Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JELT

Czy poślubił mnie tylko po to bym rodziła mu dzieci

Polecane posty

Gość gość
nie rób z siebie takiej cnotki bo zaloże się że i doopy bys mu dała gdyby poprosił :D a może dalaś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak autorko, poslubił ciè wlasnie po to. Sądząc po tym, jak opisujesz swoje zycie, to jestes jeszcze bardzo infantylna i egzaltowana. Nie dziwiè siè, ze twój mąz musi trochè tobą pokierowac. Dzieci same z siebie siè nie wzièły, spekulujè, ze znalazłas dobry materiał na mèza, wièc odstawiłas swiadomie pigułki. Jestes bardzo młda, i jak pisałam wyzej, niedojrzała. Jakiej wolnosci ty chcesz? Takiej singielskiej, studenckiej, jaką mają inne dziewczyny w twoim wieku? Sorry, ale podjèłas pewne decyzje i zobowiązania. Z momentem wyjscia za mąz i urodzenia dwójki dzieci, skończyła siè twoja wolnosc! Twój mąz jest młodym mèzczyzną, a nie jakims przedpotopowym zgredem- bo prawie tak go tutaj przedstawiasz. Nie mozesz dostac tyle wolnosci, co inna dojrzała kobieta, ano dlatego, ze jestes niedojrzała. Nie skarz siè, i nie manipuluj, jaka jestes "biedna". Poczyniłas pewne swiadome wybory, wièc je konsekwentnie realizuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę nie rozumiem, studiowałaś, a więc głupia chyba nie jesteś, to nie potrafisz sama iść w odpowiednie miejsce i wybrać sobie rodzaj zabezpieczenia przed ciążą? Są różne sposoby, o których mąż nie musi wiedzieć. Np. implant podskórny, poczytaj sobie o tym, czy zastrzyki antykoncepcyjne Depo Provera (raz na 3 mies!) tego nie jest w stanie sprawdzić Twój mąż! Chyba że chcesz trzeciego dzieciaka, a postanowiłaś sobie tu pomarzekać. Bo ja gdybym faktycznie nie chciała już dzieci, to zrobiłabym wszystko żeby nie zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko skoro masz takie małe dzieci to wypada je odchowac chociaż trochę zanim wrócisz na studia,nie wiem jaki masz pomysł z kim zostawić takie małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale twoj facet musi miec kompleksy co za palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JELT
urszak, to nie tak, że ja chce byc wolną i beztroską dziewczyną bo wiem , że pomimo młodego wieku jestem mamą dwójki dzieci i zoną równiez. Nie zrozumiałas mnie! Chodzi mi o to, ze czuję sie nieszczęśliwa nie z powodu wczesnego macierzyństwa ale tego, że mąż zabrania mi wielu rzeczy a przecież można łączyć wychowywanie dzieci z nauką/pracą! A on z powodu tej nadopiekunczości i zazdrości chce mnie "chronić" i jest szcesliwy gdy siedze w domu caly dzień. Nie brakuje mi przygód i tej wolności z czasów gdy nie byłam w związku z nim ale o normalne spotkanie się od czasu do czasu z grupką znajomych czy wyjście z przyjaciólmi na miasto.Mam mozliwość zostawic córki z teściową czy siostra i wyjść by odreagowac troche ale nie nie mogę bo mój mężuś jak zadzwoni i usłyszy, że jestem gdzieś indziej niz w domu i z kimś innym niz nasze dzieci to dostaje małpiego rozumu i jest w stanie przyjechac po mnie i wtedy wstydze się jego reakcji więc daruje sobie a przeciez należy mi sie od życia jakaś przyjemnośc niekoniecznie związana z mężem czy coreczkami! Nie mam racji? On sie swoje wybawił, skonczył studia i robi sobie karierę a ja nie mam do niego o to pretensji ale równiez chciałabym sie rozwijac i łaczyc to byciem mamą i żona jak robi wiele kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JELT
xantrypa o tym równiez myslałam i raz mu wygarnęłam, że skoro jest taki nieufny to może mnie zdradza to sie tak oburzył i obraził dosłownie a mnie to tak wkurzyło, że na drugi dzien gdy pojechał do pracy ja spakaowałam siebie i córkę(wtedy miałam tylko jedna) i wyprowadziłam sie do siostry... Po tym trochę sie wystraszył i przez jakis czas było dobrze gość 19:24 mój mąz jest bardzo przystojny i pewny siebie więc jego jedynym kompleksem jest strach o to, że go zdradzę i strach, że cos mi sie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
n o najczesciej tak wlasnie jest, najbardziej zadrosni sa ci, co maja wiele za uszami. dlatego oceniaja inncyh wedlug siebie. moim zdaniem on cie wybral na zone, bo jestes mloda i ulegla. szybko zrobil dzieci, zeby cie uzaleznic od siebie, co mu sie udalo. sam pewnie prowadzi bogate zycie na boku. moja rada: zbieraj po cichu pieniadze, zaloz spirale domaciczna, odchowaj dzieci, by byly w miare samodzielne (3 lata) i sie zawijaj stamtad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz sraczke nie mózg. Chwalisz się jakimś zbolalym s*********m pistoriusem który jest morderca co nawet po gebie widac ,ze nie ma zadnych emocji i jest zły potem chwalisz się swoim mężem angolem który jest niby dobry ale nie daje ci żyć. Ty poprostu jestes tepa dzida bez własnego zdania, nie potrafisz się nawet zabezpieczyć to znaczy ze malo inteligentna jesteś. Zaslugujesz na takiego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JELT
gość 20:14 że co proszę? Masz kompleks mniejszości czy po prostu lubisz sobie tak popluć jadem dla lepszego samopoczucia? Czym ja sie niby chwalę? Tym, że udało mi sie spotkac z moim ulubionym sportowcem? A Ty nie masz zadnego ulubionego sportowca, piosenkarza czy aktora z którym chciałbys zamienic słowo? Cieszę się, że go poznałam i tyle w temacie! Ja tu pisze tylko o swoim problemie i nic poza tym a skoro Ty masz z tym jakis problem nie wiem z czystej zazdrości czy zawiści to juz twój problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JELT
GOŚĆ 20:02 Tylko, że gdy sie go zapytałam czy mnie zdradza to zrobił taka urażoną minę i z pretensjami do mnie że jak ja nawet o tym mogłam pomysleć :/ Czyli ja nie mogę nawet pomyslec o tym , że może mnie zdradzac ale on to juz mnie kontrolowac na wszystkie strony może i musi to dopiero tupet !! Jestem o niego zazdrosna i to baaardzo ale mu ufam mimo, że ma ogromne mozliwości by mnie oszukiwac bo często jest poza domem. gdy dzwonię do niego a on nie odbiera to też sie martwię o niego ale rozumiem, że nie zawsze może odebrać więc czekam cierpliwie az oddzwoni.Gdy ja nie odbieram to zawsze musze sie mu tłumaczyć co robiłam to jest smutne i niesprawiedliwe że musze sie mu tłumaczyć jak mała dziewczynka ojcu :( gość 19:11 Gdy sie poznaliśmy to zaczęłam brać pigułki ale bardzo zle sie przy nich czułam , krwawiłam i miałam okropne bóle głowy więc odrzuciłam wszelkie hormony i zabezpieczaliśmy sie gumkami ale niestety zdarzało sie nam kochać bez nich i stało się... Teraz karmie córcie piersią i w pn byłam u gp po cerazette dla karmiących ale nie zaczęłam jeszcze brac bo męża teraz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak pisałam wyżej twój chłop cie zdradza i stąd te zachowanie!! Jestes młoda, głupia a on nie bez powodu poslubil takie mlode dziewcze jak ty które bedzie latwowierne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JELT
Może jestem i młoda ale głupia juz nie!! Pytałam sie męża wiele razy czy mnie oszukuje to wręcz nie mógł uwierzyć, że go w ogóle podejrzewam .Wierzę mu bo zdrade sie czuję a mój mąż jest wpatrzony we mnie jak obrazek i zdrad sie brzydzi.Nie wiem juz sama ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×