obudzenie....,eLKa tak mówiła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyglądała jakby miała traumę ;) Wyglądała na zadowoloną :D Sąsiad, wiec to Twoja intryga? :O Nie rób tak bo widzisz jaki teraz foszek ma Pusz. Do końca życia mi nie wybaczy... właściwie nie wiem czego :D x Czwóreczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaj Smofik kochaj i tak pójdziesz w odstawke jak się znudzisz ale wybredny i marudny jesteś chyba nie p*****ałeś sobie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłego dnia wszystkim:) Do orgazmu... tzn. do wieczora;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczór jest... Orgazmów nie widać... Zostawili mnie samego... To co? sam mam sobie zrobić czy co? eLKa nie kochasz mnie już ?:( Dobry wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze pchać muszę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×