Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

D_Y_S_K_A_L_K_U_L_I_S_T_K_A

Czy powinnam na tym pozostać?

Polecane posty

Obecnie od kilku lat nie mogę się uporać ze zdaniem egzaminu dojrzałości. Próbowałam już, ale po prostu jakoś mi to nie wychodzi. Miałam różne plany. Chciałam być aktorką, później pisarką i scenarzystką. Innym razem reżyserką i fotografką. Innym razem dziennikarką. Niestety. Jestem osobą z lekką wadą wymowy, po wypadku (gdzie uszkodzony był obojczyk, miednica) oraz mam głęboką wadę wzroku. Mam umiarkowany stopień niepełnosprawności, wyrobiłam go sobie, ze względu na to, że w żadnej pracy nie dawałam sobie rady. Poszłam pracować do ochrony, wtedy nie miałam jeszcze grupy ale tam mi doradzono, bym wyrobiła sobie takie coś. Tam byłam na zasadach studentki, zapisałam się do szkoły policealnej o profilu technik rachunkowości (tylko dla samego zaświadczenie), niestety rzuciłam to. Moja matka liczyła na to , że podniosę swoje kwalifikację. Nic z tego, oprócz tego ukończyłam technikum ale bez matury, dyplomu technika również nie obroniłam. Zrezygnowałam. Teraz pracuję jako portierka w zakładzie przemysłowym poprzez agencję ochrony osób i mienia solid. Czy powinnam na tym pozostać? czy walczyć dalej o swój sukces zawodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie od kilku lat :D Bawi mnie twoja glupta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze masz plany zdac mature a zdania poprawnego nie potrafisz zbudowac. Uwazam ze to jest bardzo zabawne :D Bawi mnie tez to, ze wiele osob tutaj marnuje czas na uswiadomienie Ci twoich brakow a ty masz to w glebokim powazaniu i co rusz zakladasz nowy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do końca życia będziesz tylko na takich stanowiskach, niczego się nie dorobisz :/ wiem, że ciężko teraz o pracę nawet z wyższym, ale jeśli chciałabyś faktycznie i realnie coś osiągnąć, rozwijać się, powinnaś podnieś kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko doszlas do takich wnioskow. O 23.10 jeszcze nie bylas pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni88
A skąd będziesz mieć pieniążki na otworzenie szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsza część jest akurat dobra, tzn pedagogika, ale dalej, no tu zaczynają się schody, nie mówiąc, że trzeba mieć i fundusz i kontakty :) Widzę, że masz po prostu problem z określeniem tego, co tak naprawdę chciałabyś robić w życiu, szybko się zniechęcasz i znowu zmieniasz plany, moja rada, skup się na średnim na razie, i to mocno, coś co dałoby Ci zawód/fach w łapce i na pewno znajdziesz lepsze oferty, a dalej czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×