Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WYBORY WYBORY czyli Kaczki na taczki 1 archiwum

Polecane posty

Gość gość
Nie ma tych linków do tego postu:x"gość dziś Ten "znawca"zostal skrytykowany przez kilku innych znawcow że plecie androny.Jaki TVN tacy znawcy"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co rozmawiać o "aferze" rękowej skoro mialo to przykryc nową aferę PO w NIK która tego dnia wyplynelaxxUważasz, że pan prezydent celowo zachował się niekulturalnie, żeby przykryć aferę w NIKu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś tez fajnie .Senatorowie PO odrzucili wniosek prezydenta Dudy o referendum. Choć wcześniej zaklepali wniosek prezydenta Komorowskiego o referendum na które w niedziele prawdopodobnie mało kto pójdzie. Czyli według PO referendum o niczym jest dobre a referedum o życiowych sprawach jak emerytury i dzieci nie dobre.Podziekujemy za to PO 25 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim podziekujesz to podaj linki na które czekam do wypowiedzi o których pisałeś...Albo przeproś za kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli według PO referendum o niczym jest dobre a referedum o życiowych sprawach jak emerytury i dzieci nie dobre.xxO takich rzeczach mogą wypowiadać się znawcy tematów a nie ktoś kto nie ma o tym pojęcia.Referendum było bez sensu.Podobnie jak referendum "Komorowskie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty Shatyn jesteś ciężki umysłowo :-) Nie kulturalnie zachowala sie Kopacz nie podając reki Dudzie.On jest wyżej w hierarchii i sam to przed chwilą przyznales .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obywatele nie mogą się wypowiedzieć bo nie mają pojęcia ? Pojecie mają senatorowie PO.Zobaczymy 25 października czy obywatele jednak mają pojęcie ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale Ty Shatyn jesteś ciężki umysłowo usmiech.gif Nie kulturalnie zachowala sie Kopacz nie podając reki Dudzie.On jest wyżej w hierarchii i sam to przed chwilą przyznales .xxW opinii Janusza Sibory, znawcy protokołu dyplomatycznego, to prezydent powinien pierwszy wyciągnąć dłoń w stronę szefowej rządu. Jak wyjaśnił, zasada, zgodnie z którą to kobieta inicjuje uścisk ręki, obowiązuje jedynie w sytuacjach towarzyskich.x- Tu mamy do czynienia z sytuacją oficjalną. Jest to uroczystość, w czasie której obowiązuje ceremoniał państwowy. W państwie polskim obowiązuje określona precedencja, czyli porządek starszeństwa osób w państwie - podkreślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Obywatele nie mogą się wypowiedzieć bo nie mają pojęcia ? Pojecie mają senatorowie PO.Zobaczymy 25 października czy obywatele jednak mają pojęcie ha ha ha haxxNie tylko senatorowie a cały Parlament, który posiada odpowiednie instrumenty do sprawdzenia poprawności swoich działań.A 25 nie dowiemy się czy obywatele mają pojęcie o tym czy sześciolatki nadają się do szkoły, bo 25 sa wybory do Parlamentu ale jak widze ty nie masz o tym zielonego pojecia.A gdzie linki???Nie ma?Jak mi przykro... Znowu zrobiłeś z siebie idiotę czyli jak zwykle....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn mój organizm chwilowo wyczerpal mozliwosci czytania twoich głupot. Musze sobie zrobić przerwę :-) I tak dlugo wytrzymalem.Boli mnie po prostu brzuch ze smiechu.Na razie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Shatyn mój organizm chwilowo wyczerpal mozliwosci czytania twoich głupot. Musze sobie zrobić przerwę usmiech.gif I tak dlugo wytrzymalem.Boli mnie po prostu brzuch ze smiechu.Na raziexxTylko, że to co napisałem potrafię uzasadnić co po części już zrobiłem, w przeciwieństwie do ciebie. I czego ty nie potrafisz.Znowu śmiałeś się z siebie?Ja nie. Taki żałosny typek jak ty budzi u mnie tylko politowanie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak widze nic nowego.Po kolejnym wyjściu na idiotę, może nawet patentowanego, uciekasz....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy tylko spytać o konkrety a nie "fakty" z omamu i omamista ucieka w podskokach, przytupując nóżką prawą i od czasu do czasu wycinając hołubca...Tak to z nim jest "od zawsze"...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz... na czas jakiś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn smieciu a juz myslalem ze zdechles a ty dalej swoje madrosci tutaj wypisujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy shatyn tak samo jak gazeta.pl malo sie nie zesra w sprawie uchodzcow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy sie tak podniecacie dyskusja z tym idiota jak on wszystkie newsy bierze z gazety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fronda... x Jacek Poniedziałek, rzecznik mniejszości seksualnej w Polsce, biadoli na swoim Facebooku i obraża Prezydenta Andrzeja Dudę. Pisze: "W tym plastikowym wytworze pisowskich PR-owców, który został prezydentem przez pomyłkę (bo nikt mi nie powie, że ktoś z nich wierzył w sukces Dudy, i że on sam nie był skrajnie zaskoczony wygraną) jak w soczewce skupiają się wszystkie najgorsze cechy ludzi tej paranoidalnej formacji: mściwość, małostkowość, mentalny przerost grasicy, obrażalstwo, dzielenie na gorszych i lepszych, lizusostwo. A teraz jeszcze donosicielstwo do obcego państwa! Niepodanie ręki kobiecie, do tego premierowi kraju, którego jest się prezydentem to chamstwo, prostactwo i gówniarstwo. Mały plastikowy obrażalski laluś!" x zacytowal pedala bohatier:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedał taki sam człowiek jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedal to pedal a czlowiek to czlowiek smieciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia jaką popierasz partię. Jeśli nie odpowiada ci projekt islamizacji Polski - przyjdź : 12 września o godzinie 16:00 Plac Defilad w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn dziś A co cie to obchodzi? Zajmij się swoimi rzeczami. x co za k....a tępak rzeczami sie zajmij :D a moze sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to trzeba byc deklem zeby zapraszac tych czarnuchow tutaj do nas a wystarczyloby na granicach otworzyc doo nich ogien i bylby swiety spokoj mozna im wspolczuc ich sytuacji ale dlaczego ja mam ich u siebie goscic czy ja do kogos wyjezdzam na sile?? Niech USA wezmie wine na siebie po co atakowala syrie libie iraki i inne panstwa w swojej wspanialomyslnej polityce milosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaja, ale jaja .Shatyn napisał rzeczami a mógł napisać sprawami .Ale jaja, ale jaja, się ośmieszył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez wyliz mu rowa wielki fanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA atakowało w odwecie za ataki na siebie lub sojuszników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez skoncz bredzic jakie ataki ? kiedy ktos zaatakowal usa wez mi pokaz bo moze nie doczytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki temu odwetowi niedługo bedziesz ssał czarne pęto na kazdym kroku w swoim kraju deklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 wrzesnia czy ambasada w iranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atak na kuwejt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×