Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

Łamiąc stereotypy 5 epilog :D

Polecane posty

No ale przecież stoję po Twojej stronie :D Znaczy normalności i ręczę, że jaki jest miś każdy widzi :P rycerza nie przypomina :D x Dok, Ty to masz wyczucie :D Może Ty pszczoła jesteś a nie lemur, że Cię tak do miodu ciągnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Kurcze aż wstyd, że o tym zapomniałam :O Ale wiesz... najlepszy byłby taki co i lizać i zapylić dobrze by potrafił :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było :) ale jak się tak głębiej zastanowić nie to ma co w nieskończoność po wierzchu lizać :D Czasem trzeba w głębi spełnienia poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz raz Pusz na Ciebie padło :P Ale co Czwóreczka ma do tego? :D Przecież ja nie z Tobą chcę :P Już ustaliliśmy, że mnie nie kochasz i że mi z tym wcale źle nie jest :P :D Dziękuję Panowie za ładne pchanie :) tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie chciałam Cię wykorzystać, że o porzucaniu nie wspomnę :) Urojenia masz misiek. Może ten miodek z roślin psychoaktywnych? :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwóreczko :) Widzisz tego Pana Misia? Miś się czochrać chce znów dzisiaj Knebelek chętnie w pyszczek zapoda Myśląc, że na Ciebie to dobra metoda I tu pomyliło mi się... nie mam weny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh ja to się nawet uśmiałam ale pomarańczce się niedobrze zrobiło. Więc nie śmiem Ci kibicować w dalszej twórczości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aczy :) Widzisz, wpadasz i już masz poemat od Miśka nadwornego :D A ja pisze tu i nigdy się od Puszyściaka nie doczekałam :( Ale może to i lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bednygosc
kazdy w blednym widzi mofa fofik blednym -to dziwota wierszem pisac nie potrafie to puszysciak zwrotki drapie pszczółką zostac bym dzis wolał bzykał, latał, żądło chował a puszysciak miodku woli miodku? miodek mnie perdoli ja przetrzepal bym dzis lk-ę a puszysciak miodu w szczękę pomaranczko popatrz byte mof i błedny? ożesz w pytę weź ogarnij sie natychmaist przeciez mądraś a nie przychlast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
:D a co ja tez umiem:P hejka łamacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam coś odpisać ale nie potrafię :) Pusz, tak ładnie o mnie? spodziewałam się ostrzejszego pióra :P Teraz mi wstyd :) Podniosę Ci ego kwiatkiem :D 🌼 I jeszcze tyczką Ci podeprę :D x Rycerz... przetrzepałbyś? Oj Ty uważaj żebym ja Ciebie nie przetrzepała :D I w pytę? Skąd Ty to bierzesz? hehe Tez chcesz kwiatek do butonierki? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A taka była ładna ta strona oralna obustronna 69... Uczcijmy ją chwilą zadumy, pochylmy się i pociągnijmy :) Jak na dobry oral przystało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lk :D obiecujesz?:D no w sumie kazdy akt fizyczny w moim kierunku jest mile widziany wiec karaj beybe karaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Brunetka
Cześć Słodziak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla zadowolenia mojej Sis wszystko! A znasz to? ;) Mężczyzny wiek można poznać po tym ile kulturalnych słówek zna: do 40 proszą o seks, między 40 a 60 dziękują za seks, a po 60tce przepraszają... Tobie jeszcze troszku brakuje ;) Pigułek cudownych nie mam ale patrz! kwiatek niebieski jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niebieska Brunetka
Sorry, że tak chamsko z pośladkami się wryłam ale nie potrafiłam się oprzeć pokusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×