Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

Rycerz, ściągaj zbroję, wypnij tyłek :P Całować się będziemy :D Znaczy Ty mnie, ustami w stopę :P a ja Ciebie witką w d...tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bardzo te wyspy oddalone? Bo ja to tak po warszawsku pływam :O chociaż kiedyś jakiś naiwny ratownik kartę pływacką mi dał. Nie wiem gdzie on miał oczy :D Znaczy wiem... ale nie powiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh kufer chyba :D Ty już tam za dużo nie kombinuj bo wiesz :) Walizka mała ale ma dobry zamek :P i zawiasy i skórzana jest i pachnie ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichoooooo Pusz bo jeszcze Ci ktoś uwierzy :P i problem będe miała :) x Prosiłeś się Rycerski oj prosiłeś :D Tyłek czy dupa, jeden pies i przestaniesz się czepiać szczegółów gdy prążki będziesz liczył po witce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) nie bardzo wiem o czym rozmawiacie.. ale znalazlam pana oblednego :) ... zostawil mnie pan na lasce rozebrania i sobie poszedl.. jak tak mozna. nie sypiam w skarpetkach ani w japonkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz pchanie:D sie ustawie i popatrze albo nie puszowi nie staje wiec w sumie jestem bezpieczny no do dawaj mala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie miałeś krzyczeć :P Sam nie widziałeś :D a z trzeciej ręki się nie liczy :D x Ciociu, Ciocię Rycerskość śmiała zostawić? :D No to teraz mogę oddać Cioci witkę ;) Mnie już łapka boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Puszyściaku :) aż tak bardzo bardzo to nie potrzebuję :) A jak będzie trzeba to założę nowy stanik, odpowiednią sukienkę i jakoś będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarza na sali nie ma i nikt Cię nie uratuje Się teraz lepiej przymilaj :D Bo jak Ciocia śmignie to nie wiem czy będzie co zbierać by jeszcze kiedyś wstało :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obledny :) jestem.. ale dzisiaj dmuchalam na gorace i chodze ubrana.. ale w japonkach. jak chcesz, to mozemy sobie pochodzic 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i masz rację, że powinnam bez ;) Musze się wybrać póki stoi nie tylko gdy podłogę zmywam :P x Panowie... Wy obaj wyrywni, nie pozabijajcie się tylko na udeptanej ziemi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×