Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studia i szkoła policealna

Polecane posty

Gość gość

Witam, będę właśnie, jak na moim etapie życia - dokonywać ważnego wyboru dotychczas jakim jest wybór studiów czy też szkoły policealnej. Chciałabym Was się zapytać co sądzicie, co się bardziej opłaca? Biorę także pod uwagę studia zrobić normalnie w ciągu tygodnia + szkoła policealna w weekend. Czy po takim połączeniu można liczyć się o dobrą pozycję na rynku pracy? Co sądzicie o tym? Jakie są Wasze doświadczenia? Raczej chciałabym kierować się w kierunki filologi germańskiej aczkolwiek nie wiem z czym można go połączyć w szkole policealnej. Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej weź studia. Jeśli przez cały tydzień będziesz mieć zajęcia a w soboty i niedziele dodatkowo szkołę, to nieźle się wyrypiesz. Kiedyś też trzeba odpocząć. Jak jesteś tak bardzo ambitna, to możesz spróbować wziąć drugi kierunek studiów (też dzienny). Podobno teraz nie będzie już odpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okonka
Bardzo dobry pomysł, jeśli chcesz dziennie studiować i czujesz się na siłach, to czemu nie. Łatwo Ci będzie to powiązać tak na prawdę, bo możesz sobie weekendowo zrobić kurs który w połączeniu ze studiami da Ci możliwość znalezienie fajnej pracy. Nad jakimi szkołami się konkretnie zastanawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze możesz studiować dziennie i uczyć się w darmowej szkole co 2 tyg w weekendy :) bedziesz miał lepszy start :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studiuję dziennie towaroznawstwo i zaocznie uczę się w szkole policealnej na kierunku kosmetyka. Szczerze polecam, mam wystarczająco dużo czasu, a studia takie lekkie nie są (inżynier). Dodatkowy papier może się przydać, trzeba korzystać z tego, że jeszcze chcesz się uczyć. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby dobrze wybrać studia można wstępnie zapoznać się z ofertami pracy jakie są na rynku. Jakich ludzi szukają pracodawcy i jakie umiejętności są potrzebne by po studiach znaleźć pracę. Znam fajną stronę, gdzie pracodawcy oferują wolne wakaty i stanowiska, które są potrzebne na rynku pracy :) Rekrutacyjna Rewolucja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie_89
Wydaje mi się że największe zapotrzebowanie jest na informatyków :) nawet po policelnej technik się przydać może w życiu a przeważnie to nic nie kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokształcać się to krok ku lepszej pracy, polecam kursy i szkolenia na rekrutacyjnej rewolucji.pl! gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekg33
Mieszkam w Bytomiu i zapisałem się na technika informatyka. Nie interesowały mnie studia, chcę zalozyć swoją firmę, a studia zbednie zabiorą mi pół życia bezsensownej nauki. Polecić mogę Deltę Edukacja, gdzie ten kierunek jest za darmochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze lepiej wybrac studia, sa bardziej prestiżowe. Ja jestem po bezpieczeństwie wewnętrznym na http://www.majka.edu.pl/, mam dobrze platna prace. Pracodawcy doceniaja wyższe wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wydaje po własnym doświadczeniu, że lepszą opcją jest szkoła policealna z jakimś fajnym kierunkiem np. technik usług kosmetycznych, florysta, opiekun medyczny, technik weterynarii itp. Po 2 latach ma się fajny dokument technika i śmiało można szukać fajnej pracy. Sama chodzę do studium (Delta Edukacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja właśnie idę w tym tygodniu się zapisać do tej szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×